Ev / Genel / 1 VE 14 HAZİRAN FUTBOL PROGRAMI

1 VE 14 HAZİRAN FUTBOL PROGRAMI

 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 14.00 U 13 KLS 1970 HAMZABEY SPOR TÜTÜN SPOR
2 ATICILAR 1 15.30 U 13 KLS ŞÜKRANİYE SPOR ALTINOK SPOR
3 ATICILAR 1 17.00 U 13 ELİT ZAFER SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
4 ATICILAR 2 15.30 U 13 KLS KARTAL SPOR ÜÇEVLER SPOR
5 ATICILAR 2 17.00 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ALTINSABAN SPOR
6 VATAN 14.00 U 13 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR HÜD.KARTAL SPOR
7 VATAN 15.30 U 13 KLS BEYAZIT GENÇLİK VAKIF SPOR
8 VATAN 17.00 U 13 ELİT VATAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
9 ALTINOVA 15.30 U 13 KLS TUNA GENÇLİK ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
10 ALTINOVA 17.00 U 13 ELİT KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK NİLÜFER 1987
11 SOĞANLI 15.30 U 13 KLS BURSA UFUK SPOR BURSA ÇELTİKSPOR
12 SOĞANLI 17.00 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR DEMİRYOLU SPOR
13 MERİNOS 13.30 U 13 ELİT BURSA SPOR YENİ KARAMAN SPOR
14 EMEK 15.30 U 13 KLS MUSTAFA GÖNDEN SPOR Ç.MEHMET  GENÇLİK
15 EMEK 17.00 U 13 ELİT EMEK SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB
16 HÜRRİYET 15.30 U 13 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR GENÇ SARAYGENÇLİK
17 HÜRRİYET 17.00 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR ATICILAR SPOR
18 FETHİYE 14.00 U 13 KLS ÇALI SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
19 FETHİYE 15.30 U 13 KLS NİLÜFER 16 SPOR ÖZLÜCE SPOR
20 FETHİYE 17.00 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
21 DİKKALDIRIM 14.00 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR MUDANYA SPOR
22 DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS H.DİKKALDIRIM SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
23 DİKKALDIRIM 17.00 U 13 ELİT BURSA İDMANOCAĞI SPOR YOL SPOR
24 Ş.BAŞOL 14.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ HAMİTLER SPOR
25 Ş.BAŞOL 15.30 U 13 ELİT YAVUZSELİM SPOR KAFKAS SPOR
26 Ş.BAŞOL 17.00 U 13 KLS MİLLET MH. SPOR HÜRRİYET SPOR
27 ARABAYATAĞI 15.30 U 13 ELİT GÜRSU BLD.SPOR KESTEL BLD.SPOR
28 ARABAYATAĞI 17.00 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
29 HACIVAT 15.30 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR SOĞUKKUYU SPOR
30 HACIVAT 17.00 U 13 KLS AĞAKÖY SPOR NAMIKKEMAL SPOR
31 GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 KLS ÇOTANAK SPOR VEFA SPOR
32 GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS ZEYTİN SPOR KUMLA GENÇLİK
33 GÜZELYALI 17.00 U 13 KLS BURGAZ SPOR ODUNLUK SPOR
34 ALİ DURMAZ 17.00 U 13 ELİT BALKAN SPOR GAZİPAŞA SPOR
35 Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 13 KLS BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR KARACABEY BLD.SPOR
36 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 13 KLS KAVAKLI GÜCÜ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
 02 HAZİRAN 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 15.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
2 ATICILAR 1 17.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BEYAZIT GENÇLİK
3 ATICILAR 2 15.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR ÇİMEN SPOR
4 ATICILAR 2 17.00 2.KÜME KAZIKLI SPOR KARACABEY BLD.SPOR
5 PANAYIR 17.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR MERİNOS 1938 SPOR
6 SOĞANLI 15.00 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR MAKSEM SPOR
7 SOĞANLI 17.00 2.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ULUDAĞ SPOR
8 BAĞLARBAŞI 15.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
9 BAĞLARBAŞI 17.00 2.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK KARTAL SPOR
10 HÜRRİYET 15.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR BATITRAKYA SPOR
11 HÜRRİYET 17.00 2.KÜME İNANÇ SPOR AHMETPAŞA SPOR
12 FETHİYE 15.00 2.KÜME NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR ÇAMLICA SPOR
13 FETHİYE 17.00 2.KÜME NİLÜFER FSM.SPOR BAHAR SPOR
14 DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU ILGAR SPOR
15 DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME DEMİRCİ SPOR TEPECİK SPOR
16 Ş.BAŞOL 15.00 2.KÜME SAMANLI SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
17 Ş.BAŞOL 17.00 2.KÜME İSABEY SPOR CERRAH SPOR
18 ARABAYATAĞI 17.00 2.KÜME DEMETEVLER SPOR MKPAŞA AKAR SPOR
19 HACIVAT 15.00 U 13 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR BURSA YEŞİL SPOR
20 HACIVAT 17.00 2.KÜME CUMALIKIZIK SPOR KÖRFEZ SPOR
21 KESTEL TOKİ 14.30 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR 100.YIL NİLÜFER SPOR
22 GEMLİK SUNİ 17.00 2.KÜME KURŞUNLU SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
23 ORG.GÖL 13.30 U 13 KLS ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
24 ORG.GÖL 15.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR BAYINDIR SPOR
25 ORG.GÖL 17.00 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR YUNUSELİ SPOR
26 İZNİK DIŞ 15.00 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR AHISKA SPOR
27 İZNİK DIŞ 17.00 2.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR GÜNDOĞDU SPOR
28 KURTULUŞ ALT 16.30 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR YENİCESPOR
29 KURTULUŞ ALT 17.30 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNG.DOĞANSPOR
30 KURTULUŞ ALT 18.30 U 12 LİGİ ILGARSPOR KURTULUŞSPOR
31 KURTULUŞ ÜST 17.30 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR KAFKAS SPOR
32 KURTULUŞ ÜST 18.30 U 12 LİGİ İNEGÖLSPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
33 İNG.SANAYİİ 15.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR YILDIRIM BLD.SPOR
34 İNG.SANAYİ 17.00 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR KANALBOYU NİLÜFER SPOR
35 ORHANELİ 16.30 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR İVAZPAŞA SPOR
36 MUDANYA 17.00 2.KÜME KUMYAKA SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 18.00 U 13 KLS NAMIKKEMAL SPOR TÜTÜN SPOR
2 ATICILAR 2 16.30 U 13 ELİT YILDIRIM BLD.SPOR KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK
3 ATICILAR 2 18.00 U 13 KLS ATICILAR POR ÜÇEVLER SPOR
4 VATAN 16.30 U 13 KLS BARBAROS SPOR CİHAN SPOR
5 VATAN 18.00 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR ZAFER SPOR
6 ALTINOVA 18.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
7 SOĞANLI 15.00 U 13 KLS DEMİRYOLU SPOR YILDIRIM AYYLDIZ SPOR
8 SOĞANLI 16.30 U 13 KLS K.YEŞİLDAĞ SPOR TUNA GENÇLİK SPOR
9 SOĞANLI 18.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR
10 EMEK 16.30 U 13 KLS BURSA ÇELTİK SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
11 EMEK 18.00 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR BURSA UFUK SPOR
12 BAĞLARBAŞI 15.00 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
13 BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 KLS BOSCH SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
14 BAĞLARBAŞI 18.00 U 13 ELİT BURSA GÜVEN SPOR BURSA İD.OCAĞI
15 HÜRRİYET 15.00 U 13 KLS ALTINOK SPOR HAMİTLER SPOR
16 HÜRRİYET 16.30 U 13 KLS HÜRRİYET SPOR NİLÜFER 16 SPOR
17 HÜRRİYET 18.00 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR İNEGÖL SPOR
18 FETHİYE 15.00 U 13 KLS ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR
19 FETHİYE 16.30 U 13 KLS NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR ÇAMLICA SPOR
20 FETHİYE 18.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU NİL.ALTINŞEHİR SPOR
21 DİKKALDIRIM 15.00 U 13 KLS HÜD.KARTAL SPOR 1970 HAMZABEY SPOR
22 DİKKALDIRIM 16.30 U 13 ELİT NİLÜFER BEŞEVLER SPOR NİLÜFER 1987 SPOR
23 DİKKALDIRIM 18.00 U 13 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK BURSA SPOR
24 Ş.BAŞOL 15.00 U 13 KLS DUAÇINARI SPOR ÇALI SPOR
25 Ş.BAŞOL 16.30 U 13 KLS VAKIF SPOR İNANÇ SPOR
26 Ş.BAŞOL 18.00 U 13 ELİT YOL SPOR BALKAN SPOR
27 ARABAYATAĞI 16.30 U 13 KLS Ç.MEHMET SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR
28 ARABAYATAĞI 18.00 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YAVUZSELİM SPOR
29 HACIVAT 15.00 U 13 KLS YİĞİTLER SPOR PANAYIR SPOR
30 HACIVAT 16.30 U 13 KLS YILDIRIM ERİKLİ SPOR OVAAKÇA SPOR
31 HACIVAT 18.00 U 13 KLS KARAPINAR SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
32 GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLS KUMLA GENÇLİK SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
33 GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR VATAN SPOR
34 GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS GEMLİK G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
35 GEMLİK SUNİ 18.30 U 13 KLS 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR ZEYTİN SPOR
36 ORG.GÖL 17.00 U 13 ELİT ORHANGAZİ BLD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
37 İNG.SANAYİ 15.30 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR EMEK SPOR
38 İNG.SANAYİ 17.00 U 13 ELİT KAFKAS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
39 MUDANYA 18.00 U 13 KLS MUDANYA SPOR BURGAZ SPOR
40 GÖRÜKLE 17.00 U 13 KLS GÖRÜKLE İPEK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
41 KARACABEY 17.00 U 13 KLS KARACABEY G.BİRLİĞİ ÇİMEN SPOR
42 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ELMASBAHÇE SPOR
 09 HAZİRAN 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 17.00 2.KÜME MAKSEM SPOR DEMETEVLER SPOR
2 ATICILAR 2 17.00 2.KÜME BEYAZIT SPOR İVAZPAŞA SPOR
3 VATAN 17.00 2.KÜME SELİM SPOR İSABEY SPOR
4 MERİNOS 13.30 2.KÜME MERİNOS 1938 SPOR ÖRNEKKÖY SPOR
5 SOĞANLI 15.00 2.KÜME KANALBOYU NİLÜFER SPOR ILGAR SPOR
6 SOĞANLI 17.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE SPOR VATAN SPOR
7 BAĞLARBAŞI 15.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR ÇAKIRLI SPOR
8 BAĞLARBAŞI 17.00 2.KÜME GÜNDOĞDU SPOR SAMANLI SPOR
9 HÜRRİYET 15.00 2.KÜME İNANÇ SPOR KURŞUNLI SPOR
10 HÜRRİYET 17.00 2.KÜME BURSA GÜVEN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
11 DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR
12 DİKKALDIRIM 17.00 2.KÜME 100 YIL NİLÜFER SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
13 Ş.BAŞOL 17.00 2.KÜME KARTAL SPOR NAMIKKEMAL SPOR
14 ARABAYATAĞI 17.00 2.KÜME BATI TRAKYA SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
15 HACIVAT 17.00 2.KÜME HACİVAT GENÇLER BİRLİĞ NİLÜFER KARAMAN SPOR
16 GEMLİK SUNİ 13.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR AHMETPAŞA SPOR
17 GEMLİK SUNİ 15.00 2.KÜME GEMLİK GENÇLER BİRLİĞİ BURSA İPEKYOLU SPOR
18 GEMLİK SUNİ 17.00 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR
19 İNG.SANAYİ 17.00 2.KÜME CERRAH SPOR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR
20 ORHANELİ 16.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KUMYAKA SPOR
21 KARACABEY 13.30 U 13 KLS KARACABEY BLD.SPOR DEMİRTAŞ SPOR
22 KARACABEY 15.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR KAZIKLI SPOR
23 KARACABEY 17.00 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR MUTLULAR SPOR
24 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 2.KÜME TEPECİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR
25 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 2.KÜME M.K.P.AKAR SPOR NİLÜFER FSM SPOR
26 M.K.PAŞA İLÇE 17.00 2.KÜME ÇİMEN SPOR DEMİRCİ SPOR
 10 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ ŞÜKRANİYESPOR BEYAZITSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ DEMİRTAŞSPOR KARTALSPOR
3 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ TÜTÜNSPOR BAHARSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM AYYILDIZSPOR BUR.İNG.G.YILDIZLAR
5 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ NAMIKKEMALSPOR ZAFERSPOR
6 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSASPOR YILDIRIM BELEDİYESPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 19.00 U 12 LİGİ PANAYIRSPOR BURSA YEŞİLSPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 17.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİMSPOR VAKIF GENÇLİKSPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ KESTEL BELEDİYESPOR YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ ORBAYSPOR ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ YENİŞEHİR BLD.SPOR MİLLET MAH.SPOR
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR DEĞİRMENÖNÜSPOR
13 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ HÜRRİYETSPOR MUTLULAR  SPOR
14 HÜRRİYET ALT 19.00 U 12 LİGİ ÖZLÜCE SPOR B.BORDROSPOR
15 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAHŞİBEYSPOR ALTINOKSPOR
16 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİLÜFER KARAMANSPOR YENİ KARAMANSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ ARABAYATAĞISPOR YİĞİTLERSPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ KUMLA GENÇLİKSPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
20 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARAPINAR GENÇLİKSPOR YOLSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR E.GAZİ MESKENSPOR
22 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ İHSANİYESPOR NİLÜFER 16 SPOR
23 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR NİLÜFERSPOR 1987
24 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ NİLÜFER ERTUĞRULSPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
25 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÜÇEVLERSPOR MUSTAFA GÖNDENSPOR
26 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR FETHİYE İD.YURDUSPOR
27 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA GENÇSARAY GENÇLİK BURSA İDMANOCAĞISPOR
28 DİKKALDIRIM ALT 19.00 U 12 LİGİ ÇALISPOR HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
29 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA ANADOLU YILDIZI HÜD.KARTALSPOR
30 DİKKALDIRIM ÜST 19.00 U 12 LİGİ KELES GENÇLİK ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
31 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ KUMLUKALANSPOR TUNA GENÇLİKSPOR
32 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ 2018 ULUDAĞ SPOTİF K.ÇEŞME KANARYASPOR
33 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ GÜRSU BELEDİYESPOR K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK
34 ALTINOVA ÜST 19.00 U 12 LİGİ AĞAKÖYSPOR BURSA 19 MAYISSPOR
35 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BAĞLARBAŞISPOR BOSCHSPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ DEMİRCİSPOR EMEK SPOR
37 BAĞLARBAŞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ BURSA GÜVENSPOR HAMİTLERSPOR
38 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR İNG.MOBİLYASPOR
39 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
40 KURTULUŞ ALT 19.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR İNEGÖLSPOR
41 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR ILGARSPOR
42 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR GAZİPAŞASPOR
43 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ. BÜYÜK M.K.PAŞASPOR
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ M.K.PAŞA 2014SPOR M.K.P SELİMİYESPOR
45 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ MKP.AKARSPOR KAVAKLI GÜCÜSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ YALINTAŞSPOR ÇİMENSPOR
 12 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ BAHARSPOR İSMETİYESPOR
2 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ CİHANSPOR KARTALSPOR
3 ATICILAR 1 ÜST 18.00 U 12 LİGİ DEMİRTAŞSPOR BEYAZITSPOR
4 ATICILAR 1 ÜST 19.00 U 12 LİGİ TÜTÜNSPOR ŞÜKRANİYESPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM BELEDİYESPOR BUR.İNG.G.YILDIZLAR
6 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ YILDIRIM AYYILDIZSPOR BURSA YEŞİLSPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ PANAYIRSPOR ZAFERSPOR
8 ATICILAR 2 ÜST 19.00 U 12 LİGİ NAMIKKEMALSPOR ELMASBAHÇESPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 17.00 U 12 LİGİ DEĞİRMENÖNÜSPOR VAKIF GENÇLİKSPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİMSPOR MİLLET MAH.SPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ YENİŞEHİR BLD.SPOR ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ ORBAYSPOR YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ
13 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR KESTEL BELEDİYESPOR
14 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ HÜRRİYETSPOR YENİ KARAMANSPOR
15 HÜRRİYET ALT 19.00 U 12 LİGİ NİLÜFER KARAMANSPOR ALTINOKSPOR
16 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAHŞİBEYSPOR B.BORDROSPOR
17 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ PFC.KORAYSPOR ÖZLÜCE SPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ E.GAZİ MESKENSPOR YİĞİTLERSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ ARABAYATAĞISPOR YOLSPOR
20 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ KARAPINAR GENÇLİKSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
22 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR KUMLA GENÇLİKSPOR
23 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ FETHİYE İD.YURDUSPOR NİLÜFER 16 SPOR
24 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ İHSANİYESPOR MUSTAFA GÖNDENSPOR
25 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ ÜÇEVLERSPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
26 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER ERTUĞRULSPOR NİLÜFERSPOR 1987
27 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR
28 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK NİLÜFER BEŞEVLERSPOR
29 DİKKALDIRIM ALT 19.00 U 12 LİGİ BURSA ANADOLU YILDIZI HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
30 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÇALISPOR BURSA İDMANOCAĞISPOR
31 DİKKALDIRIM ÜST 19.00 U 12 LİGİ KELES GENÇLİK BURSA GENÇSARAY GENÇLİK
32 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA 19 MAYISSPOR TUNA GENÇLİKSPOR
33 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ KUMLUKALANSPOR K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK
34 ALTINOVA ÜST 18.00 U 12 LİGİ GÜRSU BELEDİYESPOR K.ÇEŞME KANARYASPOR
35 ALTINOVA ÜST 19.00 U 12 LİGİ AĞAKÖYSPOR BURSA UFUKSPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA GÜVENSPOR DEMİRCİSPOR
37 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ BAĞLARBAŞISPOR BALKANSPOR
38 BAĞLARBAŞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ HAMİTLERSPOR BOSCHSPOR
39 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR GAZİPAŞASPOR
40 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR ILGARSPOR
41 KURTULUŞ ALT 19.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR İNEGÖLSPOR
42 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
43 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR İNG.MOBİLYASPOR
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ KARACABEY G. BİRLİĞİ BÜYÜK M.K.PAŞASPOR
45 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ. ÇİMENSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ YALINTAŞSPOR KAVAKLI GÜCÜSPOR
47 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ MKP.AKARSPOR M.K.P SELİMİYESPOR
48 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ MERİNOS 1938 SPOR ÇİFTEHAVUZLARSPOR
49 SOĞANLI ALT 19.00 U 12 LİGİ İNANÇSPOR ALTINSABANSPOR
50 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA ÇELTİKSPOR DEMİRYOLUSPOR
51 SOĞANLI ÜST 19.00 U 12 LİGİ SIRAMEŞELERSPOR FATİHGÜCÜSPOR
52 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ ÇOTANAKSPOR GEMLİK BELEDİYESPOR
53 GEMLİK SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR
54 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KURŞUNLUSPOR GEMLİK VEFASPOR
55 GEMLİK SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ ZEYTİNSPOR KÖRFEZSPOR
56 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ÖRNEKKÖYSPOR ORG.FUTBOL KULÜBÜ
57 ORHANGAZİ İLÇE 19.00 U 12 LİGİ İZNİKSPOR ÇİÇEKLİSPOR
 14 HAZİRAN 2019 CUMA
1 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ ŞÜKRANİYESPOR DEMİRTAŞSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ BEYAZITSPOR CİHANSPOR
3 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ İSMETİYESPOR TÜTÜNSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ ZAFERSPOR YILDIRIM AYYILDIZSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ BURSA YEŞİLSPOR YILDIRIM BELEDİYESPOR
6 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ BUR.İNG.G.YILDIZLAR BURSASPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 19.00 U 12 LİGİ ELMASBAHÇESPOR PANAYIRSPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 16.00 U 12 LİGİ ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK YAVUZSELİMSPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ MİLLET MAH.SPOR DEĞİRMENÖNÜSPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ KESTEL BELEDİYESPOR ORBAYSPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ YENİŞEHİR BLD.SPOR
12 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ VAKIF GENÇLİKSPOR SAMANLISPOR
13 HÜRRİYET ALT 18.00 U 12 LİGİ ALTINOKSPOR HÜRRİYETSPOR
14 HÜRRİYET ALT 19.00 U 12 LİGİ ÖZLÜCE SPOR YAHŞİBEYSPOR
15 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ B.BORDROSPOR NİLÜFER KARAMANSPOR
16 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ MUTLULAR  SPOR PFC.KORAYSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA YILDIZORDUSPOR ARABAYATAĞISPOR
18 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ YOLSPOR E.GAZİ MESKENSPOR
19 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ KUMLA GENÇLİKSPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
20 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM ERİKLİSPOR KARAPINAR GENÇLİKSPOR
21 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ YİĞİTLERSPOR ORTABAĞLARSPOR
22 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA NİLÜFER GENÇLİK İHSANİYESPOR
23 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ MUSTAFA GÖNDENSPOR FETHİYE İD.YURDUSPOR
24 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
25 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFERSPOR 1987 ÜÇEVLERSPOR
26 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİLÜFER 16 SPOR NİL.  ALTINŞEHİRSPOR
27 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA GENÇSARAY GENÇLİK ÇALISPOR
28 DİKKALDIRIM ALT 19.00 U 12 LİGİ HÜD.KARTALSPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
29 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA İDMANOCAĞISPOR BURSA ANADOLU YILDIZI
30 DİKKALDIRIM ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİLÜFER BEŞEVLERSPOR KELES GENÇLİK
31 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ K.ÇEŞME KANARYASPOR KUMLUKALANSPOR
32 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK BURSA 19 MAYISSPOR
33 ALTINOVA ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA UFUKSPOR 2018 ULUDAĞ SPOTİF
34 ALTINOVA ÜST 19.00 U 12 LİGİ TUNA GENÇLİKSPOR AĞAKÖYSPOR
35 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BOSCHSPOR BURSA GÜVENSPOR
36 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ BURGAZSPOR BAĞLARBAŞISPOR
37 BAĞLARBAŞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ BALKANSPOR HAMİTLERSPOR
38 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ ILGARSPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
39 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
40 KURTULUŞ ALT 19.00 U 12 LİGİ İNG.MOBİLYASPOR KURTULUŞSPOR
41 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR YENİCESPOR
42 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ İNEGÖLSPOR İNG.DOĞANSPOR
43 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ KAVAKLI GÜCÜSPOR KARACABEY BLD.SPOR AŞ.
44 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ ÇİMENSPOR KARACABEY G. BİRLİĞİ
45 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ M.K.PAŞA 2014SPOR MKP.AKARSPOR
46 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ M.K.P SELİMİYESPOR YALINTAŞSPOR
47 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ DEMİRYOLUSPOR İNANÇSPOR
48 SOĞANLI ALT 19.00 U 12 LİGİ ALTINSABANSPOR MERİNOS 1938 SPOR
49 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ FATİHGÜCÜSPOR BURSA ÇELTİKSPOR
50 SOĞANLI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ÇİFTEHAVUZLARSPOR SIRAMEŞELERSPOR
51 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK VEFASPOR 1922 GEMLİK GÜVENSPOR
52 GEMLİK SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR ÇOTANAKSPOR
53 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KÖRFEZSPOR KURŞUNLUSPOR
54 GEMLİK SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ GEMLİK BELEDİYESPOR ZEYTİNSPOR
55 ORHANGAZİ İLÇE 17.00 U 12 LİGİ ORG.FUTBOL KULÜBÜ ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
56 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ÇAKIRLISPOR İZNİKSPOR
57 ORHANGAZİ İLÇE 19.00 U 12 LİGİ ÇİÇEKLİSPOR ÖRNEKKÖYSPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

ÇOTANAKSPOR AĞA’YI ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Son çeyrekte müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Çotanakspor konuk ettiği Ağaköyspor’u 2-1 yenmeyi başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir