Ev / Genel / 26 VE 31 OCAK FUTBOL PROGRAMI

26 VE 31 OCAK FUTBOL PROGRAMI

 26 OCAK 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 11.00 U 17 KLS. AHMETPAŞA SPOR ORTABAĞLAR SPOR
2 ATICILAR 1 13.00 U 17 1.K NAMIKKEMAL SPOR İNG.YENİCE SPOR
3 ATICILAR 1 15.00 U 17 KLS. ATICILAR SPOR ALTINOK SPOR
4 ATICILAR 2 11.00 U 17 KLS. BAHAR SPOR AKPINAR İD.YURDU
5 ATICILAR 2 13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BURGAZ SPOR
6 ATICILAR 2 15.00 SÜPER L DEMİRTAŞ SPOR HÜRRİYET SPOR
7 VATAN 13.00 U 17 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ZAFER SPOR
8 MERİNOS 13.30 U 17 KLS. KANALBOYU NİLÜFER SPOR ÇİMEN SPOR
9 ALTINOVA 13.00 U 14 KLS. TUNA GENÇLİK ÇAĞLAYAN SPOR
10 ALTINOVA 15.00 SÜPER L 19 MAYIS SPOR DUAÇINAR SPOR
11 PANAYIR 12.00 U 14 KLS. PANAYIR SPOR DUAÇINAR SPOR
12 PANAYIR 14.00 U 14 KLS. 2018 ULUDAĞ SPORTİF ESENEVLER SPOR
13 DEMİRTAŞ 12.00 U 14 KLS. TÜTÜN SPOR MUDANYA SPOR
14 SOĞANLI 11.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR KESTEL BLD.SPOR
15 SOĞANLI 13.00 U 17 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR MUDANYA SPOR
16 SOĞANLI 15.00 U 17 1.K SIRAMEŞELER SPOR PANAYIR SPOR
17 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K HAMİTLER SPOR YOL SPOR
18 BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 1.K BOSCH SPOR YİĞİTLER SPOR
19 HÜRRİYET 12.00 U 14 KLS. YUNUSELİ SPOR DEMİRYOLU SPOR
20 HÜRRİYET 13.30 U 14 KLS. BALKAN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
21 HÜRRİYET 15.00 U 17 1.K EMNİYET SPOR BALKAN SPOR
22 FETHİYE 12.00 U 14 KLS. İHSANİYE SPOR ILGAR SPOR
23 FETHİYE 14.00 U 17 1.K NİL.ALTINŞEHİR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
24 DİKKALDIRIM 13.00 U 17 KLS. ÇEKİRGE SPOR İVAZPAŞA SPOR
25 DİKKALDIRIM 15.00 U 17 1.K HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BARBAROS SPOR
26 Ş.BAŞOL 11.30 U 14 KLS. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ BEYAZT SPOR
27 Ş.BAŞOL 13.00 U 17 1.K VAKIF SPOR İZNİK SPOR
28 Ş.BAŞOL 15.00 U 17 1.K YAVUZSELİM SPOR GÜLBAHÇE SPOR
29 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 1.K M.HÜDAVENDİGAR SPOR YENİKÖY SPOR
30 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 KLS. ERİKLİGÜCÜ SPOR HÜD.KARTAL SPOR
31 HACIVAT 11.30 U 14 KLS. FİDYEKIZIK SPOR AĞAKÖY SPOR
32 HACIVAT 13.00 U 17 KLS. Ç.MEHMET GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR
33 HACIVAT 15.00 U 17 KLS. KARAPINAR SPOR NİLÜFER FSM.SPOR
34 GEMLİK SUNİ 11.00 U 14 ELİT VEFASPOR ALTINOK SPOR
35 GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR
36 GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ KARTAL SPOR
37 ORG.GÖL 13.00 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. EMEK SPOR
38 ORG.GÖL 15.00 SÜPER L SÖLÖZ G.BİRLİĞİ KESTEL BLD.
39 İZNİK STAD 15.00 SÜPER L İZNİK SPOR EMEK SPOR
40 KURTULUŞ 11.30 U 14 KLS. KARADENİZGÜVEN SPOR BURSA UFUK SPOR
41 KURTULUŞ 13.00 U 17 KLS. KARADENİZGÜVEN SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
42 KURTULUŞ 15.00 U 17 KLS. ILGAR SPOR ÇOTANAK SPOR
43 İNG.SANAYİ 13.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
44 İNG.SANAYİ 15.00 U 17 1.K GENÇLERGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR
45 GÖRÜKLE 15.00 SÜPER L GÖRÜKLE İPEK ELMASBAHÇE
46 KARACABEY S. 14.00 U 17 1.K KARACABEY G.BİRLİĞİ GÜRSU BLD.SPOR
47 Ş.ERDEM SUNİ 13.00 U 14 KLS. KAVAKLIGÜCÜ SPOR BURSA GÜVEN SPOR
48 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GEMLİK BLD.SPOR
 27 OCAK 2019 PAZAR
1 ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR HENDEK SPOR
2 MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDRIM BLD. BURHANİYE BLD.
3 ORHANGAZİ İLÇE 14.00 BÖLGESEL LİG ORHANGAZİ BLD.SPOR SOMA SPOR
4 ATICILAR 1 11.30 U 14 ELİT ZAFER SPOR GAZİPAŞA SPOR
5 ATICILAR 1 13.00 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
6 ATICILAR 1 15.00 1.KÜME ROMAN SPOR CİHAN SPOR
7 ATICILAR 2 12.00 U 14 ELİT ATICILAR SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
8 ATICILAR 2 13.30 U 14 KLS. NAMIKKEMAL SPOR HÜD.KARTAL SPOR
9 ATICILAR 2 15.00 1.KÜME 1326 PINARBAŞI SPOR YAVUZSELİM SPOR
10 VATAN 12.00 U 14 KLS. GÜLBAHÇE SPOR YENİKÖY SPOR
11 VATAN 13.30 U 14 KLS. YOL SPOR NİLÜFER SPOR 1987
12 VATAN 15.00 1.KÜME BARBAROS SPOR ÇALI SPOR
13 MERİNOS 13.00 U 14 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
14 ALTINOVA 13.00 U 14 KLS. ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK BARBAROS SPOR
15 ALTINOVA 15.00 1.KÜME TUNA GENÇLİK ARABAYATAĞI SPOR
16 PANAYIR 13.00 1.KÜME GÜNEŞ SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
17 PANAYIR 15.00 1.KÜME PANAYIR SPOR ÖZLÜCE SPOR
18 DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME İSMETİYE SPOR OVAAKÇA SPOR
19 SOĞANLI 11.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
20 SOĞANLI 13.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR HACIVAT SPOR
21 SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR YNŞ.ESNAF DOĞAN SPOR
22 EMEK 13.00 U 14 KLS. BURSA ÇELTİK SPOR VATAN SPOR
23 EMEK 15.00 U 14 ELİT ÜÇEVLER SPOR HAMİTLER SPOR
24 BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YILDIRIM BLD. SPOR
25 BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR KARACABEY ESNAF SPOR
26 HÜRRİYET 11.00 U 14 ELİT YENİKARAMAN SPOR FETHİYE İD.YURDU
27 HÜRRİYET 13.00 1.KÜME ALTINOK SPOR VAKIF SPOR
28 HÜRRİYET 15.00 1.KÜME YENİKARAMAN SPOR ATICILAR SPOR
30 FETHİYE 13.00 U 14 ELİT NİLÜFER ERDEMLİ SPOR AŞ BU.İNG.GENÇ YILDIZLAR
31 FETHİYE 15.00 1.KÜME FETHİYE İD.YURDU ŞÜKRANİYE SPOR
32 DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT NİL.BEŞEVLER SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
33 DİKKALDIRIM 13.30 U 14 KLS. NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR ORHANGAZİ BLD.SPOR
34 DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ODUNLUK SPOR
35 Ş.BAŞOL 12.00 U 14 KLS. YAVUZSELİM SPOR BAHAR SPOR
36 Ş.BAŞOL 13.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
37 Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME AĞAKÖY SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
38 ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME GÜRSU Y.DOĞAN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
39 ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME SİNANDEDEUFUK SPOR AKÇALAR SPOR
40 HACIVAT 12.00 U 14 ELİT Ç.MEHMET GENÇLİK GEMLİK BLD.SPOR
41 HACIVAT 13.30 U 14 KLS. MİMARSİNAN GENÇLİK ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
42 HACIVAT 15.00 U 14 KLS. ORTABAĞLAR SPOR HÜRRİYET SPOR
43 GÜRSU 13.00 U 14 KLS. GÜRSU BLD SPOR ZEYTİN SPOR
44 GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD SPOR YENİŞEHİR BLD.
45 GEMLİK STAD 15.00 1.KÜME GEMLİK SPOR YENİCE SPOR
46 ORG.GÖL 11.00 1.KÜME HÜR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
47 ORG.GÖL 13.00 1.KÜME GEDELEK GÜCÜ SPOR KARINCALIGÜCÜ SPOR
48 ORG.GÖL 15.00 SÜPER L. YENİKÖY SPOR K.ÇEŞME KANARYA
49 KURTULUŞ 11.00 1.KÜME AKHİSAR DEMİRSPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
50 KURTULUŞ 13.00 1.KÜME KARADENİZ GÜVENSPOR İHSANİYE SPOR
51 KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA
52 İNG.SANAYİ 11.30 U 14 ELİT KAFKAS SPOR KESTEL BLD.SPOR
53 İNG.SANAYİ 13.00 1.KÜME ALANYURT SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
54 İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
55 YENİŞEHİR 11.00 U 17 1.K YENİŞEHİR BLD.SPOR EMEK SPOR
56 YENİŞEHİR 13.00 1.KÜME YOLÖREN SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
57 YENİŞEHİR 15.00 1.KÜME YNŞ.ÇELTİKÇİ SPOR TÜTÜN SPOR
58 GÜZELYALI 13.00 U 14 KLS. GEÇİT SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
59 GÜZELYALI 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR FATİHGÜCÜ SPOR
60 MUDANYA 15.00 1.KÜME MUDANYA SPOR SOĞUKKUYU SPOR
61 HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR BALKAN SPOR
62 ORHANELİ 14.00 SÜPER L. OHANELİ SPOR BURGAZ SPOR
63 KARACABEY S. 14.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ VEFA SPOR
64 M.K.PAŞA İLÇE 14.00 1.KÜME MK.PAŞA 2014 SPOR MİLLET MH.SPOR
 28 OCAK 2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 13.00 U 17 KLS. İVAZPAŞA SPOR KARAPINAR SPOR
2 ATICILAR 1 15.00 U 17 1.K YOL SPOR M.HÜDAVENDİGAR SPOR
3 ATICILAR 2 13.00 U 17 1.K GÜLBAHÇE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
4 ATICILAR 2 15.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR DEMİRTAŞ SPOR
5 VATAN 13.00 U 17 KLS. VATAN SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
6 VATAN 15.00 U 17 1.K BARBAROS SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ
7 PANAYIR 15.00 U 17 1.K PANAYIR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
8 DEMİRTAŞ 15.00 U 17 1.K TÜTÜN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
9 SOĞANLI 13.00 U 17 KLS. K.YEŞİLDAĞ SPOR AHMETPAŞA SPOR
10 SOĞANLI 15.00 U 17 KLS. ÇİRİŞHANE GENÇLİK ÇEKİRGE SPOR
11 BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K NİLÜFER ERDEMLİSPOR AŞ. VAKIF SPOR
12 BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 1.K BAĞLARBAŞI SPOR HAMİTLER SPOR
13 HÜRRİYET 13.00 U 17 1.K ALTINOK SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
14 HÜRRİYET 15.00 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ALTINSABAN SPOR
15 DİKKALDIRIM 15.00 U 17 KLS. HÜD.KARTAL SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
16 ARABAYATAĞI 13.00 U 17 KLS. BATI TRAKYA SPOR İNG.DOĞAN SPOR
17 ARABAYATAĞI 15.00 U 17 1.K GÜRSU BLD.SPOR BOSCH SPOR
18 HACIVAT 13.00 U 17 KLS. ORTABAĞLAR SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
19 HACIVAT 15.00 U 17 1.K YİĞİTLER SPOR NAMIKKEMAL SPOR
20 KESTEL TOKİ 14.00 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
21 GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. ÇOTANAK SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
22 GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ELMASBAHÇE SPOR
23 ORG.GÖL 14.00 U 17 1.K YENİKÖY SPOR EMNİYET SPOR
24 İZNİK DIŞ 14.00 U 17 1.K İZNİK SPOR CİHAN SPOR
25 KURTULUŞ 14.00 U 17 1.K İNG.KURTULUŞSPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
26 YENİCE 14.00 U 17 1.K YENİCE SPOR YAVUZSELİMSPOR
27 GÖRÜKLE 14.00 U 17 1.K GÖRÜKLE İPEK SPOR SIRAMEŞELER SPOR
28 GÜZELYALI 14.00 U 17 KLS. MUDANYA SPOR BAHAR SPOR
29 ORHANELİ 14.00 U 17 KLS. ORHANELİ SPOR KANALBOYU NİLÜFERSPOR
30 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 17 KLS. ÇİMEN SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
 30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 11.00 U 16 KLS. ŞÜKRANİYE SPOR TUNA GENÇLİK
2 ATICILAR 1 13.00 U 16 ELİT NAMIKKEMAL SPOR BOSCH SPOR
3 ATICILAR 1 15.00 U 16 ELİT ZAFER SPOR FETHİYE İD.YURDU
4 ATICILAR 2 11.00 U 16 KLS. ELMASBAHÇE SPOR MUDANYA SPOR
5 ATICILAR 2 13.00 U 16 KLS. BAHAR SPOR HARMANCIK SPOR
6 ATICILAR 2 15.00 U 16 ELİT ATICILAR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
7 VATAN 13.00 U 16 KLS. VATAN SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
8 VATAN 15.00 U 16 ELİT KARTAL SPOR KESTEL BLD.SPOR
9 ALTINOVA 15.00 U 16 KLS. K.BALIKLI OKKS.BAŞAK GENÇLERGÜCÜ SPOR
10 DEMİRTAŞ 15.00 U 16 KLS. TÜTÜN SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
11 SOĞANLI 13.00 U 16 KLS. İVAZPAŞA SPOR NİLÜFER FSM SPOR
12 SOĞANLI 15.00 U 16 KLS. SIRAMEŞELER SPOR YOLÖREN SPOR
13 HÜRRİYET 13.00 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR PANAYIR SPOR
14 HÜRRİYET 15.00 U 16 ELİT ALTINOKSPOR NİL.ERDEMLİSPOR AŞ.
15 BAĞLARBAŞI 13.00 U 16 KLS. YUNUSELİ SPOR ÜÇEVLER SPOR
16 BAĞLARBAŞI 15.00 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YOLSPOR
17 FETHİYE 13.00 U 16 KLS. NİL.ALTINŞEHİR SPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
18 FETHİYE 15.00 U 16 KLS. EMNİYET SPOR ORTABAĞLAR SPOR
19 DİKKALDIRIM 11.00 U 16 KLS. BURSA İDMAN OCAĞI AKPINAR İD.YURDU
20 DİKKALDIRIM 13.00 U 16 KLS. HÜD.KARTAL SPOR BARBAROS SPOR
21 DİKKALDIRIM 15.00 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR KAFKAS SPOR
22 EMEK 13.00 U 16 KLS. SOĞUKKUYU SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
23 EMEK 15.00 U 16 ELİT EMEK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
24 Ş.BAŞOL 13.00 U 16 KLS. BURSA YILDIZ ORDU SPOR KARAPINAR SPOR
25 Ş.BAŞOL 15.00 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR YENİKÖY SPOR
26 HACIVAT 15.00 U 16 KLS. VAKIF SPOR MİLLET MH.SPOR
27 ARABAYATAĞI 13.00 U 16 KLS. FİDYEKIZIK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
28 ARABAYATAĞI 15.00 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BURGAZ SPOR
29 GEMLİKSUNİ 11.00 U 16 KLS. ÇOTANAK SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
30 GEMLİKSUNİ 13.00 U 16 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ BURSA İPEKYOLU SPOR
31 GEMLİL SUNI 15.00 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR DEMİRTAŞ SPOR
32 ORG.GÖL 11.00 U 16 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. YAVUZSELİM SPOR
33 ORG.GÖL 13.00 U 16 KLS. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ ÇİMEN SPOR
34 ORG.GÖL 15.00 U 16 ELİT ORHANGAZİ BLD.SPOR YENİ KARAMAN SPOR
35 KURTULUŞ 11.00 U 16 KLS. ILGAR SPOR KURTULUŞ SPOR
36 KURTULUŞ 13.00 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR KARACABEY BLD.SPOR
37 KURTULUŞ 15.00 U 16 KLS. KARADENİZ GÜVEN SPOR YILDIRIM BLD.SPOR
38 GÖRÜKLE 14.00 U 16 KLS. GÖRÜKLE İPEK SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 16 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR HAMİTLER SPOR
 31 OCAK 2019 PERŞEMBE
1 ATICILAR 1 14.00 U 14 KLS. BEYAZIT SPOR BALKAN SPOR
2 ATICILAR 1 15.30 U 14 ELİT İNG.GENÇ YILDIZLAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
3 ATICILAR 2 14.00 U 14 KLS. BURSA YEŞİL SPOR TÜTÜN SPOR
4 ATICILAR 2 15.30 U 14 KLS. BAHAR SPOR KARTAL SPOR
5 VATAN 14.00 U 14 KLS. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR VAKIF SPOR
6 VATAN 15.30 U 14 KLS. BARBAROS SPOR NAMIKKEMAL SPOR
7 ALTINOVA 14.00 U 14 KLS. DEMİRYOLU SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
8 ALTINOVA 15.30 U 14 KLS. BURSA 19 MAYIS SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
9 PANAYIR 14.00 U 14 KLS. PANAYIR SPOR İHSANİYE SPOR
10 PANAYIR 15.30 U 14 KLS. ÇAĞLAYAN SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
11 HÜRRİYET 12.30 U 14 KLS. HÜRRİYET SPOR GÜRSU BLD.SPOR
12 HÜRRİYET 14.00 U 14 KLS. ALTINOK SPOR GÜLBAHÇE SPOR
13 HÜRRİYET 15.30 U 14 KLS. BURSA GÜVEN SPOR GEÇİT SPOR
14 BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLS. BOSCH SPOR HAMİTLER SPOR
15 BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 KLS. NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
16 FETHİYE 12.30 U 14 KLS. ÜÇEVELER SPOR KAVAKLI GÜCÜ SPOR
17 FETHİYE 14.00 U 14 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ALTINSABAN SPOR
18 FETHİYE 15.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU YOL SPOR
19 DİKKALDIRIM 14.00 U 14 KLS. HÜD.KARTAL SPOR DUAÇINAR SPOR
20 DİKKALDIRIM 15.30 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NİL.ERDEMLİ SPOR AŞ.
21 Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLS. YILDIRIM BLD.SPOR ATICILAR SPOR
22 Ş.BAŞOL 15.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
23 HACIVAT 14.00 U 14 KLS. ESENEVLER SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
24 HACIVAT 15.30 U 14 KLS. YİĞİTLER SPOR VEFA SPOR
25 KESTEL TOKİ 15.00 U 14 ELİT KESTEL BLD.SPOR ZAFER SPOR
26 GEMLİKSUNİ 12.00 U 14 KLS. ZEYTİN SPOR YUNUSELİ SPOR
27 GEMLİKSUNİ 13.30 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
28 GEMLİL SUNI 15.00 U 14 ELİT GEMLİK G.BİRLİĞİ YENİ KARAMAN SPOR
29 ORG.GÖL 12.00 U 14 KLS. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ YAVUZSELİM  SPOR
30 ORG.GÖL 13.30 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. KAFKAS SPOR
31 ORG.GÖL 15.00 U 14 KLS. ORHANGAZİ BLD.SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
32 KURTULUŞ 12.00 U 14 ELİT KURTULUŞ SPOR EMEK SPOR
33 KURTULUŞ 13.30 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
34 KURTULUŞ 15.00 U 14 KLS. ILGAR SPOR 2018 ULUDAĞ SPORTİF
35 GÜZELYALI 13.30 U 14 KLS. 1922 MÜTAREKE SPOR TUNA GENÇLİK
36 GÜZELYALI 15.00 U 14 KLS. MUDANYA SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
37 KARACABEY S 15.00 U 14 KLS. KARCABEY G.BİRLİĞİ ÇİFTE HAVUZLAR SPOR
38 Ş.ERDEM SUNİ 12.00 U 14 KLS. BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR ORTABAĞLAR SPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ 13.30 U 14 KLS. ÇİMEN SPOR FİDYEKIZIK SPOR
40 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir