Ev / Süper Amatör / GENÇLER’DE YAZ FUTBOL OKULU HEYECANI BAŞLIYOR

GENÇLER’DE YAZ FUTBOL OKULU HEYECANI BAŞLIYOR

Konuyla ilgili açıklamada bulunan  Kulüp Genel Sekreteri Suat Muyan, “İnegöl Gençlergücüspor Kulübü olarak her yıl düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Yaz Futbol Okulu çalışmalarımız 17 Haziran Pazartesi günü Start alacak.

2019 Yılında Yaz Futbol Okulumuzda 2004 ile 2013 doğumlu arası çocuklarımız 2 Ay boyunca Pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 14.00 ile 16.00 arasında Kulübümüzün Kapalı ve Hijyen ödülü almış olan Halı Saha Tesislerinde çalışmalarını yapacaktır.

Yaz mevsimi olması sebebi ile Hava sıcaklığının artacağını düşündüğümüzde Kapalı Halı Saha Tesislerimizde çalışma yapmak önemli bir avantaj olacağını düşünmekteyiz. Yaz Futbol Okulumuz için kayıtlarımız her gün saat 14.00 ile 19.00 arasında Tesislerimizde yapılmaktadır.

Okullar açılıncaya kadar haftanın 3 günü yapılacak olan çalışmalarımız okullar açıldıktan sonra  Cumartesi ve Pazar olmak üzere devam edecektir. Kulübümüzü tercih eden ve çocuklarını yazdırmak isteyen velilerimizi kulübümüze bekliyoruz” dedi.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir