Ev / 2. Küme / 1947 ÇEKİRGE CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

1947 ÇEKİRGE CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

2.Amatör Küme 3.Grupta namağlup lider durumda bulunan ve bitime 5 hafta kala 1.Kümeye çıkmayı garantileyen Çekirge İdmanyurduspor camiası, önceki akşam yönetimin verdiği İftar yemeğinde bir araya geldi.

Mihraplı Restaurant’ta gerçekleştirilen yemeğe kulüp başkanı İsa Özyürek, yönetim kurulu üyeleri, teknik patron Cüneyt Çetin ve futbolcular katıldı.

Sezonun bitimini 5 hafta kala mutlu sona ulaşan Yeşil-Beyazlı ekibin kulüp başkanı İsa Özyürek yaptığı konuşmada, “bitime haftalar kala bir üst lige yükselmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Başta hocamız Cüneyt Çetin ve futbolcularımızı canı gönülden kutluyor ve kendilerine teşekkür ediyorum. Hedefimizi ligi yenilgisiz tamamlayarak şampiyonluk ipini göğüslemek. İnşallah bunu da başaracak güçteyiz.

Önümüzdeki sezon ise kurduğumuz kadrodan daha güçlü bir kadro oluşturarak 1.Kümede de şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselip, camiamızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir