Ev / Genel / 14 VE 15 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

14 VE 15 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

14 EYLÜL CUMARTESİ
ATICILAR 1 13.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GEMLİK SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR HAMİTLER SPOR
ATICILAR 1 17.00 U 19 ELİT DEMİRTAŞ SPOR BALKAN SPOR
ATICILAR 2 15.00 U 19 ELİT ZAFER SPOR YAVUZSELİM SPOR
ATICILAR 2 17.00 U 19 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ALTINSABAN SPOR
VATAN 15.00 U 19 KLASMAN SAMANLI SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
VATAN 17.00 U 19 KLASMAN ALACAHIRKA SPOR BEYAZIT SPOR
ALTINOVA 15.00 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK NİL.ALTINŞEHİR SPOR
ALTINOVA 17.00 U 19 ELİT BARBAROS SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
SOĞANLI 17.00 U 19 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR SELİM SPOR
PANAYIR 15.00 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR BURSA GÜVEN SPOR
PANAYIR 17.00 U 19 1.KÜME AĞAKÖY SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 15.00 U 19 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 17.00 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 19 1.KÜME ALTINOK SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
HÜRRİYET 15.00 U 19 ELİT HÜRRİYET SPOR YOL SPOR
HÜRRİYET 17.00 U 19 ELİT YENİ KARAMAN SPOR BURGAZ SPOR
FETHİYE 15.00 U 19 KLASMAN NİLÜFER FSM. SPOR BAHAR SPOR
FETHİYE 17.00 U 19 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ÇEKİRGE SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 19 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR YUNUSELİ SPOR
DİKKALDIRIM 17.00 U 19 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR TÜTÜN SPOR
EMEK 13.00 U 19 KLASMAN İNANÇ SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
EMEK 15.00 U 19 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU DEMETEVLER SPOR
EMEK 17.00 U 19 1.KÜME EMEK SPOR HACIVAT SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 U 19 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SIRAMEŞELER SPOR
Ş.BAŞOL 17.00 U 19 1.KÜME VAKIF SPOR KARAPINAR SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
ARABAYATAĞI 17.00 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR KAFKAS SPOR
HACIVAT 17.00 U 19 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ÇOTANAK SPOR
KESTEL TOKİ 17.00 U 19 ELİT KESTEL BLD.SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ORHANGAZİ GÖL 17.00 U 19 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ DUAÇINAR SPOR
İZNİK 17.00 U 19 1.KÜME İZNİK SPOR VATAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 19 1.KÜME KURTULUŞ SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 U 19 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR OSMANİYE SPOR
İNG.SANAYİ 17.00 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR BATI TRAKYA SPOR
YENİŞEHİR 17.00 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
KARACABEY SUNİ 17.00 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR YİĞİTLER SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 17.00 U 19 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR FETHİYE İD.YURDU
15 EYLÜL PAZAR
ATICILAR 1 16.00 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR FİDYEKIZIK SPOR
ATICILAR 1 17.30 U 15 ELİT ZAFER SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR ALTINSABAN SPOR
ATICILAR 2 17.30 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR BURSA GÜVEN SPOR
VATAN 17.30 U 15 1.KÜME VATAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ALTINOVA 15.00 U 15 1.KÜME BURSA 19 MAYISSPOR İNG.OSMANİYE SPOR
DEMİRTAŞ 17.30 U 15 1.KÜME TÜTÜNSPOR BOSCH SPOR
SOĞANLI 16.00 U 15 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
SOĞANLI 17.30 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
BAĞLARBAŞI 14.30 U 15 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK KARTAL SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 U 15 KLASMAN NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR İZNİK SPOR
BAĞLARBAŞI 17.30 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR M.K.PAŞASPOR BELEDİYE
HÜRRİYET 16.00 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
HÜRRİYET 17.30 U 15 1.KÜME HÜRRİYET SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
FETHİYE 14.30 U 15 KLASMAN EMNİYET SPOR ODUNLUK SPOR
FETHİYE 16.00 U 15 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR ORTABAĞLAR SPOR
FETHİYE 17.30 U 15 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 E.GAZİ MESKEN SPOR
DİKKALDIRIM 14.30 U 15 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR DUAÇINAR SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 U 15 KLASMAN BURSA İDMAN OCAĞI SPOR BURSA UFUK SPOR
DİKKALDIRIM 17.30 U 15 1.KÜME GENÇSARAY GENÇLİK İNG.KURTULUŞ SPOR
EMEK 14.30 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR ÜÇEVLER SPOR
EMEK 16.00 U 15 1.KÜME GEÇİT SPOR YAVUZSELİM SPOR
EMEK 17.30 U 15 ELİT EMEK SPOR YENİ KARAMAN SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR DEMİRCİ SPOR
Ş.BAŞOL 17.30 U 15 ELİT YOL SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 15 KLASMAN BURSA YILDIZ ORDU SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
ARABAYATAĞI 17.30 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR HAMİTLER SPOR
HACIVAT 14.30 U 15 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK NAMIKKEMAL SPOR
HACIVAT 16.00 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR BARBAROS SPOR
HACIVAT 17.30 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ÇALI SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR YALINTAŞ SPOR
KESTEL TOKİ 17.30 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
GEMLİK SUNİ 17.30 U 15 KLASMAN ZEYTİN SPOR VEFA SPOR
ORHANGAZİ GÖL 16.00 U 15 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ BAHAR SPOR
ORHANGAZİ GÖL 17.30 U 15 ELİT ORHANGAZİ FUT.KULÜBÜ FETHİYE İD.YURDU
İNG.SANAYİ 16.00 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR GEMLİK BLD.SPOR
İNG.SANAYİ 17.30 U 15 ELİT KAFKAS SPOR ATICILAR SPOR
YENİCE 17.30 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR İNG.YENİCE SPOR
ALİ DURMAZ 17.30 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
GÜZELYALI 17.30 U 15 1.KÜME MUDANYA SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR
KARACABEY SUNİ 16.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD SPOR ÇİMEN SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

21 VE 22 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

21 EYLÜL CUMARTESİ ATICILAR 2 15.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY BLD SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super