Ev / Genel / 15 VE 21 HAZİRAN FUTBOL PROGRAMI

15 VE 21 HAZİRAN FUTBOL PROGRAMI

15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 16.30 U 13 ELİT ZAFER SPOR ORHANGAZİ BLD.SPOR
2 ATICILAR 1 18.00 U 13 KLS BURSA YEŞİL SPOR ODUNLUK SPOR
3 ATICILAR 2 15.00 U 13 KLS BURSA UFUK SPOR YUNUSELİ SPOR
4 ATICILAR 2 16.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAFKAS SPOR
5 ATICILAR 2 18.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
6 VATAN 16.30 U 13 KLS BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR
7 VATAN 18.00 U 13 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
8 DEMİRTAŞ 18.00 U 13 KLS TÜTÜN SPOR HÜD KARTAL SPOR
9 SOĞANLI 16.30 U 13 KLS TUNA GENÇLİK KARAPINAR SPOR
10 SOĞANLI 18.00 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR AĞAKÖY SPOR
11 BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 KLS HAMİTLER SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
12 BAĞLARBAŞI 18.00 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR HÜRRİYET SPOR
13 DİKKALDIRIM 16.30 U 13 KLS HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
14 DİKKALDIRIM 18.00 U 13 ELİT BURSA İDMANOCAĞI SPOR GEMLİK BLD.SPOR
15 EMEK 18.00 U 13 ELİT EMEK SPOR YOL SPOR
16 Ş.BAŞOL 16.30 U 13 KLS MİLLET MH.SPOR YİĞİTLER SPOR
17 Ş.BAŞOL 18.00 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
18 KESTEL TOKİ 18.00 U 13 ELİT KESTEL BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR
19 GEMLİK SUNİ 16.30 U 13 KLS ÇOTANAK SPOR KUMLA GENÇLİK
20 GEMLİK SUNİ 18.00 U 13 KLS ZEYTİN SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ
21 ORG.GÖL 18.00 U 13 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. GAZİPAŞA SPOR
22 İZİK DIŞ 18.00 U 13 KLS ÇİÇEKLİ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
23 GÜZELYALI 16.30 U 13 KLS BURGAZ SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
24 GÜZELYALI 18.00 U 13 ELİT GEÇİT SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
25 ALİ DURMAZ 18.00 U 13 ELİT BALKAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
26 Ş.ERDEM SUNİ 16.30 U 13 KLS BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR BOSCH SPOR
27 Ş.ERDEM SUNİ 18.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR
 16 HAZİRAN 2019 PAZAR
1 ATICILAR 1 16.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR BURS.İNG.GENÇ YILDIZLAR
2 ATICILAR 1 18.00 2.KÜME BAHAR SPOR M.K.PAŞA AKAR SPOR
3 ATICILAR 2 16.00 U 13 KLS KARTAL SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
4 ATICILAR 2 18.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK KARTAL SPOR
5 VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
6 VATAN 18.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR KURŞUNLU SPOR
7 ALTINOVA 16.00 U 13 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR YENİ KARANMAN SPOR
8 ALTINOVA 18.00 2.KÜME İVAZPAŞA SPOR KUMYAKASPOR
9 PANAYIR 16.00 U 13 KLS PANAYIR SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
10 PANAYIR 18.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR DEMİRYOLU SPOR
11 MERİNOS 13.30 U 13 ELİT BURSA SPOR FETHİYE Dİ.YURDU
12 SOĞANLI 16.00 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ÇİMEN SPOR
13 SOĞANLI 18.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK GÜNDOĞDU SPOR
14 BAĞLARBAŞI 16.00 U 13 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
15 BAĞLARBAŞI 18.00 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR KARACABEY BLD.SPOR
16 HÜRRİYET 18.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR ULUDAĞ SPOR
17 FETHİYE 16.00 U 13 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 YILDIRIM BLD SPOR
18 FETHİYE 18.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR MAKSEM SPOR
19 DİKKALDIRIM 16.00 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR DUAÇINAR SPOR
20 DİKKALDIRIM 18.00 2.KÜME ÇAMLICA SPOR BATI TRAKYA SPOR
21 Ş.BAŞOL 16.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ K.YEŞİLDAĞ SPOR
22 Ş.BAŞOL 18.00 2.KÜME SAMANLI SPOR BURSA GÜVEN SPOR
23 ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME DEMETEVLER SPOR TEPECİK SPOR
24 ARABAYATAĞI 18.00 2.KÜME İSABEY SPOR 1947 ÇEKİRGE İ YURDU
25 HACIVAT 15.00 U 13 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR MUDANYA SPOR
26 HACIVAT 16.30 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR ATICILAR SPOR
27 HACIVAT 18.00 2.KÜME CUMALIKIZIK SPOR 100 YIL NİLÜFER SPOR
28 KESTEL TOKİ 18.00 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR İNANÇSPOR
29 GEMLİK İLÇE 18.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR 1922 GEMLİKGÜVEN SPOR
30 ORG.GÖL 18.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR YUNUSELİ SPOR
31 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR MERİNOS 1938 SPOR
32 İZNİK DIŞ 18.00 2.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR AHISKA SPOR
33 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR İNG.MOBİLYASPOR
34 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNEGÖLSPOR
35 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
36 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR ILGARSPOR
37 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR KAFKAS SPOR
38 İNG.SANAYİ 16.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
39 İNG.SANAYİ 18.00 2.KÜME İNEGÖL MOBİLYA SPOR CERRAH SPOR
40 YENİŞEHİR 18.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR SELİM SPOR
 17 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ BAHARSPOR KARTALSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ CİHANSPOR ŞÜKRANİYESPOR
3 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ TÜTÜNSPOR DEMİRTAŞSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ BUR.İNG.G.YILDIZLAR BURSA YEŞİLSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ YILDIRIM BELEDİYESPOR ZAFERSPOR
6 ATICILAR 2 ÜST 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM AYYILDIZSPOR ELMASBAHÇESPOR
7 ATICILAR 2 ÜST 19.00 U 12 LİGİ BURSASPOR NAMIKKEMALSPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ VAKIF GENÇLİKSPOR MİLLET MAH.SPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİMSPOR YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ
10 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ YENİŞEHİR BLD.SPOR KESTEL BELEDİYESPOR
11 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR ORBAYSPOR
12 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ HÜRRİYETSPOR B.BORDROSPOR
13 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER KARAMANSPOR ÖZLÜCE SPOR
14 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ PFC.KORAYSPOR YAHŞİBEYSPOR
15 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ YİĞİTLERSPOR YOLSPOR
16 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ E.GAZİ MESKENSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
17 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ ARABAYATAĞISPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
18 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARAPINAR GENÇLİKSPOR KUMLA GENÇLİKSPOR
19 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
20 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ NİLÜFER 16 SPOR MUSTAFA GÖNDENSPOR
21 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ FETHİYE İD.YURDUSPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
22 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ İHSANİYESPOR NİLÜFERSPOR 1987
23 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÜÇEVLERSPOR NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR
24 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
25 DİKKALDIRIM ÜST 17.00 U 12 LİGİ NİLÜFER BEŞEVLERSPOR HÜD.KARTALSPOR
26 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURSA ANADOLU YILDIZI BURSA GENÇSARAY GENÇLİK
27 DİKKALDIRIM ÜST 19.00 U 12 LİGİ KELES GENÇLİK ÇALISPOR
28 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ TUNA GENÇLİKSPOR K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK
29 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA 19 MAYISSPOR K.ÇEŞME KANARYASPOR
30 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ GÜRSU BELEDİYESPOR BURSA UFUKSPOR
31 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BOSCHSPOR BALKANSPOR
32 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ HAMİTLERSPOR BURGAZSPOR
33 BAĞLARBAŞI ALT 19.00 U 12 LİGİ BAĞLARBAŞISPOR EMEK SPOR
34 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
35 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNEGÖLSPOR GAZİPAŞASPOR
36 KURTULUŞ ALT 19.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR KURTULUŞSPOR
37 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR YENİCESPOR
38 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ İNG.MOBİLYASPOR İNG.DOĞANSPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ BÜYÜK M.K.PAŞASPOR ÇİMENSPOR
40 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ KARACABEY G. BİRLİĞİ KAVAKLI GÜCÜSPOR
41 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ. M.K.P SELİMİYESPOR
42 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ YALINTAŞSPOR M.K.PAŞA 2014SPOR
43 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ ÇİFTEHAVUZLARSPOR ALTINSABANSPOR
44 SOĞANLI ALT 19.00 U 12 LİGİ MERİNOS 1938 SPOR DEMİRYOLUSPOR
45 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ İNANÇSPOR FATİHGÜCÜSPOR
46 SOĞANLI ÜST 19.00 U 12 LİGİ SIRAMEŞELERSPOR BURSA ÇELTİKSPOR
47 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK BELEDİYESPOR GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR
48 GEMLİK SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ ÇOTANAKSPOR GEMLİK VEFASPOR
49 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR KÖRFEZSPOR
50 GEMLİK SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ ZEYTİNSPOR KURŞUNLUSPOR
51 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ÖRNEKKÖYSPOR ÇAKIRLISPOR
52 ORHANGAZİ İLÇE 19.00 U 12 LİGİ ORG.GENÇLER BİRLİĞİ ÇİÇEKLİSPOR
 18 HAZİRAN 2019 SALI
1 BAĞLARBAŞI 18.00 2.KÜME NİLÜFER KARAMAN SPOR BÜYÜK ORHAN SPOR
2 DİKKALDIRIM 18.00 2.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK HACIVAT G.BİRLİĞİ
 19 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ BEYAZITSPOR BAHARSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ KARTALSPOR İSMETİYESPOR
3 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ DEMİRTAŞSPOR CİHANSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 17.00 U 12 LİGİ ELMASBAHÇESPOR YILDIRIM BELEDİYESPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ ZAFERSPOR BUR.İNG.G.YILDIZLAR
6 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ BURSA YEŞİLSPOR BURSASPOR
7 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ KESTEL BELEDİYESPOR YAVUZSELİMSPOR
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK VAKIF GENÇLİKSPOR
9 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ ORBAYSPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ MİLLET MAH.SPOR SAMANLISPOR
11 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ ÖZLÜCE SPOR HÜRRİYETSPOR
12 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAHŞİBEYSPOR NİLÜFER KARAMANSPOR
13 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ YENİ KARAMANSPOR PFC.KORAYSPOR
14 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ KUMLA GENÇLİKSPOR ARABAYATAĞISPOR
15 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ YILDIRIM ERİKLİSPOR E.GAZİ MESKENSPOR
16 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ BURSA YILDIZORDUSPOR YİĞİTLERSPOR
17 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR KARAPINAR GENÇLİKSPOR
18 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ YOLSPOR ORTABAĞLARSPOR
19 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR İHSANİYESPOR
20 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFERSPOR 1987 FETHİYE İD.YURDUSPOR
21 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ BURSA NİLÜFER GENÇLİK NİLÜFER 16 SPOR
22 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER ERTUĞRULSPOR ÜÇEVLERSPOR
23 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ MUSTAFA GÖNDENSPOR NİL.  ALTINŞEHİRSPOR
24 DİKKALDIRIM ÜST 17.00 U 12 LİGİ HÜD.DİKKALDIRIMSPOR NİLÜFER BEŞEVLERSPOR
25 DİKKALDIRIM ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÇALISPOR BURSA ANADOLU YILDIZI
26 DİKKALDIRIM ÜST 19.00 U 12 LİGİ HÜD.KARTALSPOR KELES GENÇLİK
27 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA UFUKSPOR KUMLUKALANSPOR
28 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ K.ÇEŞME KANARYASPOR TUNA GENÇLİKSPOR
29 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK AĞAKÖYSPOR
30 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ DEMİRCİSPOR BAĞLARBAŞISPOR
31 BAĞLARBAŞI ALT 19.00 U 12 LİGİ EMEK SPOR HAMİTLERSPOR
32 BAĞLARBAŞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ BURGAZSPOR BOSCHSPOR
33 BAĞLARBAŞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ BALKANSPOR BURSA GÜVENSPOR
34 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ ILGARSPOR İNEGÖLSPOR
35 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR
36 KURTULUŞ ALT 19.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNG.MOBİLYASPOR
37 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR KAFKAS SPOR
38 KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR KARADENİZ GÜVENSPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ M.K.PAŞA 2014SPOR KARACABEY BLD.SPOR AŞ.
40 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ M.K.P SELİMİYESPOR KARACABEY G. BİRLİĞİ
41 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KAVAKLI GÜCÜSPOR BÜYÜK M.K.PAŞASPOR
42 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ MKP.AKARSPOR YALINTAŞSPOR
43 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA ÇELTİKSPOR İNANÇSPOR
44 SOĞANLI ALT 19.00 U 12 LİGİ FATİHGÜCÜSPOR MERİNOS 1938 SPOR
45 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ DEMİRYOLUSPOR ÇİFTEHAVUZLARSPOR
46 SOĞANLI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ALTINSABANSPOR SIRAMEŞELERSPOR
47 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ KURŞUNLUSPOR 1922 GEMLİK GÜVENSPOR
48 GEMLİK SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ KÖRFEZSPOR ÇOTANAKSPOR
49 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK VEFASPOR GEMLİK BELEDİYESPOR
50 GEMLİK SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR ZEYTİNSPOR
51 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ÇAKIRLISPOR ORG.GENÇLER BİRLİĞİ
52 ORHANGAZİ İLÇE 19.00 U 12 LİGİ ÇİÇEKLİSPOR ORG.FUTBOL KULÜBÜ
 21 HAZİRAN 2019 CUMA
1 ATICILAR 1 ALT 17.00 U 12 LİGİ İSMETİYESPOR BEYAZITSPOR
2 ATICILAR 1 ALT 18.00 U 12 LİGİ BAHARSPOR ŞÜKRANİYESPOR
3 ATICILAR 1 ALT 19.00 U 12 LİGİ TÜTÜNSPOR CİHANSPOR
4 ATICILAR 2 ALT 17.00 U 12 LİGİ BURSA YEŞİLSPOR ZAFERSPOR
5 ATICILAR 2 ALT 18.00 U 12 LİGİ BUR.İNG.G.YILDIZLAR ELMASBAHÇESPOR
6 ATICILAR 2 ALT 19.00 U 12 LİGİ YILDIRIM AYYILDIZSPOR NAMIKKEMALSPOR
7 ŞAHİN BAŞOL ALT 18.00 U 12 LİGİ MİLLET MAH.SPOR ÇELEBİ MEHMET GENÇLİK
8 ŞAHİN BAŞOL ALT 19.00 U 12 LİGİ VAKIF GENÇLİKSPOR YAVUZSELİM GENÇBİRLİĞİ
9 ŞAHİN BAŞOL ÜST 18.00 U 12 LİGİ YAVUZSELİMSPOR ORBAYSPOR
10 ŞAHİN BAŞOL ÜST 19.00 U 12 LİGİ SAMANLISPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
11 HÜRRİYET ÜST 17.00 U 12 LİGİ YENİ KARAMANSPOR ALTINOKSPOR
12 HÜRRİYET ÜST 18.00 U 12 LİGİ HÜRRİYETSPOR YAHŞİBEYSPOR
13 HÜRRİYET ÜST 19.00 U 12 LİGİ PFC.KORAYSPOR NİLÜFER KARAMANSPOR
14 ARABAYATAĞI ALT 17.00 U 12 LİGİ YOLSPOR BURSA YILDIZORDUSPOR
15 ARABAYATAĞI ALT 18.00 U 12 LİGİ YİĞİTLERSPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
16 ARABAYATAĞI ALT 19.00 U 12 LİGİ E.GAZİ MESKENSPOR KUMLA GENÇLİKSPOR
17 ARABAYATAĞI ÜST 18.00 U 12 LİGİ ARABAYATAĞISPOR KAPLIKAYA KÜLTÜRSPOR
18 ARABAYATAĞI ÜST 19.00 U 12 LİGİ ORTABAĞLARSPOR KARAPINAR GENÇLİKSPOR
19 FETHİYE ALT 17.00 U 12 LİGİ MUSTAFA GÖNDENSPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
20 FETHİYE ALT 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER 16 SPOR NİLÜFERSPOR 1987
21 FETHİYE ALT 19.00 U 12 LİGİ FETHİYE İD.YURDUSPOR NİL. YÜZÜNCÜ YILSPOR
22 FETHİYE ÜST 18.00 U 12 LİGİ İHSANİYESPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
23 FETHİYE ÜST 19.00 U 12 LİGİ NİL.  ALTINŞEHİRSPOR ÜÇEVLERSPOR
24 DİKKALDIRIM ALT 17.00 U 12 LİGİ HÜD.KARTALSPOR HÜD.DİKKALDIRIMSPOR
25 DİKKALDIRIM ALT 18.00 U 12 LİGİ NİLÜFER BEŞEVLERSPOR BURSA İDMANOCAĞISPOR
26 DİKKALDIRIM ALT 19.00 U 12 LİGİ KELES GENÇLİK BURSA ANADOLU YILDIZI
27 ALTINOVA ALT 17.00 U 12 LİGİ K.BALIKLI O.K.K.S. BAŞAK K.ÇEŞME KANARYASPOR
28 ALTINOVA ALT 18.00 U 12 LİGİ BURSA 19 MAYISSPOR BURSA UFUKSPOR
29 ALTINOVA ALT 19.00 U 12 LİGİ AĞAKÖYSPOR GÜRSU BELEDİYESPOR
30 BAĞLARBAŞI ALT 17.00 U 12 LİGİ BALKANSPOR BURGAZSPOR
31 BAĞLARBAŞI ALT 18.00 U 12 LİGİ BOSCHSPOR EMEK SPOR
32 BAĞLARBAŞI ALT 19.00 U 12 LİGİ HAMİTLERSPOR DEMİRCİSPOR
33 KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ KAFKAS SPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
34 KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ İNG.MOBİLYASPOR GAZİPAŞASPOR
35 KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR ILGARSPOR
36 KURTULUŞ ÜST 17.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR YENİCESPOR
37 KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARADENİZ GÜVENSPOR İNG.DOĞANSPOR
38 Ş.ERDEM SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ ÇİMEN SPOR KAVAKLI GÜCÜSPOR
39 Ş.ERDEM SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ BÜYÜK M.K.PAŞASPOR M.K.P SELİMİYESPOR
40 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ KARACABEY G. BİRLİĞİ M.K.PAŞA 2014 SPOR
41 Ş.ERDEM SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ KARACABEY BLD.SPOR AŞ. MKP.AKARSPOR
42 SOĞANLI ALT 18.00 U 12 LİGİ ALTINSABANSPOR DEMİRYOLUSPOR
43 SOĞANLI ALT 19.00 U 12 LİGİ ÇİFTEHAVUZLARSPOR FATİHGÜCÜSPOR
44 SOĞANLI ÜST 18.00 U 12 LİGİ MERİNOS 1938 SPOR BURSA ÇELTİKSPOR
45 SOĞANLI ÜST 19.00 U 12 LİGİ İNANÇSPOR SIRAMEŞELERSPOR
46 GEMLİK SUNİ ALT 18.00 U 12 LİGİ GEMLİK G.BİRLİĞİSPOR GEMLİK VEFASPOR
47 GEMLİK SUNİ ALT 19.00 U 12 LİGİ GEMLİK BELEDİYESPOR KÖRFEZSPOR
48 GEMLİK SUNİ ÜST 18.00 U 12 LİGİ ÇOTANAKSPOR KURŞUNLUSPOR
49 GEMLİK SUNİ ÜST 19.00 U 12 LİGİ 1922 GEMLİK GÜVENSPOR ZEYTİNSPOR
50 ORHANGAZİ İLÇE 18.00 U 12 LİGİ ORG.FUTBOL KULÜBÜ ÇAKIRLISPOR
51 ORHANGAZİ İLÇE 19.00 U 12 LİGİ ÖRNEKKÖYSPOR İZNİKSPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super