Ev / Genel / 19 VE 25 OCAK FUTBOL PROGRAMI

19 VE 25 OCAK FUTBOL PROGRAMI

 19 OCAK 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 11.00 U 17 KLS. BAHAR SPOR KANALBOYU NİLÜFER SPOR
2 ATICILAR 1 13.00 U 14 KLS. BAHAR SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ
3 ATICILAR 1 15.00 U 17 1.K GÜLBAHÇE SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ
4 ATICILAR 2 11.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR YENİ KARMAN SPOR
5 ATICILAR 2 13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
6 ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ORHANELİ SPOR
7 VATAN 11.00 U 14 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BEYAZIT GENÇLİK
8 VATAN 13.00 U 17 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR İNG.DOĞAN SPOR
9 VATAN 15.00 U 17 KLS. KARTAL SPOR YUNUSELİ SPOR
10 ALTINOVA 11.00 U 17 1.K YOL SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
11 ALTINOVA 13.00 U 14 KLS. DUAÇINAR SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
12 ALTINOVA 15.00 U 17 KLS. İVAZPAŞA SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
13 PANAYIR 13.00 U 17 1.K PANAYIR SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
14 SOĞANLI 12.00 U 14 KLS. DEMİRYOLU SPOR BÜYÜK MK.PAŞA SPOR
15 SOĞANLI 13.30 U 17 KLS. 1326 PINARBAŞI SPOR ÇEKİRGE SPOR
16 SOĞANLI 15.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR YENİKARAMAN SPOR
17 EMEK 11.00 U 17 1.K BALKAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK SPOR
18 EMEK 13.00 U 17 1.K EMEK SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
19 EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
20 BAĞLARBAŞI 11.00 U 17 KLS. AKPINAR İD.YURDU K.ÇEŞME KANARYA SPOR
21 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
22 BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 KLS. ÇAĞLAYAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
23 HÜRRİYET 11.30 U 14 KLS. ALTINOK SPOR ÇİMEN SPOR
24 HÜRRİYET 13.00 U 17 1.K NİLÜFER FSM SPOR BATITRAKYA SPOR
25 HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
26 FETHİYE 12.00 U 14 KLS. NİLÜFER BEŞEVLER SPOR TUNAGENÇLİK
27 FETHİYE 13.30 U 14 ELİT NİLÜFER SPOR 1987 İNEGÖL SPOR
28 FETHİYE 15.00 U 17 1.K EMNİYET SPOR HAMİTLER SPOR
29 DİKKALDIRIM 12.00 U 14 KLS. HÜD.KARTAL SPOR İHSANİYE SPOR
30 DİKKALDIRIM 13.30 U 17 1.K HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NAMIKKEMAL SPOR
31 DİKKALDIRIM 15.30 U 14 ELİT G.SARAY GENÇLİK YOLSPOR
32 Ş.BAŞOL 11.00 U 17 1.K VAKIF SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
33 Ş.BAŞOL 13.00 U 17 1.K YAVUZSELİM SPOR BOSCH SPOR
34 Ş.BAŞOL 15.00 U 17 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR FETHİYE İD.YURDU
35 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜRRİYET SPOR
36 ARABAYATAĞI 15.00 U 14 ELİT Ç.MEHMET GENÇLİK ELMASBAHÇE SPOR
37 HACIVAT 11.30 U 14 KLS. YİĞİTLER SPOR AĞAKÖY SPOR
38 HACIVAT 13.00 U 17 KLS. ORTABAĞLAR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
39 HACIVAT 15.00 U 17 1.K YİĞİTLER SPOR GÜRSU BLD.SPOR
40 GEMLİK SUNİ 11.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR KESTEL BLD SPOR
41 GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR AHMETPAŞA SPOR
42 GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ ILGAR SPOR
43 ORG.GÖL 12.00 U 17 1.K YENİKÖY SPOR TÜTÜN SPOR
44 İZNİK SUNİ 15.00 U 17 1.K İZNİK SPOR ATICILAR SPOR
45 KURTULUŞ 13.00 U 17 KLS. GAZİPAŞA SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
46 KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. DOĞU GÜCÜ SPOR YENİKÖY SPOR
47 İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
48 İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR KURTULUŞ SPOR
49 YENİCE 11.00 U 17 1.K YENİCE SPOR BARBAROS SPOR
50 YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD. BÜYÜK MK.PAŞA
51 GÜZELYALI 11.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR ALTINSABAN SPOR
52 GÜZELYALI 13.00 U 17 KLS. MUDANYA SPOR OSMANİYE SPOR
53 GÜZELYALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR GENÇLERGÜCÜ
54 KARACABEY S. 13.00 U 14 KLS. KARACABEY BLD.SPOR ÜÇEVLER SPOR
55 KARACABEY S. 15.00 U 17 1.K KARACABEY BLD.SPOR ALTINOK SPOR
 20 OCAK 2019 PAZAR
1 ATICILAR 2 14.00 BÖLGESEL GÜLBAHÇE SPOR ORHANGAZİ BLD.
2 ATICILAR 1 11.30 U 14 ELİT ATICILAR SPOR ZAFER SPOR
3 ATICILAR 1 13.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
4 ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR ÇIRPAN GÜCÜ SPOR
5 VATAN 11.00 U 14 KLS. BARBAROS SPOR PANAYIR SPOR
6 VATAN 12.30 U 14 KLS. VATAN SPOR ORTABAĞLAR SPOR
7 VATAN 14.00 U 14 KLS. BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR E.GAZİ MESKEN SPOR
8 VATAN 15.30 U 14 KLS. NAMIKKEMAL SPOR 2018 ULUDAĞ SPORTİF
9 ALTINOVA 12.00 U 14 ELİT KBALIKLI OKKS.BAŞAK SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ.
10 ALTINOVA 13.30 U 14 KLS. KARTAL SPOR MİMAR SİNAN GENÇLİK
11 ALTINOVA 15.00 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR ALTINOK SPOR
12 PANAYIR 12.00 U 14 KLS. BURSA UFUK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
13 PANAYIR 13.30 U 14 ELİT YILDIRIM BLD SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
14 PANAYIR 15.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR FETHİYE İD.YURDU
15 DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR PANAYIR SPOR
16 OVAAKÇA 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
17 MERİNOS 13.00 U 14 KLS. BURSA YEŞİL SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
18 SOĞANLI 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
19 SOĞANLI 15.00 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR AĞAKÖY SPOR
20 EMEK 11.30 U 14 KLS. BÜYÜK ORHAN SPOR VAKIF SPOR
21 EMEK 13.00 U 14 KLS. BURSA ÇELTİK SPOR GÜRSU BLD.SPOR
22 BAĞLARBAŞI 11.00 1.KÜME ÇAĞLAYAN SPOR MUDANYA SPOR
23 BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. EMEK SPOR NİLÜFER ERDEMLİ
24 BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE İZNİK SPOR
25 HÜRRİYET 11.30 U 14 KLS. BOSCH SPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR
26 HÜRRİYET 13.00 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
27 HÜRRİYET 15.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR SÖLÖZ G.BİRLİĞİ
28 FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU GEMLİK G.BİRLİĞİ
29 FETHİYE 13.00 1.KÜME ÇALISPOR ÇOTANAK SPOR
30 FETHİYE 15.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR GEDELEKGÜCÜ SPOR
31 DİKKALDIRIM 11.30 U 14 KLS. BURSA İDMANOCAĞI BURSA GÜVEN SPOR
32 DİKKALDIRIM 13.00 1.KÜME ÖZLÜCE SPOR GEMLİK SPOR
33 DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME ODUNLUK SPOR BARBAROS SPOR
34 Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME MİLLET MH. SPOR YENİKARAMAN SPOR
35 Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR HÜR SPOR
36 Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR KELES GENÇLİK
37 ARABAYATAĞI 11.45 U 14 KLS. ESENEVLER SPOR ILGAR SPOR
38 ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
39 ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME VAKIF SPOR NARLICA SPOR
40 HACIVAT 11.00 1.KÜME MİMARSİNAN GENÇLİK SİNANDEDE UFUK SPOR
41 HACIVAT 13.00 1.KÜME HACIVAT SPOR 1326 PINARBAŞI SPOR
42 HACIVAT 15.00 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK AKHİSAR DEMİR SPOR
43 KESTEL TOKİ 14.00 1.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR YOLÖREN SPOR
44 KESTEL ÜST 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK
45 GEMLİK SUNİ 11.00 U 14 ELİT GEMLİK BLD SPOR ARABAYATAĞI SPOR
46 GEMLİK SUNİ 12.30 U 14 KLS. ZEYTİN SPOR HÜRRİYET SPOR
47 UMURBEY 15.00 1.KÜME VEFA SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
48 ORG.GÖL 12.00 U 14 KLS. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
49 ORG.GÖL 13.30 U 14 KLS. YENİKÖY SPOR FİDYEKIZIK SPOR
50 ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ UMUR SPOR
51 KURTULUŞ 12.00 U 14 KLS. KARADENİZ GÜVEN SPOR BALKAN SPOR
52 KURTULUŞ 13.30 U 14 ELİT KURTULUŞ SPOR KAFKAS SPOR
53 KURTULUŞ 15.00 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR KESTEL BLD SPOR
54 İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR ROMAN SPOR
55 YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR OSMANİYE SPOR
56 YENİŞEHİR 14.00 1.KÜME YNŞ.ESNAFDOĞAN SPOR HAMİTLER SPOR
57 ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
58 AKÇALAR 14.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR YİĞİTLER SPOR
59 ORHANELİ 14.00 1.KÜME KARINCALIGÜCÜ SPOR ALTINSABAN SPOR
60 GÜZELYALI 13.30 U 14 KLS. MUDANYA SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
61 GÜZELYALI 15.00 1.KÜME TİRİLYE SPOR ÇEKİRGE SPOR
62 KARACABEY S. 14.00 1.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR HARMANCIK SPOR
63 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 17 KLS. ÇİMEN SPOR ORHANELİ SPOR
 21 OCAK 2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 13.00 U 17 KLS. AHMETPAŞA SPOR GAZİPAŞA SPOR
2 ATICILAR 1 15.00 U 17 ELİT ELMASBAHÇE SPOR DEMİRTAŞ SPOR
3 ATICILAR 2 13.00 U 17 1.K NAMIKEMAL SPOR YAVUZSELİM SPOR
4 ATICILAR 2 15.00 U 17 1.K ATICILAR SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ.
5 VATAN 13.00 U 17 1.K VATAN SPOR ORTABAĞLAR SPOR
6 VATAN 15.00 U 17 1.K BARBAROS SPOR YİĞİTLER SPOR
7 MERİNOS 13.30 U 17 KLS. KANALBOYU NİLÜFER SPOR AKPINAR İD.YURDU
8 ALTINOVA 13.00 U 17 KLS. K.ÇEŞME KANARYA SPOR MUDANYA SPOR
9 ALTINOVA 15.00 U 17 1.K GÜRSU BLD SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
10 PANAYIR 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY KOOP.SPOR KANALBOYU NİLÜFER
11 PANAYIR 14.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR GEMLİK ZEYTİN SPOR
12 DEMİRTAŞ 15.00 U 17 1.K TÜTÜN SPOR YOL SPOR
13 SOĞANLI 11.00 U 17 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BAHAR SPOR
14 SOĞANLI 13.00 U 17 1.K SIRAMEŞELER SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
15 SOĞANLI 15.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR ZAFER SPOR
16 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K YUNUSELİ SPOR HÜD.KARTAL SPOR
17 BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 1.K HAMİTLER SPOR BALKAN SPOR
18 HÜRRİYET 11.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
19 HÜRRİYET 13.00 U 17 1.K ALTINOK SPOR CİHAN SPOR
20 HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT YENİ KARMAN SPOR GEMLİK BLD.SPOR
21 FETHİYE 11.00 U 17 1.K BOSCH SPOR GÜLBAHÇE SPOR
22 FETHİYE 13.00 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU BURSA GÜVEN SPOR
23 FETHİYE 15.00 U 17 KLS. ÇEKİRGE SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
24 Ş.BAŞOL 13.00 U 17 KLS. BATITRAKYA SPOR İVAZPAŞA SPOR
25 Ş.BAŞOL 15.00 U 17 KLS. ERİKLİGÜCÜ SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
26 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 1.K M.HÜDAVENDİGAR SPOR EMNİYET SPOR
27 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 KLS. KARAPINAR SPOR 1326 PINARBAŞI SPOR
28 HACIVAT 13.00 U 17 KLS. YIL.ERİKLİ SPOR 1922 GEMLİK GÜVENSPOR
29 HACIVAT 15.00 U 17 1.K Ç.MEHMET GENÇLİK YENİKÖY SPOR
30 ORG.GÖL 13.00 U 17 1.K ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ PANAYIR SPOR
31 ORG.GÖL 15.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
32 KURTULUŞ 13.00 U 17 KLS. OSMANİYE SPOR ÇİMEN SPOR
33 KURTULUŞ 15.00 U 17 KLS. ILGAR SPOR KARTAL SPOR
34 İNG.SANAYİ 11.00 U 17 KLS. İNG.DOĞAN SPOR NİLÜFER FSM. SPOR
35 İNG.SANAYİ 13.00 U 17 1.K GENÇLERGÜCÜ SPOR İZNİK SPOR
36 İNG.SANAYİ 15.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR ARABAYATAĞI SPOR
37 GÖRÜKLE 14.00 U 17 1.K GÖRÜKLE İPEK SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
38 KARACABEY S. 14.00 U 17 1.K KARACABEY G.BİRLİĞİ İNG.YENİCE SPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURGAZ SPOR
 22 OCAK 2019 SALI
1 ATICILAR 1 14.00 U 14 KLS. GÜRSU BLD SPOR VATAN SPOR
2 ATICILAR 1 15.30 U 14 ELİT ZAFER SPOR İNG KURTULUŞ SPOR
3 ATICILAR 2 14.00 U 14 KLS. BEYAZIT SPOR BÜYÜKORHAN SPOR
4 ATICILAR 2 15.30 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR GEMLİK BLD SPOR
5 ALTINOVA 11.00 U 14 KLS. BURSA 19 MAYIS SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
6 ALTINOVA 12.30 U 14 KLS. TUNA GENÇLİK ŞÜKRANİYE SPOR
7 PANAYIR 12.00 BAYANLAR KANALBOYU NİLÜFER SPOR ÇİMEN SPOR
8 PANAYIR 14.00 BAYANLAR GEMLİK ZEYTİN SPOR AĞAKÖY KOOP.SPOR
9 PANAYIR 15.30 U 14 KLS. PANAYIR SPOR ESENEVLER SPOR
10 DEMİRTAŞ 15.30 U 14 KLS. TÜTÜN SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
11 SOĞANLI 14.00 U 14 KLS. 2018 ULUDAĞ SPORTİF HÜD.KARTAL SPOR
12 SOĞANLI 15.30 U 14 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BAHAR SPOR
13 BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLS. NİL.ERTUĞRUL SPOR NİL.BEŞEVLER SPOR
14 BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR ATICILAR SPOR
15 HÜRRİYET 12.30 U 14 KLS. YUNUSELİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
16 HÜRRİYET 14.00 U 14 KLS. BURSA GÜVEN SPOR HAMİTLER SPOR
17 HÜRRİYET 15.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
18 FETHİYE 12.30 U 14 KLS. ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK NAMIKKEMAL SPOR
19 FETHİYE 14.00 U 14 KLS. İHSANİYE SPOR BARBAROS SPOR
20 FETHİYE 15.30 U 14 ELİT NİL.ERDEMLİSPOR AŞ. Ç.MEHMET GENÇLİK
21 EMEK 14.00 U 14 KLS. GEÇİT SPOR BOSCH SPOR
22 EMEK 15.30 U 14 KLS. ÜÇEVLER SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
23 Ş.BAŞOL 12.30 U 14 KLS. YAVUZSELİM SPOR KARTAL SPOR
24 Ş.BAŞOL 14.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
25 Ş.BAŞOL 15.30 U 14 ELİT YOL SPOR ALTINSABAN SPOR
26 ARABAYATAĞI 12.30 U 14 KLS. FİDYEKIZIK SPOR ALTINOK SPOR
27 ARABAYATAĞI 15.30 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BU.İNG.GENÇ YILDIZLAR
28 HACIVAT 14.00 U 14 KLS. ORTABAĞLAR SPOR DEMİRYOLU SPOR
29 HACIVAT 15.30 U 14 KLS. VAKIF SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
30 KESTEL TOKİ 14.00 U 14 ELİT KESTEL BLD SPOR EMEK SPOR
31 GEMLİK SUNİ 14.00 U 14 ELİT GEMLİK G.BİRLİĞİ GENÇ SARAY GENÇLİK
32 GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 KLS. VEFA SPOR GÜLBAHÇE SPOR
33 ORG.GÖL 15.00 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. GAZİPAŞA SPOR
34 KURTULUŞ 14.00 U 14 KLS. ILGAR SPOR DUAÇINAR SPOR
35 KURTULUŞ 15.30 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR FETHİYE İD.YURDU
36 İNG.SANAYİ 14.00 U 14 KLS. GENÇLERGÜCÜ SPOR BURSA YEŞİL SPOR
37 İNG.SANAYİ 15.30 U 14 ELİT KAFKAS SPOR YILDIRIM BLD SPOR
38 ALİ DURMAZ 15.00 U 14 KLS. BALKAN SPOR BURSA UFUK SPOR
