Ev / Genel / 20 OCAK PAZAR SONUÇLARI

20 OCAK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 2 14.00 BÖLGESEL GÜLBAHÇE SPOR ORHANGAZİ BLD. 2 0
ATICILAR 1 11.30 U 14 ELİT ATICILAR SPOR ZAFER SPOR 0 2
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 2 2
ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR ÇIRPAN GÜCÜ SPOR 7 0
VATAN 11.00 U 14 KLS. BARBAROS SPOR PANAYIR SPOR 1 4
VATAN 12.30 U 14 KLS. VATAN SPOR ORTABAĞLAR SPOR 7 0
VATAN 14.00 U 14 KLS. BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR E.GAZİ MESKEN SPOR 3 1
VATAN 15.30 U 14 KLS. NAMIKKEMAL SPOR 2018 ULUDAĞ SPORTİF 1 0
ALTINOVA 12.00 U 14 ELİT KBALIKLI OKKS.BAŞAK SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ. 4 2
ALTINOVA 13.30 U 14 KLS. KARTAL SPOR MİMAR SİNAN GENÇLİK 1 4
ALTINOVA 15.00 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR ALTINOK SPOR 3 4
PANAYIR 12.00 U 14 KLS. BURSA UFUK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 1 4
PANAYIR 13.30 U 14 ELİT YILDIRIM BLD SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 2 2
PANAYIR 15.00 1.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR YOLÖREN SPOR 1 2
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR PANAYIR SPOR 1 3
OVAAKÇA 15.00 1.KÜME OVAAKÇA SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 2 0
MERİNOS 13.00 U 14 KLS. BURSA YEŞİL SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 0 8
SOĞANLI 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 3 3
SOĞANLI 15.00 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR AĞAKÖY SPOR 1 1
EMEK 11.30 U 14 KLS. BÜYÜK ORHAN SPOR VAKIF SPOR İPTAL
EMEK 13.00 U 14 KLS. BURSA ÇELTİK SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 12
BAĞLARBAŞI 11.00 1.KÜME ÇAĞLAYAN SPOR MUDANYA SPOR 3 1
BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. EMEK SPOR NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ. 1 3
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE İZNİK SPOR 1 1
HÜRRİYET 11.30 U 14 KLS. BOSCH SPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR 7 0
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 0 5
HÜRRİYET 15.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR SÖLÖZ G.BİRLİĞİ 2 1
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU GEMLİK G.BİRLİĞİ 13 0
FETHİYE 13.00 1.KÜME ÇALISPOR ÇOTANAK SPOR 2 5
FETHİYE 15.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR GEDELEKGÜCÜ SPOR 4 6
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 KLS. BURSA İDMANOCAĞI BURSA GÜVEN SPOR 0 3
DİKKALDIRIM 13.00 1.KÜME ÖZLÜCE SPOR GEMLİK SPOR 0 1
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME ODUNLUK SPOR BARBAROS SPOR 1 0
Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME MİLLET MH. SPOR YENİKARAMAN SPOR 1 0
Ş.BAŞOL 13.00 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR HÜR SPOR 2 0
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR KELES GENÇLİK 0 1
ARABAYATAĞI 11.45 U 14 KLS. ESENEVLER SPOR ILGAR SPOR 0 5
ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME VAKIF SPOR NARLICA SPOR 4 2
HACIVAT 11.00 1.KÜME MİMARSİNAN GENÇLİK SİNANDEDE UFUK SPOR 3 3
HACIVAT 13.00 1.KÜME HACIVAT SPOR 1326 PINARBAŞI SPOR 9 0
HACIVAT 15.00 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK AKHİSAR DEMİR SPOR 1 3
KESTEL TOKİ 12.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 1
KESTEL TOKİ 14.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK 1 1
GEMLİK SUNİ 11.00 U 14 ELİT GEMLİK BLD SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 8
GEMLİK SUNİ 12.30 U 14 KLS. ZEYTİN SPOR HÜRRİYET SPOR 0 6
UMURBEY 15.00 1.KÜME VEFA SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR 11 0
ORG.GÖL 12.00 U 14 KLS. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR 0 6
ORG.GÖL 13.30 U 14 KLS. YENİKÖY SPOR FİDYEKIZIK SPOR 0 4
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ UMUR SPOR 3 1
KURTULUŞ 12.00 U 14 KLS. KARADENİZ GÜVEN SPOR BALKAN SPOR 3 0
KURTULUŞ 13.30 U 14 ELİT KURTULUŞ SPOR KAFKAS SPOR 4 6
KURTULUŞ 15.00 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR KESTEL BLD SPOR 2 1
İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR ROMAN SPOR Oynanmadı
YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR OSMANİYE SPOR 4 1
YENİŞEHİR 14.00 1.KÜME YNŞ.ESNAFDOĞAN SPOR HAMİTLER SPOR 3 2
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 1
AKÇALAR 14.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR YİĞİTLER SPOR 2 2
ORHANELİ 14.00 1.KÜME KARINCALIGÜCÜ SPOR ALTINSABAN SPOR 1 1
GÜZELYALI 13.30 U 14 KLS. MUDANYA SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 4 0
GÜZELYALI 15.00 1.KÜME TİRİLYE SPOR ÇEKİRGE SPOR Oynanmadı
KARACABEY S. 14.00 1.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR HARMANCIK SPOR 1 4

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir