Ev / Genel / 1 VE 2 HAZİRAN SONUÇLARI

1 VE 2 HAZİRAN SONUÇLARI

 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 14.00 U 13 KLS 1970 HAMZABEY SPOR TÜTÜN SPOR 0 7
2 ATICILAR 1 15.30 U 13 KLS ŞÜKRANİYE SPOR ALTINOK SPOR 2 0
3 ATICILAR 1 17.00 U 13 ELİT ZAFER SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 1 2
4 ATICILAR 2 15.30 U 13 KLS KARTAL SPOR ÜÇEVLER SPOR 1 2
5 ATICILAR 2 17.00 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ALTINSABAN SPOR 3 2
6 VATAN 14.00 U 13 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR HÜD.KARTAL SPOR 0 2
7 VATAN 15.30 U 13 KLS BEYAZIT GENÇLİK VAKIF SPOR 1 12
8 VATAN 17.00 U 13 ELİT VATAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 8
9 ALTINOVA 15.30 U 13 KLS TUNA GENÇLİK ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 2 1
10 ALTINOVA 17.00 U 13 ELİT KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK NİLÜFER 1987 1 5
11 SOĞANLI 15.30 U 13 KLS BURSA UFUK SPOR BURSA ÇELTİKSPOR 2 4
12 SOĞANLI 17.00 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR DEMİRYOLU SPOR 3 0
13 MERİNOS 13.30 U 13 ELİT BURSA SPOR YENİ KARAMAN SPOR 3 2
14 EMEK 15.30 U 13 KLS MUSTAFA GÖNDEN SPOR Ç.MEHMET  GENÇLİK 2 3
15 EMEK 17.00 U 13 ELİT EMEK SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB 2 0
16 HÜRRİYET 15.30 U 13 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR GENÇ SARAYGENÇLİK 6 1
17 HÜRRİYET 17.00 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR ATICILAR SPOR 0 11
18 FETHİYE 14.00 U 13 KLS ÇALI SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR 3 0
19 FETHİYE 15.30 U 13 KLS NİLÜFER 16 SPOR ÖZLÜCE SPOR 2 1
20 FETHİYE 17.00 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 2 3
21 DİKKALDIRIM 14.00 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR MUDANYA SPOR 2 1
22 DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS H.DİKKALDIRIM SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 9 1
23 DİKKALDIRIM 17.00 U 13 ELİT BURSA İDMANOCAĞI SPOR YOL SPOR 1 0
24 Ş.BAŞOL 14.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ HAMİTLER SPOR 2 0
25 Ş.BAŞOL 15.30 U 13 ELİT YAVUZSELİM SPOR KAFKAS SPOR 0 4
26 Ş.BAŞOL 17.00 U 13 KLS MİLLET MH. SPOR HÜRRİYET SPOR 4 2
27 ARABAYATAĞI 15.30 U 13 ELİT GÜRSU BLD.SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 3
28 ARABAYATAĞI 17.00 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 1 3
29 HACIVAT 15.30 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR SOĞUKKUYU SPOR Oynanmadı
30 HACIVAT 17.00 U 13 KLS AĞAKÖY SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 4
31 GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 KLS ÇOTANAK SPOR VEFA SPOR 3 2
32 GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS ZEYTİN SPOR KUMLA GENÇLİK 0 3
33 GÜZELYALI 17.00 U 13 KLS BURGAZ SPOR ODUNLUK SPOR 1 4
34 ALİ DURMAZ 17.00 U 13 ELİT BALKAN SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 3
35 Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 13 KLS BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR KARACABEY BLD.SPOR 0 1
36 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 13 KLS KAVAKLI GÜCÜ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 8
 02 HAZİRAN 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 15.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 11 3
2 ATICILAR 1 17.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BEYAZIT GENÇLİK 3 0
3 ATICILAR 2 15.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR ÇİMEN SPOR 8 0
4 ATICILAR 2 17.00 2.KÜME KAZIKLI SPOR KARACABEY BLD.SPOR 4 5
5 PANAYIR 17.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR MERİNOS 1938 SPOR 3 5
6 SOĞANLI 15.00 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR MAKSEM SPOR 2 5
7 SOĞANLI 17.00 2.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ULUDAĞ SPOR 13 0
8 BAĞLARBAŞI 15.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 0 0
9 BAĞLARBAŞI 17.00 2.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK KARTAL SPOR 3 1
10 HÜRRİYET 15.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR BATITRAKYA SPOR 6 0
11 HÜRRİYET 17.00 2.KÜME İNANÇ SPOR AHMETPAŞA SPOR 2 1
12 FETHİYE 15.00 2.KÜME NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR ÇAMLICA SPOR 1 5
13 FETHİYE 17.00 2.KÜME NİLÜFER FSM.SPOR BAHAR SPOR 1 5
14 DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU ILGAR SPOR 12 0
15 DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME DEMİRCİ SPOR TEPECİK SPOR 0 3
16 Ş.BAŞOL 15.00 2.KÜME SAMANLI SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 8 2
17 Ş.BAŞOL 17.00 2.KÜME İSABEY SPOR CERRAH SPOR 5 0
18 ARABAYATAĞI 17.00 2.KÜME DEMETEVLER SPOR MKPAŞA AKAR SPOR 2 0
19 HACIVAT 15.00 U 13 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR BURSA YEŞİL SPOR 11 1
20 HACIVAT 17.00 2.KÜME CUMALIKIZIK SPOR KÖRFEZ SPOR 1 1
21 KESTEL TOKİ 14.30 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR 100.YIL NİLÜFER SPOR 4 5
22 GEMLİK SUNİ 17.00 2.KÜME KURŞUNLU SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ 3 3
23 ORG.GÖL 13.30 U 13 KLS ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 10 0
24 ORG.GÖL 15.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR BAYINDIR SPOR 7 1
25 ORG.GÖL 17.00 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR YUNUSELİ SPOR 3 2
26 İZNİK DIŞ 15.00 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR AHISKA SPOR 5 3
27 İZNİK DIŞ 17.00 2.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR GÜNDOĞDU SPOR 5 3
28 KURTULUŞ ALT 16.30 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR YENİCESPOR 9 0
29 KURTULUŞ ALT 17.30 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNG.DOĞANSPOR 3 2
30 KURTULUŞ ALT 18.30 U 12 LİGİ ILGARSPOR KURTULUŞSPOR 3 1
31 KURTULUŞ ÜST 17.30 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR KAFKAS SPOR 2 5
32 KURTULUŞ ÜST 18.30 U 12 LİGİ İNEGÖLSPOR KARADENİZ GÜVENSPOR 3 0
33 İNG.SANAYİİ 15.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR YILDIRIM BLD.SPOR 1 1
34 İNG.SANAYİ 17.00 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR KANALBOYU NİLÜFER SPOR 4 2
35 ORHANELİ 16.30 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR İVAZPAŞA SPOR 5 1
36 MUDANYA 17.00 2.KÜME KUMYAKA SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 0 5

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super