39 KARACABEY S. 15.30 U 14 KLS. KARACABEY G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
40 Ş.ERDEM SUNİ 12.00 U 14 KLS. KAVAKLIGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR
41 Ş.ERDEM SUNİ 13.30 U 14 KLS. BÜYÜK MKPAŞA SPOR ZEYTİN SPOR
42 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 14 KLS. ÇİMEN SPOR YİĞİTLER SPOR
 23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 13.00 U 17 ELİT ZAFERSPOR M. KEMALPAŞA 2014 SPOR
2 ATICILAR 1 15.00 U 17 1.K GÜLBAHÇESPOR NAMIK KEMAL SPOR
3 ATICILAR 2 13.00 U 17 KLS. KARTALSPOR ERİKLİ GÜCÜSPOR
4 ATICILAR 2 15.00 U 17 1.K YOLSPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
5 VATAN 13.00 U 17 KLS. YILDIRIM AYYILDIZSPOR KARAPINAR SPOR
6 VATAN 15.00 U 17 KLS. İVAZPAŞASPOR İNG.DOĞANSPOR
7 SOĞANLI 13.00 U 17 KLS. K. YEŞİLDAĞSPOR VATAN  SPOR
8 SOĞANLI 15.00 U 17 KLS. ÇİRİŞHANE GENÇLİK BATI TRAKYASPOR
9 EMEK 15.00 U 17 1.K EMEK SPOR SIRAMEŞELER SPOR
10 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K BAĞLARBAŞISPOR TÜTÜNSPOR
11 BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 KLS. AKPINAR İ.YURDUSPOR ÇİFTEHAVUZLARSPOR
12 HÜRRİYET 13.00 U 17 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK FETHİYE İDMAN YURDU
13 HÜRRİYET 15.00 U 17 KLS. NİLÜFER FSM  SPOR ÇEKİRGESPOR
14 FETHİYE 13.00 U 17 ELİT BURSA GÜVENSPOR HÜRRİYETSPOR
15 FETHİYE 15.00 U 17 1.K NİLÜFER  ERDEMLİ SPORA.Ş. GENÇLER GÜCÜ SPOR
16 DİKKALDIRIM 14.00 U 17 KLS. HÜD.KARTALSPOR ILGAR SPOR
17 Ş.BAŞOL 11.00 U 17 1.K GÜRSU BELEDİYESPOR BARBAROS SPOR
18 Ş.BAŞOL 13.00 U 17 ELİT E.GAZİ MESKENSPOR KAFKAS SPOR
19 Ş.BAŞOL 15.00 U 17 1.K YAVUZ SELİMSPOR HÜD. DİKKALDIRIMSPOR
20 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUTBOL KULÜBÜ
21 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 1.K VAKIF  SPOR CİHANSPOR
22 HACIVAT 13.00 U 17 1.K YİĞİTLER SPOR K.BEY GENÇLER BİRLİĞİ
23 HACIVAT 15.00 U 17 KLS. ORTABAĞLAR SPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
24 KESTEL TOKİ 14.00 U 17 ELİT KESTEL BELEDİYESPOR YENİ KARAMAN SPOR
25 GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 ELİT GEMLİK BELEDİYE SPOR ALTINSABANSPOR
26 GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. ÇOTANAKSPOR YUNUSELİ SPOR
27 ORG.GÖL 14.00 U 17 1.K YENİKÖYSPOR HAMİTLERSPOR
28 KURTULUŞ 13.00 U 17 1.K İNG. KURTULUŞSPOR YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR
29 KURTULUŞ 15.00 U 17 KLS. GAZİPAŞA SPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
30 YENİCE 14.00 U 17 1.K İNG.YENİCESPOR BOSCH SPOR
31 ALİ DURMAZ 15.00 U 17 1.K BALKANSPOR M.HÜDAVENDİGAR SPOR
32 GÖRÜKLE 14.00 U 17 1.K GÖRÜKLE İPEKSPOR ORHANGAZİ GENÇLER BİRLİĞİ
33 ORHANELİ 14.00 U 17 KLS. ORHANELİ SPOR OSMANİYESPOR
34 GÜZELYALI 13.00 U 17 KLS. MUDANYASPOR KANALBOYU NİLÜFER
35 GÜZELYALI 15.00 U 17 ELİT BURGAZSPOR ELMASBAHÇELERSPOR
36 KARACABEY S. 14.00 U 17 1.K KARACABEY BELEDİYESPOR ATICILAR SPOR
37 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 17 KLS. ÇİMEN SPOR K.ÇEŞME KANARYASPOR
