Ev / Süper Amatör / TAŞDEMİR’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

TAŞDEMİR’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Doğugücüspor kulüp başkanı Osman Taşdemir, kulübün sosyal medya sayfasından bir teşekkür mesajı yayınladı

 

Taşdemir yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: Gülbahçespor ile oynadığımız Bal Ligine yükselme play-aut maçını 2-1 kaybederek önümüzdeki sezon Süper Amatör Ligde devam edeceğiz.

Bu gün oynanan maçta öncelikle kendi futbolcularımı canı gönülden kutlarım.
Gülbahçespor yönetimine taraftarlarına teknik heyetine ve futbolcu kardeşlerime Bal Liginde Başarılar Dileriz.


Maçta yoğun mesai harcayan Bursa Eminiyet Müdürlüğü Personeline ve Spor Şube Müdürlüğü’ne Teşekkür ederim. Bizlere destek veren İnegöl Belediye Başkanı sayın Alper Taban beye ve bizi yanlız bırakmayan İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağaç’a teşekkür ederiz.


Bu gün maça araç tahsis eden İnser koop. Başkanı Cengiz Küçük’e, Şoförler odası başkanı Bahattin Korkmaz’a, Onursal Başkanımız Serkan Taşdemir’e, Zaza grup sahibi Nurettin Aaydemir’e Teşekkür ederiz.


Gülbahçe maçında bizi yanlız bırakmayan İnegölspor taraftar grubu Efsane Maraton’a, bizi İnegöl ve Bursa’dan destekleyen tüm Doğugücü severlere teşekkür ederiz.


En önemlisi sezon boyunca kendi evimizde ve deplasmanda yağmurda çamurda hatta ve hatta idmanlarda dahi bizi yanlız bırakmayan Karadereliler taraftar grubuna sonsuz teşekkür ederiz.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir