Ev / Genel / 25 VE 31 MAYIS FUTBOL PROGRAMI

25 VE 31 MAYIS FUTBOL PROGRAMI

25 MAYIS 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 14.00 U 13 KLS 1970 HAMZABEY SPOR NAMIKKEMAL SPOR
2 ATICILAR 1 15.30 U 13 KLS CİHAN SPOR BAHAR SPOR
3 ATICILAR 1 17.00 U 16 PLAY OF KAFKAS SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
4 ATICILAR 2 14.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
5 ATICILAR 2 15.30 U 13 KLS BURSA YEŞİL SPOR BURGAZ SPOR
6 ATICILAR 2 17.00 U 16 PLAY OF ALTINSABANSPOR EMEKSPOR
7 VATAN 15.30 U 13 KLS BARBAROS SPOR İNANÇ SPOR
8 VATAN 17.00 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR ORHANGAZİ BLD SPOR
9 ALTINOVA 17.00 U 13 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
10 DEMİRTAŞ 17.00 U 13 KLS TÜTÜN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
11 BAĞLARBAŞI 15.30 U 13 KLS HAMİTLER SPOR TUNA GENÇLİK
12 BAĞLARBAŞI 17.00 U 13 ELİT BURSA GÜVEN SPOR GEMLİK BLD.SPOR
13 HÜRRİYET 14.00 U 13 KLS BURSA ÇELTİK SPOR ORTABAĞLAR SPOR
14 HÜRRİYET 15.30 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR YUNUSELİ SPOR
15 HÜRRİYET 17.00 U 13 KLS HÜRRİYET SPOR PANAYIR SPOR
16 FETHİYE 14.00 U 13 KLS NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR DUAÇINAR SPOR
17 FETHİYE 15.30 U 13 KLS BOSCHSPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR
18 FETHİYE 17.00 U 13 KLS ÜÇEVLER SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
19 DİKKALDIRIM 14.00 U 13 KLS HÜD.KARTAL SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
20 DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR ÇAMLICA SPOR
21 DİKKALDIRIM 17.00 U 13 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK FETHİYE İD.YURDU
22 Ş.BAŞOL 15.30 U 13 KLS KARTAL SPOR ATICILAR SPOR
23 Ş.BAŞOL 17.00 U 13 ELİT YOL SPOR VATAN SPOR
24 ARABAYATAĞI 15.30 U 13 KLS KARAPINAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
25 ARABAYATAĞI 17.00 U 13 ELİT YILDIRIM BLD. SPOR BURSA SPOR
26 HACIVAT 15.30 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ALTINOK SPOR
27 HACIVAT 17.00 U 13 KLS YİĞİTLER SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
28 KESTEL TOKİ 15.00 U 13 ELİT KESTEL BLD SPOR ELMASBAHÇE SPOR
29 GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLS VEFA SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
30 GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 KLS KUMLA GENÇLİK ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
31 GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
32 KURTULUŞ 17.00 U 13 ELİT GAZİPAŞ SPOR BURSA İDMAN OCAĞI SPOR
33 GÖRÜKLE 16.30 U 13 KLS GÖRÜKLE İPEK SPOR AĞAKÖY SPOR
34 MUDANYA 16.30 U 13 KLS MUDANYA SPOR ÇALI SPOR
35 KARACABEY SUNİ 16.30 U 13 KLS KARACABEY BLD.SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
36 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR
37 Ş.ERDEM SUNİ 16.30 U 13 ELİT M.KPAŞA 2014 SPOR YAVUZSELİM SPOR
 26 MAYIS 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 15.00 2.KÜME MAKSEM SPOR DEMİRCİ SPOR
2 ATICILAR 1 17.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
3 ATICILAR 2 15.00 2.KÜME BAHAR SPOR DEMETEVLER SPOR
4 ATICILAR 2 17.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR CUMALIKIZIK SPOR
5 VATAN 15.00 2.KÜME SELİM SPOR 1947 ÇEKİRGE İ.YURDU
6 VATAN 17.00 2.KÜME VATAN SPOR SAMANLI SPOR
7 ALTINOVA 17.00 2.KÜME İVAZPAŞA SPOR NAMIKKEMAL SPOR
8 MERİNOS 14.30 2.KÜME MERİNOS 1938 SPOR AKPINAR İ.YURDU
9 SOĞANLI 13.30 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
10 SOĞANLI 15.00 2.KÜME KANALBOYU NİLÜFER SPOR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR
11 SOĞANLI 17.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
12 HÜRRİYET 15.00 2.KÜME 100.YIL NİLÜFER SPOR KURŞUNLU SPOR
13 HÜRRİYET 17.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
14 FETHİYE 15.30 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR MİLLET MH. SPOR
15 FETHİYE 17.00 2.KÜME ÇAMLICA SPOR MUTLULAR SPOR
