Ev / Genel / 26 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

26 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 11.00 U 17 KLS. AHMETPAŞA SPOR ORTABAĞLAR SPOR 0 0
ATICILAR 1 13.00 U 17 1.K NAMIKKEMAL SPOR İNG.YENİCE SPOR 2 1
ATICILAR 1 15.00 U 17 KLS. ATICILAR SPOR ALTINOK SPOR 3 1
ATICILAR 2 11.00 U 17 KLS. BAHAR SPOR AKPINAR İD.YURDU 1 1
ATICILAR 2 13.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BURGAZ SPOR Oynanmadı
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L DEMİRTAŞ SPOR HÜRRİYET SPOR 0 1
VATAN 13.00 U 17 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ZAFER SPOR 1 2
MERİNOS 13.30 U 17 KLS. KANALBOYU NİLÜFER SPOR ÇİMEN SPOR 0 4
ALTINOVA 13.00 U 14 KLS. TUNA GENÇLİK ÇAĞLAYAN SPOR 8 0
ALTINOVA 15.00 SÜPER L 19 MAYIS SPOR DUAÇINAR SPOR 1 0
PANAYIR 12.00 U 14 KLS. PANAYIR SPOR DUAÇINAR SPOR 4 1
PANAYIR 14.00 U 14 KLS. 2018 ULUDAĞ SPORTİF ESENEVLER SPOR İPTAL
DEMİRTAŞ 12.00 U 14 KLS. TÜTÜN SPOR MUDANYA SPOR 2 5
SOĞANLI 11.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR KESTEL BLD.SPOR 1 0
SOĞANLI 13.00 U 17 KLS. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR MUDANYA SPOR 0 4
SOĞANLI 15.00 U 17 1.K SIRAMEŞELER SPOR PANAYIR SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 13.00 U 17 1.K HAMİTLER SPOR YOL SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 15.00 U 17 1.K BOSCH SPOR YİĞİTLER SPOR 1 3
HÜRRİYET 12.00 U 14 KLS. YUNUSELİ SPOR DEMİRYOLU SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 13.30 U 14 KLS. BALKAN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 2 0
HÜRRİYET 15.00 U 17 1.K EMNİYET SPOR BALKAN SPOR 2 0
FETHİYE 12.00 U 14 KLS. İHSANİYE SPOR ILGAR SPOR 1 6
FETHİYE 14.00 U 17 1.K NİL.ALTINŞEHİR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 5 1
DİKKALDIRIM 13.00 U 17 KLS. ÇEKİRGE SPOR İVAZPAŞA SPOR 3 2
DİKKALDIRIM 15.00 U 17 1.K HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BARBAROS SPOR 4 0
Ş.BAŞOL 11.30 U 14 KLS. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ BEYAZT SPOR 9 0
Ş.BAŞOL 13.00 U 17 1.K VAKIF SPOR İZNİK SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 15.00 U 17 1.K YAVUZSELİM SPOR GÜLBAHÇE SPOR İPTAL
ARABAYATAĞI 13.00 U 17 1.K M.HÜDAVENDİGAR SPOR YENİKÖY SPOR İPTAL
ARABAYATAĞI 15.00 U 17 KLS. ERİKLİGÜCÜ SPOR HÜD.KARTAL SPOR 0 1
HACIVAT 11.30 U 14 KLS. FİDYEKIZIK SPOR AĞAKÖY SPOR 6 2
HACIVAT 13.00 U 17 KLS. Ç.MEHMET GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR 1 4
HACIVAT 15.00 U 17 KLS. KARAPINAR SPOR NİLÜFER FSM.SPOR 3 0
GEMLİK SUNİ 11.00 U 14 KLS. VEFASPOR ALTINOK SPOR 0 2
GEMLİK SUNİ 13.00 U 17 KLS. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR 2 9
GEMLİK SUNİ 15.00 U 17 KLS. GEMLİK G.BİRLİĞİ KARTAL SPOR 2 4
ORG.GÖL 13.00 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. EMEK SPOR 4 1
ORG.GÖL 15.00 SÜPER L SÖLÖZ G.BİRLİĞİ KESTEL BLD. 2 2
İZNİK STAD 15.00 SÜPER L İZNİK SPOR EMEK SPOR 5 0
KURTULUŞ 11.30 U 14 KLS. KARADENİZGÜVEN SPOR BURSA UFUK SPOR 2 1
KURTULUŞ 13.00 U 17 KLS. KARADENİZGÜVEN SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 5 2
KURTULUŞ 15.00 U 17 KLS. ILGAR SPOR ÇOTANAK SPOR İPTAL
İNG.SANAYİ 13.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 9 0
İNG.SANAYİ 15.00 U 17 1.K GENÇLERGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 1
GÖRÜKLE 15.00 SÜPER L GÖRÜKLE İPEK ELMASBAHÇE 1 0
KARACABEY S. 14.00 U 17 1.K KARACABEY G.BİRLİĞİ GÜRSU BLD.SPOR 2 1
Ş.ERDEM SUNİ 13.00 U 14 KLS. KAVAKLIGÜCÜ SPOR BURSA GÜVEN SPOR 0 14
Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GEMLİK BLD.SPOR 1 1

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir