Ev / Genel / 19 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

19 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 11.00 U 17 KLS. BAHAR SPOR KANALBOYU NİLÜFER SPOR 2 2
ATICILAR 1 13.00 U 14 KLS. BAHAR SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ 1 1
ATICILAR 1 15.00 U 17 1.K GÜLBAHÇE SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ 0 6
ATICILAR 2 11.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR YENİ KARMAN SPOR 4 2
ATICILAR 2 13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 2 1
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ORHANELİ SPOR 0 1
VATAN 11.00 U 14 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BEYAZIT GENÇLİK 16 0
VATAN 13.00 U 17 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR İNG.DOĞAN SPOR 1 3
VATAN 15.00 U 17 KLS. KARTAL SPOR YUNUSELİ SPOR 7 0
ALTINOVA 11.00 U 17 1.K YOL SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 0 3
ALTINOVA 13.00 U 14 KLS. DUAÇINAR SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 4
ALTINOVA 15.00 U 17 KLS. İVAZPAŞA SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 7 0
PANAYIR 13.00 U 17 1.K PANAYIR SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 3 0
SOĞANLI 12.00 U 14 KLS. DEMİRYOLU SPOR BÜYÜK MK.PAŞA SPOR 1 9
SOĞANLI 13.30 U 17 KLS. 1326 PINARBAŞI SPOR ÇEKİRGE SPOR Oynanmadı
SOĞANLI 15.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR YENİKARAMAN SPOR 2 3
EMEK 11.00 U 17 1.K BALKAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK SPOR 2 1
EMEK 13.00 U 17 1.K EMEK SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 2 0
EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 4 4
BAĞLARBAŞI 11.00 U 17 KLS. AKPINAR İD.YURDU K.ÇEŞME KANARYA SPOR Oynanmadı
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 15.00 U 14 KLS. ÇAĞLAYAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 2 1
HÜRRİYET 11.30 U 14 KLS. ALTINOK SPOR ÇİMEN SPOR 3 0
HÜRRİYET 13.00 U 17 1.K NİLÜFER FSM SPOR BATITRAKYA SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 2 0
FETHİYE 12.00 U 14 KLS. NİLÜFER BEŞEVLER SPOR TUNAGENÇLİK 4 1
FETHİYE 13.30 U 14 ELİT NİLÜFER SPOR 1987 İNEGÖL SPOR 0 2
FETHİYE 15.00 U 17 1.K EMNİYET SPOR HAMİTLER SPOR 0 10
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 KLS. HÜD.KARTAL SPOR İHSANİYE SPOR 10 0
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 1.K HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NAMIKKEMAL SPOR 5 0
DİKKALDIRIM 15.30 U 14 ELİT G.SARAY GENÇLİK YOLSPOR 3 1
Ş.BAŞOL 11.00 U 17 1.K VAKIF SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 2 2
Ş.BAŞOL 13.00 U 17 1.K YAVUZSELİM SPOR BOSCH SPOR 4 2
Ş.BAŞOL 15.00 U 17 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 3
ARABAYATAĞI 13.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜRRİYET SPOR 2 2
ARABAYATAĞI 15.00 U 14 ELİT Ç.MEHMET GENÇLİK ELMASBAHÇE SPOR 1 4
HACIVAT 11.30 U 14 KLS. YİĞİTLER SPOR AĞAKÖY SPOR 0 1
HACIVAT 13.00 U 17 KLS. ORTABAĞLAR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 7 0
HACIVAT 15.00 U 17 1.K YİĞİTLER SPOR GÜRSU BLD.SPOR 7 1
GEMLİK SUNİ 11.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR KESTEL BLD SPOR 3 0
GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR AHMETPAŞA SPOR 0 1
GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ ILGAR SPOR Oynanmadı
ORG.GÖL 12.00 U 17 1.K YENİKÖY SPOR TÜTÜN SPOR 2 0
İZNİK SUNİ 15.00 U 17 1.K İZNİK SPOR ATICILAR SPOR 2 3
KURTULUŞ 13.00 U 17 KLS. GAZİPAŞA SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 3 2
KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. DOĞU GÜCÜ SPOR YENİKÖY SPOR 3 1
İNG.SANAYİ 13.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 1 1
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR KURTULUŞ SPOR 3 2
YENİCE 11.00 U 17 1.K YENİCE SPOR BARBAROS SPOR 0 0
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. YENİŞEHİR BLD. BÜYÜK MK.PAŞA 1 0
GÜZELYALI 11.00 U 17 ELİT BURGAZ SPOR ALTINSABAN SPOR 1 4
GÜZELYALI 13.00 U 17 KLS. MUDANYA SPOR OSMANİYE SPOR 4 1
GÜZELYALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR GENÇLERGÜCÜ 0 0
KARACABEY S. 13.00 U 14 KLS. KARACABEY BLD.SPOR ÜÇEVLER SPOR 10 1
KARACABEY S. 15.00 U 17 1.K KARACABEY BLD.SPOR ALTINOK SPOR 2 3

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir