Ev / Genel / 21 VE 22 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

21 VE 22 EYLÜL FUTBOL PROGRAMI

21 EYLÜL CUMARTESİ
ATICILAR 2 15.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY BLD SPOR
ATICILAR 2 17.00 U 15 ELİT ATICILAR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
VATAN 17.00 U 15 1.KÜME VATAN SPOR VAKIF SPOR
ALTINOVA 15.30 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
ALTINOVA 17.00 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK ESENEVLER SPOR
SOĞANLI 15.30 U 15 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
SOĞANLI 17.00 U 15 ELİT ALTINSABAN SPOR ELMASBAHÇELER SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 ÖZEL SPORCU MEHMET TORUN Ö.SPORCU DENİZLİ ÇAMLIK İŞ OKULU
BAĞLARBAŞI 15.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR HÜRRİYET SPOR
BAĞLARBAŞI 17.00 U 15 1.KÜME BOSCH SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
EMEK 15.30 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
EMEK 17.00 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 15 ELİT BURSA GÜVEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
HÜRRİYET 17.00 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR YOL SPOR
FETHİYE 15.30 U 15 KLASMAN ÇALI SPOR ODUNLUK SPOR
FETHİYE 17.00 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU ZAFER SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 15 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
DİKKALDIRIM 17.00 U 15 ELİT NİL ALTINŞEHİR SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
Ş.BAŞOL 14.00 U 15 KLASMAN DUAÇINAR SPOR EMNİYET SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
Ş.BAŞOL 17.00 U 15 ELİT YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ M.K.PAŞA 2014 SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 15 ELİT ARABAYATAĞI SPOR KAFKAS SPOR
ARABAYATAĞI 17.00 U 15 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
HACIVAT 15.30 U 15 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR DEMİRCİ SPOR
HACIVAT 17.00 U 15 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR ILGAR SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR BURSA KARINCALI GÜCÜ
KESTEL TOKİ 17.00 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 15 1.KÜME ZEYTİN SPOR PANAYIR SPOR
GEMLİK SUNİ 17.00 U 15 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
UMURBEY 15.30 U 15 KLASMAN VEFA SPOR BAHAR SPOR
UMURBEY 17.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 15 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
İNG.KURTULUŞ 17.00 U 15 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR GEÇİT SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR ÖZLÜCE SPOR
İNG.SANAYİ 17.00 U 15 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BARBAROS SPOR
YENİCE 17.00 U 15 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR KARTAL SPOR
ALİ DURMAZ 17.00 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR TÜTÜN SPOR
GÜZELYALI 17.00 U 15 1.KÜME MUDANYA SPOR GÜRSU BLD.SPOR
KARACABEY SUNİ 17.00 U 15 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ÇİMEN SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR ALTINOK SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 15 KLASMAN BÜYÜYK M.K.PAŞA SPOR AĞAKÖY SPOR
22 EYLÜL PAZAR
ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YENİŞEHİR BLD.
MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR ZAFER SPOR
ATICILAR 1 14.30 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR OVAAKÇA SPOR
ATICILAR 1 16.30 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ATICILAR 2 14.30 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
ATICILAR 2 16.30 U 19 ELİT ATICILAR SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR
VATAN 12.30 U 19 KLASMAN SELİM SPOR DEMİRCİ SPOR
VATAN 14.30 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK NİLÜFER FSM.SPOR
VATAN 16.30 U 19 1.KÜME VATAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR
ALTINOVA 16.30 U 19 ELİT YOL SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
DEMİRTAŞ 16.30 U 19 ELİT TÜTÜN SPOR BARBAROS SPOR
SOĞANLI 12.30 U 19 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR AKPINAR İD.YURDU
SOĞANLI 14.30 U 19 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR İNANÇ SPOR
SOĞANLI 16.30 U 19 ELİT ALTINSABAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
BAĞLARBAŞI 14.30 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 16.30 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR AĞAKÖY SPOR
HÜRRİYET 16.30 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
FETHİYE 14.30 U 19 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
FETHİYE 16.30 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU ELMASBAHÇE SPOR
DİKKALDIRIM 16.30 U 19 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR DEMİRYOLU SPOR
Ş.BAŞOL 12.30 U 19 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK ALACAHIRKA SPOR
Ş.BAŞOL 14.30 U 19 1.KÜME BATI TRAKYA SPOR CİHAN SPOR
Ş.BAŞOL 16.30 U 19 ELİT YAVUZSELİM SPOR KESTEL BLD.SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 U 19 1.KÜME ERİKLİ GÜCÜ SPOR YENİŞEHİR BLD SPOR
ARABAYATAĞI 14.30 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK TUNA GENÇLİK
ARABAYATAĞI 16.30 U 19 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜRRİYET SPOR
HACIVAT 12.30 U 19 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YILDIRIRM AYYILDIZ SPOR
HACIVAT 14.30 U 19 1.KÜME YİĞİTLER SPOR İHSANİYE SPOR
HACIVAT 16.30 U 19 1.KÜME HACIVAT SPOR KARACABEY BLD.SPOR
KESTEL TOKİ 14.30 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR EMEK SPOR
KESTEL TOKİ 16.30 U 19 KLASMAN DEMETEVLER SPOR EMNİYET SPOR
GEMLİK SUNİ 14.30 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR AHMETPAŞA SPOR
GEMLİK SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR İZNİK SPOR
İNG.SANAYİ 12.30 U 19 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
İNG.SANAYİ 14.30 U 19 KLASMAN OSMANİYE SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
İNG.SANAYİ 16.30 U 19 ELİT KAFKAS SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
YENİCE 16.30 U 19 KLASMAN YENİCE SPOR GAZİPAŞA SPOR
GÖRÜKLE 16.30 U 19 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR ÇİMEN SPOR
ALİ DURMAZ 16.30 U 19 ELİT BALKAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
GÜZELYALI 14.30 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR SAMANLI SPOR
GÜZELYALI 16.30 U 19 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR KARTAL SPOR
KARACABEY SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ PANAYIR SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super