Ev / 2. Küme / 1947 ÇEKİRGE KUPASINA KAVUŞTU

1947 ÇEKİRGE KUPASINA KAVUŞTU

2.Amatör Küme 3.Grupta geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu ilan eden namağlup lider 1947 Çekirge İdmanyurduspor, kupasını törenle aldı.

Yenişehir temsilcisi Çeltikçispor’un dilekçe vererek maça gelmeyeceğini belan etmesiyle oynanmayan maç sonrası hakemler esame listesi kontrolü sonrası Yeşil-Beyazlı ekibi hükmen galip ilan etti.

Dikkaldırım Sahası’nda yapılan törende 1947 Çekirge İdmanyurduspor, şampiyonluk kupasını futbol tertip komitesi üyesi İrfan Doğaç’ın elinden alarak büyük coşku yaşadı.

Teknik patron Cüneyt Çetin yönetiminde ligde yenilgi yüzü görmeyen, en çok gol atan ve en az gol yiyen takım unvanını da elinde bulunduran Yeşil-Beyazlılar, tören sonrası taraftarlarıyla şampiyonluğu coşku içinde kutladı.

Bu arada 1947 Çekirge İdmanyurduspor Kulübünün ilk kurucularından olan ve Yeşil-Beyazlı formayı terleten Cemal Koçukoğlu takımın şampiyonluk sevincine ortak oldu.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir