Ev / Genel / 21 VE 22 EYLÜL MAÇ SONUÇLARI

21 VE 22 EYLÜL MAÇ SONUÇLARI

 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ
1 ATICILAR 2 15.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY BLD SPOR 0 1
2 ATICILAR 2 17.00 U 15 ELİT ATICILAR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 3 0
3 VATAN 17.00 U 15 1.KÜME VATAN SPOR VAKIF SPOR 1 2
4 ALTINOVA 15.30 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 0 3
5 ALTINOVA 17.00 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK ESENEVLER SPOR 6 1
6 SOĞANLI 15.30 U 15 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR 1 8
7 SOĞANLI 17.00 U 15 ELİT ALTINSABAN SPOR ELMASBAHÇELER SPOR 4 0
8 BAĞLARBAŞI 13.00 ÖZEL SPORCU MEHMET TORUN Ö.SPORCU DENİZLİ ÇAMLIK İŞ OKULU 1 1
9 BAĞLARBAŞI 15.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR HÜRRİYET SPOR 0 5
10 BAĞLARBAŞI 17.00 U 15 1.KÜME BOSCH SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 3 0
11 EMEK 15.30 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR 2 2
12 EMEK 17.00 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR YUNUSELİ SPOR 2 6
13 HÜRRİYET 15.30 U 15 ELİT BURSA GÜVEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 4
14 HÜRRİYET 17.00 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR YOL SPOR 6 2
15 FETHİYE 15.30 U 15 KLASMAN ÇALI SPOR ODUNLUK SPOR 2 1
16 FETHİYE 17.00 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU ZAFER SPOR 4 0
17 DİKKALDIRIM 15.30 U 15 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 12 0
18 DİKKALDIRIM 17.00 U 15 ELİT NİL ALTINŞEHİR SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 3 1
19 Ş.BAŞOL 14.00 U 15 ELİT YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ M.K.PAŞA 2014 SPOR 0 2
20 Ş.BAŞOL 15.30 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR DEMİRTAŞ SPOR 6 0
21 Ş.BAŞOL 17.00 U 15 KLASMAN DUAÇINAR SPOR EMNİYET SPOR 4 0
22 ARABAYATAĞI 15.30 U 15 ELİT ARABAYATAĞI SPOR KAFKAS SPOR 2 0
23 ARABAYATAĞI 17.00 U 15 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 0 0
24 HACIVAT 15.30 U 15 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR DEMİRCİ SPOR 3 2
25 HACIVAT 17.00 U 15 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR ILGAR SPOR 2 4
26 KESTEL TOKİ 15.30 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR BURSA KARINCALI GÜCÜ 1 0
27 KESTEL TOKİ 17.00 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 3
28 GEMLİK SUNİ 15.30 U 15 1.KÜME ZEYTİN SPOR PANAYIR SPOR 0 3
29 GEMLİK SUNİ 17.00 U 15 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 1 4
30 UMURBEY 15.30 U 15 KLASMAN VEFA SPOR BAHAR SPOR 4 0
31 UMURBEY 17.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 3 0
32 İNG.KURTULUŞ 15.30 U 15 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 4
33 İNG.KURTULUŞ 17.00 U 15 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR GEÇİT SPOR 2 3
34 İNG.SANAYİ 15.30 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR ÖZLÜCE SPOR 1 2
35 İNG.SANAYİ 17.00 U 15 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BARBAROS SPOR 0 5
36 YENİCE 17.00 U 15 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR KARTAL SPOR 2 6
37 ALİ DURMAZ 17.00 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR TÜTÜN SPOR 4 0
38 GÜZELYALI 17.00 U 15 1.KÜME MUDANYA SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 4
39 KARACABEY SUNİ 17.00 U 15 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ÇİMEN SPOR 11 0
40 Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR ALTINOK SPOR 0 3
41 Ş.ERDEM SUNİ 17.00 U 15 KLASMAN BÜYÜYK M.K.PAŞA SPOR AĞAKÖY SPOR 0 5
 22 EYLÜL 2019 PAZAR
1 ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YENİŞEHİR BLD. 1 0
2 MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG BURSA YILDIRIM SPOR ZAFER SPOR 3 2
3 ATICILAR 1 14.30 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR OVAAKÇA SPOR 2 4
4 ATICILAR 1 16.30 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR YENİ KARAMAN SPOR 3 2
5 ATICILAR 2 14.30 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR 0 6
6 ATICILAR 2 16.30 U 19 ELİT ATICILAR SPOR H.DİKKALDIRIM SPOR 3 1
7 VATAN 12.30 U 19 KLASMAN SELİM SPOR DEMİRCİ SPOR 1 4
8 VATAN 14.30 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK NİLÜFER FSM.SPOR 0 8
9 VATAN 16.30 U 19 1.KÜME VATAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR 2 1
10 ALTINOVA 16.30 U 19 ELİT YOL SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 3
11 DEMİRTAŞ 16.30 U 19 ELİT TÜTÜN SPOR BARBAROS SPOR 0 1
12 SOĞANLI 12.30 U 19 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR AKPINAR İD.YURDU 4 2
13 SOĞANLI 14.30 U 19 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR İNANÇ SPOR 0 0
14 SOĞANLI 16.30 U 19 ELİT ALTINSABAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR 0 0
15 BAĞLARBAŞI 14.30 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 0 2
16 BAĞLARBAŞI 16.30 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR AĞAKÖY SPOR 4 0
17 HÜRRİYET 16.30 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR İNG.DOĞAN SPOR 5 0
18 FETHİYE 14.30 U 19 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 0 1
19 FETHİYE 16.30 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU ELMASBAHÇE SPOR 4 0
20 DİKKALDIRIM 16.30 U 19 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR DEMİRYOLU SPOR 1 2
21 Ş.BAŞOL 12.30 U 19 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK ALACAHIRKA SPOR 5 2
22 Ş.BAŞOL 14.30 U 19 1.KÜME BATI TRAKYA SPOR CİHAN SPOR
23 Ş.BAŞOL 16.30 U 19 ELİT YAVUZSELİM SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 1
24 ARABAYATAĞI 12.30 U 19 1.KÜME ERİKLİ GÜCÜ SPOR YENİŞEHİR BLD SPOR 4 3
25 ARABAYATAĞI 14.30 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK TUNA GENÇLİK 2 1
26 ARABAYATAĞI 16.30 U 19 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜRRİYET SPOR 0 1
27 HACIVAT 12.30 U 19 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YILDIRIRM AYYILDIZ SPOR 1 11
28 HACIVAT 14.30 U 19 1.KÜME YİĞİTLER SPOR İHSANİYE SPOR 2 1
29 HACIVAT 16.30 U 19 1.KÜME HACIVAT SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 4
30 KESTEL TOKİ 14.30 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR EMEK SPOR 0 2
31 KESTEL TOKİ 16.30 U 19 KLASMAN DEMETEVLER SPOR EMNİYET SPOR 0 5
32 GEMLİK SUNİ 14.30 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR AHMETPAŞA SPOR 0 1
33 GEMLİK SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR İZNİK SPOR 5 1
34 İNG.SANAYİ 12.30 U 19 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
35 İNG.SANAYİ 14.30 U 19 KLASMAN OSMANİYE SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 2 1
36 İNG.SANAYİ 16.30 U 19 ELİT KAFKAS SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 8 0
37 YENİCE 16.30 U 19 KLASMAN YENİCE SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 6
38 GÖRÜKLE 16.30 U 19 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR ÇİMEN SPOR 3 0
39 ALİ DURMAZ 16.30 U 19 ELİT BALKAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 0 4
40 GÜZELYALI 14.30 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR SAMANLI SPOR 1 1
41 GÜZELYALI 16.30 U 19 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR KARTAL SPOR 1 3
42 KARACABEY SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ PANAYIR SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super