16 Ş.BAŞOL 15.00 2.KÜME KARTAL SPOR NİLÜFER KARAMAN SPOR
17 Ş.BAŞOL 17.00 2.KÜME BATI TRAKYA SPOR KAZIKLI SPOR
18 HACIVAT 17.00 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ BÜYÜKORHAN SPOR
19 GEMLİK SUNİ 13.00 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
20 GEMLİK SUNİ 15.00 2.KÜME GEMLİK G.BİRLİĞİ İNANÇ SPOR
21 GEMLİK SUNİ 17.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
22 ORG.GÖL 16.30 U 13 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. BALKAN SPOR
23 ORG.GÖL 16.30 2.KÜME BAYINDIR SPOR ÖRNEKKÖY SPOR
24 KURTULUŞ ALT 15.00 U 12 LİGİ ILGARSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
25 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR KAFKAS SPOR
26 KURTULUŞ ÜST 15.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR İNG.MOBİLYASPOR
27 KURTULUŞ ÜST 16.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR KURTULUŞSPOR
28 KURTULUŞ ÜST 17.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
29 İNG.SANAYİ 17.00 2.KÜME ILGAR SPOR İNEGÖL MOBİLYA SPOR
30 KARACABEY S. 16.30 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
31 Ş.ERDEM SUNİ 14.30 2.KÜME M.K.PAŞA AKAR SPOR SIRAMEŞELER SPOR
32 Ş.ERDEM SUNİ 16.30 2.KÜME TEPECİK SPOR ÇİMEN SPOR
 27 MAYIS 2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 ALT 16.00 U 12 LİGİ BAHARSPOR DEMİRTAŞSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ İSMETİYESPOR ŞÜKRANİYESPOR
3 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ TÜTÜNSPOR KARTALSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 17.00 U 12 LİGİ YILDIRIM AYYILDIZSPOR PANAYIRSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM BELEDİYESPOR NAMIKKEMALSPOR
6 ATICILAR 2 ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSA YEŞİLSPOR ELMASBAHÇESPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSASPOR ZAFERSPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 16.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİMSPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 17.00 U 12 LİGİ DEĞİRMENÖNÜSPOR ORBAYSPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ VAKIF GENÇLİKSPOR KESTEL BELEDİYESPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 17.00 U 12 LİGİ MİLLET MAH.SPOR YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
13 HÜRRİYET ALT 17.00 U 12 LİGİ HÜRRİYETSPOR NİLÜFER KARAMANSPOR
14 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ MUTLULAR  SPOR ÖZLÜCE SPOR
15 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ YENİ KARAMANSPOR B.BORDROSPOR
16 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ PFC.KORAYSPOR ALTINOKSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 16.00 U 12 LİGİ ARABAYATAĞISPOR KARAPINAR GENÇLİKSPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ E.GAZİ MESKENSPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ YİĞİTLERSPOR KUMLA GENÇLİKSPOR
20 ARABAYATAĞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ YOLSPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
22 FETHİYE ALT 16.00 U 12 LİGİ İHSANİYESPOR ÜÇEVLERSPOR
23 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ FETHİYE İD.YURDUSPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
24 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER 16 SPOR NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR
25 FETHİYE ÜST 17.00 U 12 LİGİ MUSTAFA GÖNDENSPOR NİLÜFERSPOR 1987
26 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
27 DİKKALDIRIM ALT 17.00 U 12 LİGİ ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÇALISPOR
28 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ HÜD.KARTALSPOR BURSA İDMANOCAĞISPOR
29 DİKKALDIRIM ÜST 17.00 U 12 LİGİ NİLÜFER BEŞEVLERSPOR BURSA GENÇSARAY GENÇLİK
30 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ KELES GENÇLİK HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
31 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ KUMLUKALANSPOR GÜRSU BELEDİYESPOR
32 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA 19 MAYISSPOR 2018 ULUDAĞ SPOTİF
33 ALTINOVA ÜST 17.00 U 12 LİGİ TUNA GENÇLİKSPOR BURSA UFUKSPOR
34 ALTINOVA ÜST 18.00 U 12 LİGİ AĞAKÖYSPOR K.ÇEŞME KANARYASPOR
35 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA GÜVENSPOR BURGAZSPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ BOSCHSPOR DEMİRCİSPOR
37 BAĞLARBAŞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ BALKANSPOR EMEK SPOR
38 BAĞLARBAŞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ BAĞLARBAŞISPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
39 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR GAZİPAŞASPOR
40 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR İNEGÖLSPOR
41 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.MOBİLYASPOR ILGARSPOR
42 KURTULUŞ ÜST 17.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR İNG.DOĞANSPOR
43 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 17.00 U 12 LİGİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ. YALINTAŞSPOR
45 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ KARACABEY G. BİRLİĞİ MKP.AKARSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 17.00 U 12 LİGİ BÜYÜK M.K.PAŞASPOR M.K.PAŞA 2014SPOR
47 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÇİMENSPOR M.K.P SELİMİYESPOR
48 SOĞANLI ALT 17.00 U 12 LİGİ MERİNOS 1938 SPOR İNANÇSPOR
49 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ ÇİFTEHAVUZLARSPOR BURSA ÇELTİKSPOR
50 SOĞANLI ÜST 17.00 U 12 LİGİ ALTINSABANSPOR FATİHGÜCÜSPOR
51 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ DEMİRYOLUSPOR SIRAMEŞELERSPOR
52 GEMLİK SUNİ ALT 17.00 U 12 LİGİ ÇOTANAKSPOR 1922 GEMLİK GÜVENSPOR
53 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK BELEDİYESPOR KURŞUNLUSPOR
54 GEMLİK SUNİ ÜST 17.00 U 12 LİGİ GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR KÖRFEZSPOR
55 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK VEFASPOR ZEYTİNSPOR
56 ORHANGAZİ İLÇE 17.00 U 12 LİGİ ÇİÇEKLİSPOR ÇAKIRLISPOR
57 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ORG.GENÇLER BİRLİĞİ İZNİKSPOR
 28 MAYIS 2019 SALI
1 ALTINOVA 17.30 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
2 HÜRRİYET 17.30 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
3 BAĞLARBAŞI 17.30 U 13 KLS ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK HÜD.DIKKALDIRIM SPOR
4 FETHİYE 17.30 U 13 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 İNEGÖL SPOR
5 İNG.SANAYİ 17.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR ARABAYATAĞI SPOR
 29 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 ALT 16.00 U 12 LİGİ DEMİRTAŞSPOR İSMETİYESPOR
2 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ BEYAZITSPOR KARTALSPOR
3 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ CİHANSPOR BAHARSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 17.00 U 12 LİGİ ELMASBAHÇESPOR ZAFERSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ NAMIKKEMALSPOR BUR.İNG.G.YILDIZLAR
6 ATICILAR 2 ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSASPOR YILDIRIM AYYILDIZSPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ PANAYIRSPOR YILDIRIM BELEDİYESPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 16.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 17.00 U 12 LİGİ KESTEL BELEDİYESPOR MİLLET MAH.SPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ ORBAYSPOR VAKIF GENÇLİKSPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 17.00 U 12 LİGİ YENİŞEHİR BLD.SPOR DEĞİRMENÖNÜSPOR
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR YAVUZSELİMSPOR
13 HÜRRİYET ALT 17.00 U 12 LİGİ B.BORDROSPOR ALTINOKSPOR
14 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ ÖZLÜCE SPOR YENİ KARAMANSPOR
15 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ YAHŞİBEYSPOR MUTLULAR  SPOR
16 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ PFC.KORAYSPOR HÜRRİYETSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 16.00 U 12 LİGİ YILDIRIM ERİKLİSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ KUMLA GENÇLİKSPOR YOLSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR YİĞİTLERSPOR
20 ARABAYATAĞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ KARAPINAR GENÇLİKSPOR E.GAZİ MESKENSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR ARABAYATAĞISPOR
22 FETHİYE ALT 16.00 U 12 LİGİ NİLÜFERSPOR 1987 BURSA NİLÜFER GENÇLİK
23 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR MUSTAFA GÖNDENSPOR
24 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER ERTUĞRULSPOR NİLÜFER 16 SPOR
25 FETHİYE ÜST 17.00 U 12 LİGİ ÜÇEVLERSPOR FETHİYE İD.YURDUSPOR
26 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR İHSANİYESPOR
27 DİKKALDIRIM ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA İDMANOCAĞISPOR HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
28 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA GENÇSARAY GENÇLİK HÜD.KARTALSPOR
29 DİKKALDIRIM ÜST 17.00 U 12 LİGİ ÇALISPOR NİLÜFER BEŞEVLERSPOR
30 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA ANADOLU YILDIZI ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
31 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA UFUKSPOR K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK
32 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ 2018 ULUDAĞ SPOTİF TUNA GENÇLİKSPOR
33 ALTINOVA ÜST 17.00 U 12 LİGİ GÜRSU BELEDİYESPOR BURSA 19 MAYISSPOR
34 ALTINOVA ÜST 18.00 U 12 LİGİ AĞAKÖYSPOR KUMLUKALANSPOR
35 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA GÜVENSPOR BAĞLARBAŞISPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ DEMİRCİSPOR BALKANSPOR
37 BAĞLARBAŞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ YUNUSELİ G.BİRLİĞİ HAMİTLERSPOR
38 BAĞLARBAŞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ EMEK SPOR BURGAZSPOR
39 KURTULUŞ ALT 15.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR KURTULUŞSPOR
40 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
41 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ ILGARSPOR KAFKAS SPOR
42 KURTULUŞ ÜST 16.00 U 12 LİGİ İNEGÖLSPOR İNG.MOBİLYASPOR
43 KURTULUŞ ÜST 17.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR YENİCESPOR
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 16.00 U 12 LİGİ M.K.P SELİMİYESPOR KAVAKLI GÜCÜSPOR
45 Ş.ERDEM SUNİ ALT 17.00 U 12 LİGİ M.K.PAŞA 2014SPOR ÇİMENSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 16.00 U 12 LİGİ MKP.AKARSPOR BÜYÜK M.K.PAŞASPOR
47 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 17.00 U 12 LİGİ YALINTAŞSPOR KARACABEY G. BİRLİĞİ
48 SOĞANLI ALT 17.00 U 12 LİGİ İNANÇSPOR ÇİFTEHAVUZLARSPOR
49 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ FATİHGÜCÜSPOR DEMİRYOLUSPOR
50 SOĞANLI ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSA ÇELTİKSPOR ALTINSABANSPOR
51 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ SIRAMEŞELERSPOR MERİNOS 1938 SPOR
52 GEMLİK SUNİ ALT 16.00 U 12 LİGİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR GEMLİK BELEDİYESPOR
53 GEMLİK SUNİ ALT 17.00 U 12 LİGİ KÖRFEZSPOR GEMLİK VEFASPOR
54 GEMLİK SUNİ ÜST 16.00 U 12 LİGİ KURŞUNLUSPOR GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR
55 GEMLİK SUNİ ÜST 17.00 U 12 LİGİ ZEYTİNSPOR ÇOTANAKSPOR
56 ORHANGAZİ İLÇE 16.00 U 12 LİGİ ÖRNEKKÖYSPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
57 ORHANGAZİ İLÇE 17.00 U 12 LİGİ İZNİKSPOR ORG.FUTBOL KULÜBÜ
 31 MAYIS 2019 CUMA
1 ATICILAR 1 ÜST 16.00 U 12 LİGİ İSMETİYESPOR CİHANSPOR
2 ATICILAR 1 ÜST 17.00 U 12 LİGİ KARTALSPOR ŞÜKRANİYESPOR
3 ATICILAR 1 ÜST 18.00 U 12 LİGİ BEYAZITSPOR TÜTÜNSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 17.00 U 12 LİGİ YILDIRIM BELEDİYESPOR YILDIRIM AYYILDIZSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ BUR.İNG.G.YILDIZLAR PANAYIRSPOR
6 ATICILAR 2 ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSA YEŞİLSPOR NAMIKKEMALSPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ ELMASBAHÇESPOR BURSASPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 16.00 U 12 LİGİ DEĞİRMENÖNÜSPOR YAVUZSELİMSPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 17.00 U 12 LİGİ VAKIF GENÇLİKSPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ MİLLET MAH.SPOR ORBAYSPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 17.00 U 12 LİGİ ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK KESTEL BELEDİYESPOR
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ SAMANLISPOR
13 HÜRRİYET ALT 17.00 U 12 LİGİ MUTLULAR  SPOR NİLÜFER KARAMANSPOR
14 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ YENİ KARAMANSPOR YAHŞİBEYSPOR
15 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ ALTINOKSPOR ÖZLÜCE SPOR
16 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ B.BORDROSPOR PFC.KORAYSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 16.00 U 12 LİGİ E.GAZİ MESKENSPOR ARABAYATAĞISPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ YİĞİTLERSPOR KARAPINAR GENÇLİKSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ YOLSPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
20 ARABAYATAĞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSA YILDIZORDUSPOR KUMLA GENÇLİKSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM ERİKLİSPOR ORTABAĞLARSPOR
22 FETHİYE ALT 16.00 U 12 LİGİ FETHİYE İD.YURDUSPOR İHSANİYESPOR
23 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ NİLÜFER 16 SPOR ÜÇEVLERSPOR
24 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ MUSTAFA GÖNDENSPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
25 FETHİYE ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURSA NİLÜFER GENÇLİK NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR
26 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFERSPOR 1987 NİL.  ALTINŞEHİRSPOR
27 DİKKALDIRIM ALT 17.00 U 12 LİGİ NİLÜFER BEŞEVLERSPOR BURSA ANADOLU YILDIZI
28 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ HÜD.KARTALSPOR ÇALISPOR
29 DİKKALDIRIM ÜST 17.00 U 12 LİGİ HÜD.DİKKALDIRIMSPOR BURSA GENÇSARAY GENÇLİK
30 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA İDMANOCAĞISPOR KELES GENÇLİK
31 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA 19 MAYISSPOR KUMLUKALANSPOR
32 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ TUNA GENÇLİKSPOR GÜRSU BELEDİYESPOR
33 ALTINOVA ÜST 17.00 U 12 LİGİ K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK 2018 ULUDAĞ SPOTİF
34 ALTINOVA ÜST 18.00 U 12 LİGİ K.ÇEŞME KANARYASPOR BURSA UFUKSPOR
35 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ EMEK SPOR BURSA GÜVENSPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ BOSCHSPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
37 BAĞLARBAŞI ÜST 17.00 U 12 LİGİ BURGAZSPOR DEMİRCİSPOR
38 BAĞLARBAŞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ HAMİTLERSPOR BAĞLARBAŞISPOR
39 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ İNG.MOBİLYASPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
40 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR İNEGÖLSPOR
41 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR ILGARSPOR
42 KURTULUŞ ÜST 17.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR GAZİPAŞASPOR
43 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 17.00 U 12 LİGİ KARACABEY G. BİRLİĞİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ.
45 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ BÜYÜK M.K.PAŞASPOR YALINTAŞSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 17.00 U 12 LİGİ ÇİMENSPOR MKP.AKARSPOR
47 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KAVAKLI GÜCÜSPOR M.K.PAŞA 2014SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

ÇOTANAKSPOR AĞA’YI ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Son çeyrekte müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Çotanakspor konuk ettiği Ağaköyspor’u 2-1 yenmeyi başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir