Ev / Genel / 15 VE 16 HAZİRAN SONUÇLARI

15 VE 16 HAZİRAN SONUÇLARI

15 HAZİRAN CUMARTESİ
ATICILAR 1 16.30 U 13 ELİT ZAFER SPOR ORHANGAZİ BLD.SPOR 3 0
ATICILAR 1 18.00 U 13 KLS BURSA YEŞİL SPOR ODUNLUK SPOR 1 4
ATICILAR 2 15.00 U 13 KLS BURSA UFUK SPOR YUNUSELİ SPOR 3 2
ATICILAR 2 16.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAFKAS SPOR 0 3
ATICILAR 2 18.00 U 13 KLS DEMİRTAŞ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 0 3
VATAN 16.30 U 13 KLS BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR 0 8
VATAN 18.00 U 13 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 2 0
DEMİRTAŞ 18.00 U 13 KLS TÜTÜN SPOR HÜD KARTAL SPOR 1 0
SOĞANLI 16.30 U 13 KLS TUNA GENÇLİK KARAPINAR SPOR 6 0
SOĞANLI 18.00 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR AĞAKÖY SPOR 2 5
BAĞLARBAŞI 16.30 U 13 KLS HAMİTLER SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 2
BAĞLARBAŞI 18.00 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR HÜRRİYET SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 16.30 U 13 KLS HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 6 0
DİKKALDIRIM 18.00 U 13 ELİT BURSA İDMANOCAĞI SPOR GEMLİK BLD.SPOR 2 4
EMEK 18.00 U 13 ELİT EMEK SPOR YOL SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 16.30 U 13 KLS MİLLET MH.SPOR YİĞİTLER SPOR 5 2
Ş.BAŞOL 18.00 U 13 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR 1 6
KESTEL TOKİ 18.00 U 13 ELİT KESTEL BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR 0 2
GEMLİK SUNİ 16.30 U 13 KLS ÇOTANAK SPOR KUMLA GENÇLİK 0 16
GEMLİK SUNİ 18.00 U 13 KLS ZEYTİN SPOR GEMLİK G.BİRLİĞİ 0 4
ORG.GÖL 18.00 U 13 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. GAZİPAŞA SPOR 0 4
İZİK DIŞ 18.00 U 13 KLS ÇİÇEKLİ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 1 2
GÜZELYALI 16.30 U 13 KLS BURGAZ SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR 4 1
GÜZELYALI 18.00 U 13 ELİT GEÇİT SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 1 8
ALİ DURMAZ 18.00 U 13 ELİT BALKAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR 2 2
Ş.ERDEM SUNİ 16.30 U 13 KLS BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR BOSCH SPOR 1 2
Ş.ERDEM SUNİ 18.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR 0 10
16 HAZİRAN PAZAR
ATICILAR 1 16.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR BURS.İNG.GENÇ YILDIZLAR 1 1
ATICILAR 1 18.00 2.KÜME BAHAR SPOR M.K.PAŞA AKAR SPOR 6 2
ATICILAR 2 16.00 U 13 KLS KARTAL SPOR BURSA ÇELTİK SPOR Oynanmadı
ATICILAR 2 18.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK KARTAL SPOR 2 4
VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR ÇİÇEKLİ SPOR İPTAL
VATAN 18.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR KURŞUNLU SPOR 1 4
ALTINOVA 16.00 U 13 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR YENİ KARANMAN SPOR 0 1
ALTINOVA 18.00 2.KÜME İVAZPAŞA SPOR KUMYAKASPOR 1 6
PANAYIR 16.00 U 13 KLS PANAYIR SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR Oynanmadı
PANAYIR 18.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR DEMİRYOLU SPOR 2 0
MERİNOS 13.30 U 13 ELİT BURSA SPOR FETHİYE Dİ.YURDU 3 1
SOĞANLI 16.00 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ÇİMEN SPOR 4 3
SOĞANLI 18.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK GÜNDOĞDU SPOR 1 11
BAĞLARBAŞI 16.00 U 13 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 4 1
BAĞLARBAŞI 18.00 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 1
HÜRRİYET 18.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR ULUDAĞ SPOR 4 0
FETHİYE 16.00 U 13 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 YILDIRIM BLD SPOR 2 1
FETHİYE 18.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR MAKSEM SPOR 3 7
DİKKALDIRIM 16.00 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR DUAÇINAR SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 18.00 2.KÜME ÇAMLICA SPOR BATI TRAKYA SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 16.00 U 13 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ K.YEŞİLDAĞ SPOR 0 0
Ş.BAŞOL 18.00 2.KÜME SAMANLI SPOR BURSA GÜVEN SPOR 0 4
ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME DEMETEVLER SPOR TEPECİK SPOR 1 2
ARABAYATAĞI 18.00 2.KÜME İSABEY SPOR 1947 ÇEKİRGE İ YURDU 1 4
HACIVAT 15.00 U 13 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR MUDANYA SPOR 5 1
HACIVAT 16.30 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR ATICILAR SPOR 0 10
HACIVAT 18.00 2.KÜME CUMALIKIZIK SPOR 100 YIL NİLÜFER SPOR 4 0
KESTEL TOKİ 18.00 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR İNANÇSPOR 0 4
GEMLİK İLÇE 18.00 2.KÜME KÖRFEZ SPOR 1922 GEMLİKGÜVEN SPOR 6 0
ORG.GÖL 18.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR YUNUSELİ SPOR 5 4
ORHANGAZİ İLÇE 18.00 2.KÜME ÇAKIRLI SPOR MERİNOS 1938 SPOR 3 2
İZNİK DIŞ 18.00 2.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR AHISKA SPOR İPTAL
KURTULUŞ ALT 16.00 U 12 LİGİ YENİCESPOR İNG.MOBİLYASPOR 4 5
KURTULUŞ ALT 17.00 U 12 LİGİ AKHİSAR DEMİR SPOR İNEGÖLSPOR 0 3
KURTULUŞ ALT 18.00 U 12 LİGİ İNG.DOĞANSPOR İNG.GENÇLERGÜCÜSPOR 0 3
KURTULUŞ ÜST 18.00 U 12 LİGİ GAZİPAŞASPOR ILGARSPOR 0 0
KURTULUŞ ÜST 19.00 U 12 LİGİ KURTULUŞSPOR KAFKAS SPOR 4 2
İNG.SANAYİ 16.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 4 1
İNG.SANAYİ 18.00 2.KÜME İNEGÖL MOBİLYA SPOR CERRAH SPOR 0 1
YENİŞEHİR 18.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR SELİM SPOR Oynanmadı

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super