Ev / Genel / 19 VE 23 AĞUSTOS FUTBOL PROGRAMI

19 VE 23 AĞUSTOS FUTBOL PROGRAMI

19 AĞUSTOS  2019 PAZARTESİ
1 ATICILAR 1 16.30 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BURSA GÜVEN SPOR
2 ATICILAR 1 18.00 U 15 ELİT ZAFER SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
3 ATICILAR 2 15.00 U 15 KLASMAN 1922 SELANİKLİLER SPOR BURSA UFUK SPOR
4 ATICILAR 2 16.30 U 15 KLASMAN GÜLBAHÇE SPOR DEMİRCİ SPOR
5 ATICILAR 2 18.00 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
6 VATAN 16.30 U 15 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BAHAR SPOR
7 VATAN 18.00 U 15 1.KÜME VATAN SPOR HAMİTLER SPOR
8 ALTINOVA 16.30 U 15 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
9 ALTINOVA 18.00 U 15 1.KÜME BURSA 19 MAYIS SPOR BARBAROS SPOR
10 PANAYIR 16.30 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR İZNİK SPOR
11 PANAYIR 18.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR SAMANLI SPOR
12 DEMİRTAŞ 18.00 U 15 1.KÜME TÜTÜN SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
13 SOĞANLI 16.30 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR
14 SOĞANLI 18.00 U 15 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR KARTAL SPOR
15 BAĞLARBAŞI 15.00 U 15 KLASMAN NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR TUNA GENÇLİK
16 BAĞLARBAŞI 16.30 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YALINTAŞ SPOR
17 BAĞLARBAŞI 18.00 U 15 1.KÜME NİL.FSM SPOR ORTABAĞLAR SPOR
18 HÜRRİYET 15.00 U 15 KLASMAN EMNİYET SPOR ÇALI SPOR
19 HÜRRİYET 16.30 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR ÜÇEVLER SPOR
20 HÜRRİYET 18.00 U 15 1.KÜME HÜRRİYET SPOR ÇİMEN SPOR
21 FETHİYE 13.30 U 15 KLASMAN NİLÜFER BEŞEVLER SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
22 FETHİYE 15.00 U 15 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK İNG.YENİCE SPOR
23 FETHİYE 16.30 U 15 1.KÜME NİL.ALTINŞHİR SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
24 FETHİYE 18.00 U 15 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ALTINSABAN SPOR
25 DİKKALDIRIM 15.00 U 15 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR ODUNLUK SPOR
26 DİKKALDIRIM 16.30 U 15 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI YNŞ ESNAF DOĞAN SPOR
27 DİKKALDIRIM 18.00 U 15 1.KÜME GENÇSARAY GENÇLİK YAVUZSELİM SPOR
28 EMEK 15.00 U 15 1.KÜME GEÇİT SPOR ILGAR SPOR
29 EMEK 16.30 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
30 EMEK 18.00 U 15 ELİT EMEK SPOR ARABATAĞI SPOR
31 Ş.BAŞOL 16.30 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR NAMIKKEMAL SPOR
32 Ş.BAŞOL 18.00 U 15 ELİT YOL SPOR ATICILAR SPOR
33 ARABAYATAĞI 16.30 U 15 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
34 ARABAYATAĞI 18.00 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
35 HACIVAT 15.00 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
36 HACIVAT 16.30 U 15 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK YENİŞEHİR BLD SPOR
37 HACIVAT 18.00 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
38 KESTEL TOKİ 16.30 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
39 KESTEL TOKİ 18.00 U 15 ELİT KESTEL BLD SPOR GEMLİK BLD.SPOR
40 GEMLİK SUNİ 18.00 U 15 KLASMAN ZEYTİN SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
41 ORHANGAZİ GÖL 16.30 U 15 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. M.K.PAŞA 2014 SPOR
42 ORHANGAZİ GÖL 18.00 U 15 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ VEFA SPOR
43 İNG.KURTULUŞ 18.00 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR FETHİYE İD.YURDU
44 İNG.SANAYİ 16.30 U 15 KLASMAN AKHİSAR DEMİR SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR
45 İNG.SANAYİ 18.00 U 15 ELİT KAFKAS SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
46 ALİ DURMAZ 18.00 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR BOSCH SPOR
47 GÜZELYALI 18.00 U 15 1.KÜME MUDANYA SPOR FİDYEKIZIK SPOR
48 ORHANELİ 17.00 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALIGÜCÜ DUAÇINAR SPOR
49 KARACABEY SUNİ 18.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
 20 AĞUSTOS 2019 SALI
1 ATICILAR 1 15.30 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR BARBAROS SPOR
2 ATICILAR 1 17.30 U 19 1.KÜME BATI TRAKYA SPOR İNG.DOĞAN SPOR
3 ATICILAR 2 15.30 U 19 ELİT ATICILAR SPOR NİL ERDEMLİ SPOR AŞ.
4 ATICILAR 2 17.30 U 19 ELİT GÜLBAHÇE SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
5 VATAN 17.30 U 19 1.KÜME VATAN SPOR İZNİK SPOR
6 ALTINOVA 17.30 U 19 ELİT YOL SPOR HÜRRİYET SPOR
7 DEMİRTAŞ 17.30 U 19 ELİT TÜTÜN SPOR HÜD DİKKALDIRIM SPOR
8 SOĞANLI 17.30 U 19 ELİT ALTINSABAN SPOR ELMASBAHÇE SPOR
9 BAĞLARBAŞI 17.30 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR CİHAN SPOR
10 HÜRRİYET 17.30 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR PANAYIR SPOR
11 FETHİYE 15.30 U 19 ELİT FETHİYEİD.YURDU M.K.PAŞA 2014 SPOR
12 FETHİYE 17.30 U 19 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR TUNA GENÇLİK
13 Ş.BAŞOL 15.30 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
14 Ş.BAŞOL 17.30 U 19 ELİT YAVUZSELİM SPOR ZAFER SPOR
15 ARABAYATAĞI 15.30 U 19 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
16 ARABAYATAĞI 17.30 U 19 ELİT ARABAYATAĞI SPOR KESTEL BLD.SPOR
17 HACIVAT 13.30 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK ALTINOK SPOR
18 HACIVAT 15.30 U 19 1.KÜME HACIVAT SPOR EMEK SPOR
19 HACIVAT 17.30 U 19 1.KÜME YİĞİTLER SPOR KARACABEY BLD.SPOR
20 KESTEL TOKİ 17.30 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR VAKIF SPOR
21 GEMLİK SUNİ 17.30 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR NAMIKKEMAL SPOR
22 İNG.SANAYİ 15.30 U 19 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR GÜRSU BLD.SPOR
23 İNG.SANAYİ 17.30 U 19 ELİT KAFKAS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
24 ALİ DURMAZ 17.30 U 19 ELİT BALKAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
25 GÖRÜKLE 17.30 U 19 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
26 GÜZELYALI 15.30 U 19 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
27 GÜZELYALI 17.30 U 19 ELİT BURGAZ SPOR YENİ KARAMAN SPOR
28 KARACABEY SUNİ 17.30 U 19 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ AĞAKÖY SPOR
 21 AĞUSTOS 2019 ÇARŞAMBA
1 ATICILAR 1 17.30 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR NİLÜFER FSM SPOR
2 VATAN 15.30 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK ALACAHIRKA SPOR
3 VATAN 17.30 U 19 KLASMAN SELİM SPOR AHMETPAŞA SPOR
4 SOĞANLI 15.30 U 19 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR SAMANLI SPOR
5 SOĞANLI 17.30 U 19 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
6 BAĞLARBAŞI 17.30 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ÖZLÜCE SPOR
7 DİKKALDIRIM 17.30 U 19 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR DEMİRCİ SPOR
8 HACIVAT 15.30 U 19 KLASMAN M.SİNAN GENÇLİK ÇAĞLAYAN SPOR
9 HACIVAT 17.30 U 19 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ İNANÇ SPOR
10 Ş.BAŞOL 17.30 U 19 KLASMAN DEMETEVLER SPOR AKPINAR İD.YURDU
11 GEMLİK SUNİ 17.30 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
12 İNG.KURTULUŞ 17.30 U 19 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
13 YENİCE 17.30 U 19 KLASMAN YENİCE SPOR ILGAR SPOR
14 YENİŞEHİR 17.30 U 19 KLASMAN YOLÖREN SPOR GAZİPAŞA SPOR
15 GÜZELYALI 17.30 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR ULUDAĞ SPOR
 22 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE
1 ATICILAR 1 15.00 U 15 1.KÜME NAMIKEMAL SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
2 ATICILAR 1 16.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR VAKIF SPOR
3 ATICILAR 1 18.00 U 15 KLASMAN SAMANLI SPOR YILDIRIMAYYILDIZ SPOR
4 ATICILAR 2 16.30 U 15 KLASMAN BAHAR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
5 ATICILAR 2 18.00 U 15 ELİT ATICILAR SPOR KAFKAS SPOR
6 VATAN 16.30 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR ULUDAĞYILDIZ GENÇLİK
7 VATAN 18.00 U 15 1.KÜME BARBAROS SPOR YİĞİTLER SPOR
8 ALTINOVA 16.30 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
9 ALTINOVA 18.00 U 15 KLASMAN TUNAGENÇLİK GÜLBAHÇE SPOR
10 SOĞANLI 16.30 U 15 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 1922 SELANİKLİLERSPOR
11 SOĞANLI 18.00 U 15 ELİT ALTINSABAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
12 BAĞLARBAŞI 15.00 U 15 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR PANAYIR SPOR
13 BAĞLARBAŞI 16.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR VAKIF SPOR
14 BAĞLARBAŞI 18.00 U 15 1.KÜME  BOSCH SPOR TÜTÜN SPOR
15 HÜRRİYET 16.30 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR EMEK SPOR
16 HÜRRİYET 18.00 U 15 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ELMASBAHÇELER SPOR
17 FETHİYE 15.00 U 15 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ESENEVLER SPOR
18 FETHİYE 16.30 U 15 KLASMAN ÇALI SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
19 FETHİYE 18.00 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU ORHANGAZİ FUT.KLB
20 DİKKALDIRIM 16.30 U 15 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR İNANÇ SPOR
21 DİKKALDIRIM 18.00 U 15 KLASMAN ODUNLUK SPOR EMNİYET SPOR
22 Ş.BAŞOL 15.00 U 15 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR GEÇİT SPOR
23 Ş.BAŞOL 16.30 U 15 KLASMAN DUAÇINAR SPOR HÜD.KARTAL SPOR
24 Ş.BAŞOL 18.00 U 15 ELİT YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ KESTEL BLD.SPOR
25 ARABAYATAĞI 15.00 U 15 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR GÜRSU BLD.SPOR
26 ARABAYATAĞI 16.30 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR NİLÜFER SPOR 19987
27 ARABAYATAĞI 18.00 U 15 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YOL SPOR
28 HACIVAT 15.00 U 15 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BURSA YILDIZORDU SPOR
29 HACIVAT 16.30 U 15 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİSPOR BURSA ÇELTİK SPOR
30 HACIVAT 18.00 U 15 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
31 KESTEL TOKİ 18.00 U 15 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR ALTINOK SPOR
32 GEMLİK SUNİ 15.00 U 15 KLASMAN VEFA SPOR ZEYTİN SPOR
33 GEMLİK SUNİ 16.30 U 15 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAK SPOR MUDANYA SPOR
34 GEMLİK SUNİ 18.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR
35 İZNİK 17.30 U 15 KLASMAN İZNİK SPOR NİLÜFER ERTUĞRULSPOR
36 İNG.KURTULUŞ 16.30 U 15 1.KÜME ILGAR SPOR NİLÜFER FSM SPOR
37 İNG.KURTULUŞ 18.00 U 15 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR GENÇSARAY GENÇLİK
38 İNG.SANAYİ 15.00 U 15 KLASMAN KARADENİZGÜVEN SPOR DEMİRYOLU SPOR
39 İNG.SANAYİ 16.30 U 15 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BALKAN SPOR
40 İNG.SANAYİ 18.00 U 15 1.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
41 YENİCE 18.00 U 15 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
42 YENİŞEHİR 16.00 U 15 KLASMAN YNŞ.ESNAFDOĞAN SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
43 YENİŞEHİR 17.30 U 15 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
44 GÖRÜKLE 18.00 U 15 KLASMAN GÖRÜKLE İPEKSPOR ULUDAĞYILDIZ SPOR
45 KARACABEY SUNİ 17.30 U 15 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ VATAN SPOR
46 Ş.ERDEM DOĞAL 16.00 U 15 ELİT M.K.PAŞA 2014  SPOR ZAFER SPOR
47 Ş.ERDEM DOĞAL 17.30 U 15 KLASMAN BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR YUNUSELİ SPOR
48 Ş.ERDEM SUNİ 16.00 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR
49 Ş.ERDEM SUNİ 17.30 U 15 1.KÜME ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR
 23 AĞUSTOS 2019 CUMA
1 ATICILAR 1 15.30 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR BATI TRAKYA SPOR
2 ATICILAR 1 17.30 U 19 ELİT ZAFER SPOR GÜLBAHÇE SPOR
3 ATICILAR 2 15.30 U 19 ELİT DEMİRTAŞ SPOR ALTINSABAN SPOR
4 ATICILAR 2 17.30 U 19 ELİT ELMASBAHÇE SPOR FETHİYE İD.YURDU
5 VATAN 15.30 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
6 VATAN 17.30 U 19 ELİT BARBAROS SPOR TÜTÜN SPOR
7 ALTINOVA 17.30 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK Ç.MEHMET GENÇLİK
8 PANAYIR 17.30 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
9 BAĞLARBAŞI 17.30 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
10 HÜRRİYET 15.30 U 19 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
11 HÜRRİYET 17.30 U 19 ELİT HÜRRİYET SPOR ARABAYATAĞI SPOR
12 FETHİYE 15.30 U 19 1.KÜME İHSANİYESPOR YİĞİTLER SPOR
13 FETHİYE 17.30 U 19 ELİT NİL.ERDEMLİSPOR AŞ. BURGAZ SPOR
14 DİKKALDIRIM 15.30 U 19 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK YOL SPOR
15 DİKKALDIRIM 17.30 U 19 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ATICILAR SPOR
16 EMEK 17.30 U 19 1.KÜME EMEK SPOR KARAPINAR SPOR
17 Ş.BAŞOL 15.30 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR VATAN SPOR
18 Ş.BAŞOL 17.30 U 19 1.KÜME AĞAKÖY SPOR HAMİTLER SPOR
19 ARABAYATAĞI 17.30 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BALKAN SPOR
20 KESTEL TOKİ 17.30 U 19 ELİT KESTEL BLD SPOR YAVUZSELİM SPOR
21 İNG.KURTULUŞ 15.30 U 19 1.KÜME İNG.DOĞUGÜCÜ SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
22 İNG.KURTULUŞ 17.30 U 19 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR DUAÇINAR SPOR
23 İNG.SANAYİ 17.30 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
24 YENİŞEHİR 17.30 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
25 İZNİK 17.30 U 19 1.KÜME İZNİK SPOR GEMLİK SPOR
26 KARACABEY SUNİ 17.30 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD SPOR HACIVAT SPOR
27 Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 19 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR KAFKAS SPOR
28 Ş.ERDEM SUNİ 17.30 U 19 1.KÜME ÇİMEN SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

21 VE 22 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

21 EYLÜL CUMARTESİ ATICILAR 2 15.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY BLD SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super