Ev / Genel / 8 VE 9 HAZİRAN SONUÇLARI

8 VE 9 HAZİRAN SONUÇLARI

 08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 18.00 U 13 KLS NAMIKKEMAL SPOR TÜTÜN SPOR 1 7
2 ATICILAR 2 16.30 U 13 ELİT YILDIRIM BLD.SPOR KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK 6 0
3 ATICILAR 2 18.00 U 13 KLS ATICILAR POR ÜÇEVLER SPOR 6 0
4 VATAN 16.30 U 13 KLS BARBAROS SPOR CİHAN SPOR 1 1
5 VATAN 18.00 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR ZAFER SPOR 0 2
6 ALTINOVA 18.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR 1 4
7 SOĞANLI 15.00 U 13 KLS DEMİRYOLU SPOR YILDIRIM AYYLDIZ SPOR 3 2
8 SOĞANLI 16.30 U 13 KLS K.YEŞİLDAĞ SPOR TUNA GENÇLİK SPOR 2 4
9 SOĞANLI 18.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR 3 2
10 EMEK 16.30 U 13 KLS BURSA ÇELTİK SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR Oynanmadı
11 EMEK 18.00 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR BURSA UFUK SPOR Oynanmadı
12 BAĞLARBAŞI 15.00 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR ORTABAĞLAR SPOR Oynanmadı
13 BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 KLS BOSCH SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR 8 0
14 BAĞLARBAŞI 18.00 U 13 ELİT BURSA GÜVEN SPOR BURSA İD.OCAĞI 4 0
15 HÜRRİYET 15.00 U 13 KLS ALTINOK SPOR HAMİTLER SPOR 0 2
16 HÜRRİYET 16.30 U 13 KLS HÜRRİYET SPOR NİLÜFER 16 SPOR 3 1
17 HÜRRİYET 18.00 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR İNEGÖL SPOR 3 1
18 FETHİYE 15.00 U 13 KLS ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR 0 0
19 FETHİYE 16.30 U 13 KLS NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR ÇAMLICA SPOR 0 1
20 FETHİYE 18.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU NİL.ALTINŞEHİR SPOR 4 3
21 DİKKALDIRIM 15.00 U 13 KLS HÜD.KARTAL SPOR 1970 HAMZABEY SPOR Oynanmadı
22 DİKKALDIRIM 16.30 U 13 ELİT NİLÜFER BEŞEVLER SPOR NİLÜFER 1987 SPOR 1 3
23 DİKKALDIRIM 18.00 U 13 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK BURSA SPOR 0 5
24 Ş.BAŞOL 15.00 U 13 KLS DUAÇINARI SPOR ÇALI SPOR 3 2
25 Ş.BAŞOL 16.30 U 13 KLS VAKIF SPOR İNANÇ SPOR 1 1
26 Ş.BAŞOL 18.00 U 13 ELİT YOL SPOR BALKAN SPOR Oynanmadı
27 ARABAYATAĞI 16.30 U 13 KLS Ç.MEHMET SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR 4 0
28 ARABAYATAĞI 18.00 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YAVUZSELİM SPOR 6 0
29 HACIVAT 16.30 U 13 KLS YİĞİTLER SPOR PANAYIR SPOR Oynanmadı
30 HACIVAT 18.00 U 13 KLS KARAPINAR SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR 0 9
31 GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLS KUMLA GENÇLİK SPOR ÇİÇEKLİ SPOR Oynanmadı
32 GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR VATAN SPOR 12 0
33 GEMLİK SUNİ 17.00 U 13 KLS GEMLİK G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 1 1
34 GEMLİK SUNİ 18.30 U 13 KLS 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR ZEYTİN SPOR 2 1
35 ORG.GÖL 17.00 U 13 ELİT ORHANGAZİ BLD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 1 0
36 İNG.SANAYİ 15.30 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR EMEK SPOR 4 0
37 İNG.SANAYİ 17.00 U 13 ELİT KAFKAS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 4 1
38 MUDANYA 18.00 U 13 KLS MUDANYA SPOR BURGAZ SPOR Oynanmadı
39 GÖRÜKLE 17.00 U 13 KLS GÖRÜKLE İPEK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 3 1
40 KARACABEY 17.00 U 13 KLS KARACABEY G.BİRLİĞİ ÇİMEN SPOR 9 0
41 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ELMASBAHÇE SPOR 0 1
 09 HAZİRAN 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 17.00 2.KÜME MAKSEM SPOR DEMETEVLER SPOR 2 4
2 ATICILAR 2 17.00 2.KÜME BEYAZIT SPOR İVAZPAŞA SPOR 3 3
3 VATAN 17.00 2.KÜME SELİM SPOR İSABEY SPOR 1 6
4 MERİNOS 13.30 2.KÜME MERİNOS 1938 SPOR ÖRNEKKÖY SPOR İPTAL
5 SOĞANLI 13.00 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR AKPINAR İD.YURDU 1 8
6 SOĞANLI 15.00 2.KÜME KANALBOYU NİLÜFER SPOR ILGAR SPOR Oynanmadı
7 SOĞANLI 17.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE SPOR VATAN SPOR 2 6
8 BAĞLARBAŞI 15.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR ÇAKIRLI SPOR 0 9
9 BAĞLARBAŞI 17.00 2.KÜME GÜNDOĞDU SPOR SAMANLI SPOR 6 3
10 HÜRRİYET 15.00 2.KÜME İNANÇ SPOR KURŞUNLI SPOR 3 0
11 HÜRRİYET 17.00 2.KÜME BURSA GÜVEN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR 2 0
12 DİKKALDIRIM 15.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR 2 4
13 DİKKALDIRIM 17.00 2.KÜME 100 YIL NİLÜFER SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 3
14 Ş.BAŞOL 17.00 2.KÜME KARTAL SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 1
15 ARABAYATAĞI 17.00 2.KÜME BATI TRAKYA SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 2 2
16 HACIVAT 17.00 2.KÜME HACİVAT GENÇLER BİRLİĞ NİLÜFER KARAMAN SPOR Oynanmadı
17 GEMLİK SUNİ 13.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR AHMETPAŞA SPOR Oynanmadı
18 GEMLİK SUNİ 15.00 2.KÜME GEMLİK GENÇLER BİRLİĞİ BURSA İPEKYOLU SPOR 8 3
19 GEMLİK SUNİ 17.00 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR 3 5
20 İNG.SANAYİ 17.00 2.KÜME CERRAH SPOR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR 7 3
21 ORHANELİ 16.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KUMYAKA SPOR 4 3
22 KARACABEY 13.30 U 13 KLS KARACABEY BLD.SPOR DEMİRTAŞ SPOR 2 1
23 KARACABEY 15.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR KAZIKLI SPOR Oynanmadı
24 KARACABEY 17.00 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR MUTLULAR SPOR Oynanmadı
25 Ş.ERDEM SUNİ 15.00 2.KÜME TEPECİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR 2 0
26 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 2.KÜME M.K.P.AKAR SPOR NİLÜFER FSM SPOR 7 2
27 M.K.PAŞA İLÇE 17.00 2.KÜME ÇİMEN SPOR DEMİRCİ SPOR 4 2

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

19 VE 23 AĞUSTOS FUTBOL PROGRAMI

19 AĞUSTOS  2019 PAZARTESİ 1 ATICILAR 1 16.30 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BURSA GÜVEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super