Ev / 1. Küme / DOĞANSPOR’DA HEDEF SÜPER LİG

DOĞANSPOR’DA HEDEF SÜPER LİG

1.Amatör Küme 1.Grubun önemli maçında Karacebey Esnafspor’u 6-1 mağlup ederek haftayı 3 puan ile kapatan İnegöl Doğanspor’da antrenör Melik Özmen hedeflerinin Süper Amatör Lig olduğunu söyledi.

Karaceby Esnafspor maçını değerlendiren başarılı antrenör Melik Özmen, “İlk yarı üstün oynadık golleri de ilk yarıda bulduk. İkinci yarıya 3 genç oyuncuyu alarak başladık ve gençlere de şans vermek istedik.

Oyunu biraz rölantiye aldığımız dönemde rakip takım 1 gol buldu.  İkinci yarıda çok fazla gol pozisyonuna girdik, genç oyuncularımız pozisyonları değerlendiremedi. İki takımı da tebrik ediyorum.

Her iki takım sahada centilmence mücadele etti. Oyuncularımı da tebrik ediyorum. Daha fazla koştuğumuzu düşünüyorum. Şuan ligde 3.sıradayız, grubumuzda bu hafta ilk iki takımın birbiriyle maçı var, biz kazanmamız halinde ilk iki sıraya yükseleceğiz“ dedi.

Doğanspor Pazar günü Sanayi Sahası’nda saat 15.00’te Cihansporla karşılaşırken, ilk iki sırada yer alan Gemlik Vefaspor, Bağlarbaşıspor ile Gemlik Umurbey Sahasında karşılaşacak. Her iki maçta grupta ilk iki sırayı ilgilendiriyor.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir