Ev / Genel / 25 MAYIS CUMARTESİ SONUÇLARI

25 MAYIS CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 14.00 U 13 KLS 1970 HAMZABEY SPOR NAMIKKEMAL SPOR 1 3
ATICILAR 1 15.30 U 13 KLS CİHAN SPOR BAHAR SPOR 2 2
ATICILAR 1 17.00 U 16 PLAY OF KAFKAS SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 3 0
ATICILAR 2 14.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 5
ATICILAR 2 15.30 U 13 KLS BURSA YEŞİL SPOR BURGAZ SPOR 4 8
ATICILAR 2 17.00 U 16 PLAY OF ALTINSABANSPOR EMEKSPOR 0 2
VATAN 15.30 U 13 KLS BARBAROS SPOR İNANÇ SPOR 4 0
VATAN 17.00 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR ORHANGAZİ BLD SPOR 5 0
ALTINOVA 17.00 U 13 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 1 4
DEMİRTAŞ 17.00 U 13 KLS TÜTÜN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 5 0
BAĞLARBAŞI 15.30 U 13 KLS HAMİTLER SPOR TUNA GENÇLİK 0 1
BAĞLARBAŞI 17.00 U 13 ELİT BURSA GÜVEN SPOR GEMLİK BLD.SPOR 0 4
HÜRRİYET 14.00 U 13 KLS BURSA ÇELTİK SPOR ORTABAĞLAR SPOR 5 0
HÜRRİYET 15.30 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR YUNUSELİ SPOR 0 6
HÜRRİYET 17.00 U 13 KLS HÜRRİYET SPOR PANAYIR SPOR 7 0
FETHİYE 14.00 U 13 KLS NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR DUAÇINAR SPOR 1 5
FETHİYE 15.30 U 13 KLS BOSCHSPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR Oynanmadı
FETHİYE 17.00 U 13 KLS ÜÇEVLER SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR 5 0
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 KLS HÜD.KARTAL SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 3 0
DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR ÇAMLICA SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 17.00 U 13 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK FETHİYE İD.YURDU 2 3
Ş.BAŞOL 14.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ALTINOK SPOR 6 0
Ş.BAŞOL 15.30 U 13 KLS KARTAL SPOR ATICILAR SPOR 0 9
Ş.BAŞOL 17.00 U 13 ELİT YOL SPOR VATAN SPOR 9 0
ARABAYATAĞI 15.30 U 13 KLS KARAPINAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 4
ARABAYATAĞI 17.00 U 13 ELİT YILDIRIM BLD. SPOR BURSA SPOR 0 6
HACIVAT 14.00 U 13 KLS YİĞİTLER SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR 2 1
KESTEL TOKİ 15.00 U 13 ELİT KESTEL BLD SPOR ELMASBAHÇE SPOR 3 1
GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLS VEFA SPOR ÇİÇEKLİ SPOR 0 1
GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 KLS KUMLA GENÇLİK ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 3 0
GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ 0 1
KURTULUŞ 17.00 U 13 ELİT GAZİPAŞ SPOR BURSA İDMAN OCAĞI SPOR 5 0
GÖRÜKLE 16.30 U 13 KLS GÖRÜKLE İPEK SPOR AĞAKÖY SPOR 4 1
MUDANYA 16.30 U 13 KLS MUDANYA SPOR ÇALI SPOR 4 0
KARACABEY SUNİ 16.30 U 13 KLS KARACABEY BLD.SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR 6 0
Ş.ERDEM SUNİ 15.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR 0 3
Ş.ERDEM SUNİ 16.30 U 13 ELİT M.KPAŞA 2014 SPOR YAVUZSELİM SPOR Oynanmadı

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

ÇOTANAKSPOR AĞA’YI ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Son çeyrekte müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Çotanakspor konuk ettiği Ağaköyspor’u 2-1 yenmeyi başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir