Ev / Genel / 15 VE 16 HAZİRAN SONUÇLARI

15 VE 16 HAZİRAN SONUÇLARI

15 HAZİRAN CUMARTESİ
ATICILAR 1 16.30 U 13 ELİT ZAFER SPOR ORHANGAZİ BLD.SPOR 3 0
ATICILAR 1 18.00 U 13 KLS BURSA YEŞİL SPOR ODUNLUK SPOR 1 4
ATICILAR 2 15.00 U 13 KLS BURSA UFUK SPOR YUNUSELİ SPOR 3 2
ATICILAR 2 16.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAFKAS SPOR 0 3
ATICILAR 2 18.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 0 3
VATAN 16.30 U 13 KLS BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR 0 8
VATAN 18.00 U 13 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 2 0
DEMİRTAŞ 18.00 U 13 KLS TÜTÜN SPOR HÜD KARTAL SPOR 1 0
SOĞANLI 16.30 U 13 KLS TUNA GENÇLİK KARAPINAR SPOR 6 0
SOĞANLI 18.00 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR AĞAKÖY SPOR 2 5
BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 KLS HAMİTLER SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 2
BAĞLARBAŞI 18.00 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR HÜRRİYET SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 16.30 U 13 KLS HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 6 0
DİKKALDIRIM 18.00 U 13 ELİT BURSA İDMANOCAĞI SPOR GEMLİK BLD.SPOR 2 4
EMEK 18.00 U 13 ELİT EMEK SPOR YOL SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 16.30 U 13 KLS MİLLET MH.SPOR YİĞİTLER SPOR 5 2
Ş.BAŞOL 18.00 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR 1 6
KESTEL TOKİ 18.00 U 13 ELİT KESTEL BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR 0 2
GEMLİK SUNİ 16.30 U 13 KLS ÇOTANAK SPOR KUMLA GENÇLİK 0 16
GEMLİK SUNİ 18.00 U 13 KLS ZEYTİN SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ 0 4
ORG.GÖL 18.00 U 13 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. GAZİPAŞA SPOR 0 4
İZİK DIŞ 18.00 U 13 KLS ÇİÇEKLİ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 1 2
GÜZELYALI 16.30 U 13 KLS BURGAZ SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR 4 1
GÜZELYALI 18.00 U 13 ELİT GEÇİT SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 1 8
ALİ DURMAZ 18.00 U 13 ELİT BALKAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR 2 2
Ş.ERDEM SUNİ 16.30 U 13 KLS BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR BOSCH SPOR 1 2
Ş.ERDEM SUNİ 18.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR 0 10
16 HAZİRAN PAZAR
ATICILAR 1 16.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR BURS.İNG.GENÇ YILDIZLAR 1 1
ATICILAR 1 18.00 2.KÜME BAHAR SPOR M.K.PAŞA AKAR SPOR 6 2
ATICILAR 2 16.00 U 13 KLS KARTAL SPOR BURSA ÇELTİK SPOR Oynanmadı
ATICILAR 2 18.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK KARTAL SPOR 2 4
VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR ÇİÇEKLİ SPOR İPTAL
VATAN 18.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR KURŞUNLU SPOR 1 4
ALTINOVA 16.00 U 13 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR YENİ KARANMAN SPOR 0 1
ALTINOVA 18.00 2.KÜME İVAZPAŞA SPOR KUMYAKASPOR 1 6
PANAYIR 16.00 U 13 KLS PANAYIR SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR Oynanmadı
PANAYIR 18.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR DEMİRYOLU SPOR 2 0
MERİNOS 13.30 U 13 ELİT BURSA SPOR FETHİYE Dİ.YURDU 3 1
SOĞANLI 16.00 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ÇİMEN SPOR 4 3
SOĞANLI 18.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK GÜNDOĞDU SPOR 1 11
BAĞLARBAŞI 16.00 U 13 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 4 1
BAĞLARBAŞI 18.00 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 1
HÜRRİYET 18.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR ULUDAĞ SPOR 4 0
FETHİYE 16.00 U 13 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 YILDIRIM BLD SPOR 2 1
FETHİYE 18.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR MAKSEM SPOR 3 7
DİKKALDIRIM 16.00 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR DUAÇINAR SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 18.00 2.KÜME ÇAMLICA SPOR BATI TRAKYA SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 16.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ K.YEŞİLDAĞ SPOR 0 0
Ş.BAŞOL 18.00 2.KÜME SAMANLI SPOR BURSA GÜVEN SPOR 0 4
ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME DEMETEVLER SPOR TEPECİK SPOR 1 2
ARABAYATAĞI 18.00 2.KÜME İSABEY SPOR 1947 ÇEKİRGE İ YURDU 1 4
HACIVAT 15.00 U 13 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR MUDANYA SPOR 5 1
HACIVAT 16.30 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR ATICILAR SPOR 0 10
HACIVAT 18.00 2.KÜME CUMALIKIZIK SPOR 100 YIL NİLÜFER SPOR 4 0
KESTEL TOKİ 18.00 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR İNANÇSPOR 0 4
GEMLİK İLÇE 18.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR 1922 GEMLİKGÜVEN SPOR 6 0
ORG.GÖL 18.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR YUNUSELİ SPOR 5 4
ORHANGAZİ İLÇE 18.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR MERİNOS 1938 SPOR 3 2
İZNİK DIŞ 18.00 2.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR AHISKA SPOR İPTAL
KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR İNG.MOBİLYASPOR 4 5
KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNEGÖLSPOR 0 3
KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR 0 3
KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR ILGARSPOR 0 0
KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR KAFKAS SPOR 4 2
İNG.SANAYİ 16.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 4 1
İNG.SANAYİ 18.00 2.KÜME İNEGÖL MOBİLYA SPOR CERRAH SPOR 0 1
YENİŞEHİR 18.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR SELİM SPOR Oynanmadı

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

19 VE 23 AĞUSTOS FUTBOL PROGRAMI

19 AĞUSTOS  2019 PAZARTESİ 1 ATICILAR 1 16.30 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BURSA GÜVEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super