 24 OCAK 2019 PERŞEMBE
1 ATICILAR 1 14.00 U 14 .KLS ŞÜKRANİYESPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
2 ATICILAR 1 15.30 U 14 .KLS BAHARSPOR MİMAR SİNAN GENÇLİK
3 ATICILAR 2 14.00 U 14 .KLS BEYAZITSPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
4 ATICILAR 2 15.30 U 14 ELİT BUR. İNG. GENÇ YILDIZLAR ELMASBAHÇELERSPOR
5 VATAN 12.30 U 14 .KLS YILDIRIM AYYILDIZSPOR YAVUZSELİM GENÇLER BİR.
6 VATAN 14.00 U 14 .KLS BARBAROS SPOR 2018 ULUDAĞSPORTİF
7 VATAN 15.30 U 14 .KLS VATAN  SPOR YUNUSELİ SPOR
8 ALTINOVA 14.00 U 14 .KLS BURSA UFUK SPOR VAKIF  SPOR
9 ALTINOVA 15.30 U 14 ELİT KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAKSPOR ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
10 PANAYIR 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY KOOP.SPOR ÇİMEN SPOR
11 PANAYIR 14.00 BAYANLAR GEMLİK ZEYTİN SPOR KANALBOYU NİLÜFER SPOR
12 SOĞANLI 14.00 U 14 .KLS BÜYÜKORHANSPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
13 SOĞANLI 15.30 U 14 .KLS DEMİRYOLUSPOR GÜRSU BELEDİYESPOR
14 EMEK 14.00 U 14 ELİT EMEK SPOR ATICILAR SPOR
15 EMEK 15.30 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK ALTINSABANSPOR
16 HÜRRİYET 13.30 U 14 .KLS NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR K.BEY GENÇLER BİRLİĞİ
17 HÜRRİYET 15.00 U 14 .KLS HÜRRİYETSPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR
18 FETHİYE 14.00 U 14 .KLS BURSA GÜVENSPOR ÜÇEVLER  SPOR
19 FETHİYE 15.30 U 14 ELİT NİLÜFER SPOR  1987 YENİ KARAMAN SPOR
20 DİKKALDIRIM 12.30 U 14 ELİT HÜD. DİKKALDIRIMSPOR ARABAYATAĞI SPOR
21 DİKKALDIRIM 14.00 U 14 .KLS BURSA İDMANOCAĞI SPOR KAVAKLI GÜCÜ SPOR
22 DİKKALDIRIM 15.30 U 14 .KLS HÜD.KARTAL SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
23 Ş.BAŞOL 14.00 U 14 .KLS DUAÇINARISPOR NAMIK KEMAL SPOR
24 Ş.BAŞOL 15.30 U 14 ELİT YILDIRIM BELEDİYESPOR ZAFERSPOR
25 HACIVAT 14.00 U 14 .KLS ESENEVLERSPOR İHSANİYESPOR
26 HACIVAT 15.30 U 14 .KLS YİĞİTLER SPOR FİDYEKIZIKSPOR
27 KESTEL TOKİ 13.00 U 14 ELİT KESTEL BELEDİYESPOR ORHANGAZİ FUT.KULÜBÜ
28 KESTEL TOKİ 14.30 U 14 .KLS AĞAKÖYSPOR ÇİMEN SPOR
29 GEMLİK SUNİ 12.00 U 14 ELİT GEMLİK BELEDİYE SPOR NİL. ERDEMLİ SPORA.Ş.
30 GEMLİK SUNİ 13.30 U 14 ELİT GEMLİK GENÇLERBİRLİĞİ İNEGÖLSPOR
31 GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 .KLS ZEYTİNSPOR ORTABAĞLAR SPOR
32 ORG.GÖL 12.00 U 14 .KLS YENİKÖYSPOR VEFA SPOR
33 ORG.GÖL 13.30 U 14 .KLS ORHANGAZİ BELEDİYESPOR TUNA GENÇLİK
34 ORG.GÖL 15.00 U 14 .KLS ORHANGAZİ GENÇLER BİR. ÇİFTEHAVUZLARSPOR
35 KURTULUŞ 12.00 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR KAFKAS SPOR
36 KURTULUŞ 13.30 U 14 ELİT İNG. KURTULUŞSPOR BAĞLARBAŞISPOR
37 KURTULUŞ 15.00 U 14 .KLS ILGAR SPOR PANAYIRSPOR
38 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 14 ELİT M. KEMALPAŞA 2014 SPOR YOLSPOR
39 YENİŞEHİR 14.00 U 14 .KLS YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLER GÜCÜ SPOR
40 KARACABEY S. 14.00 U 14 .KLS KARACABEY BELEDİYESPOR GEÇİTSPOR
 25 OCAK 2019 CUMA
1 ATICILAR 2 15.00 U 16 ELİT DEMİRTAŞ SPOR NAMIKKEMAL SPOR
2 SOĞANLI 15.00 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR ARABATAĞI SPOR
3 HÜRRİYET 15.00 U 16 ELİT BOSCH SPOR KARTAL SPOR
4 FETHİYE 15.00 U 16 ELİT NİL.ERDEMLİ SPOR AŞ. ORHANGAZİ BLD.SPOR
5 HACIVAT 15.00 U 16 ELİT YİĞİTLER SPOR GAZİPAŞA SPOR
6 İNG.SANAYİ 15.00 U 16 ELİT KAFKAS SPOR ALTINOK SPOR
7 GÜZELYALI 15.00 U 16 ELİT BURGAZ SPOR GEMLİK BLD SPOR
8 KARACABEY S. 15.00 U 16 ELİT KARACABEY BLD.SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir