Ev / Genel / 28 EYLÜL VE 2 EKİM FUTBOL PROGRAMI

28 EYLÜL VE 2 EKİM FUTBOL PROGRAMI

28 EYLÜL CUMARTESİ
ATICILAR 1 14.30 U 19 KLASMAN ALACAHIRKA SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
ATICILAR 1 16.30 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR AĞAKÖY SPOR
ATICILAR 2 14.30 U 19 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR SIRAMEŞELER SPOR
ATICILAR 2 16.30 U 19 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR
ALTINOVA 15.00 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR NİLÜFERSPOR 1987
ALTINOVA 16.30 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK ALTINOK SPOR
PANAYIR 16.30 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR HAMİTLER SPOR
DEMİRTAŞ 16.30 U 15 1.KÜME TÜTÜN SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
OVAAKÇA 14.00 U 19 KLASMAN OVAAKÇA SPOR BEYAZIT SPOR
SOĞANLI 16.30 U 19 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR SELİM SPOR
BAĞLARBAŞI 14.30 U 19 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ÇOTANAK SPOR
BAĞLARBAŞI 16.30 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
HÜRRİYET 14.30 U 19 KLASMAN İNANÇ SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 16.30 U 19 KLASMAN EMNİYET SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
FETHİYE 14.30 U 19 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
FETHİYE 16.30 U 19 1.KÜME İHSANİYE SPOR HACIVAT SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 15 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 15 KLASMAN HÜD KARTAL SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 15 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK ORTABAĞLAR SPOR
DİKKALDIRIM 16.30 U 15 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ALTINSABAN SPOR
EMEK 14.30 U 19 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU MUDANYA SPOR
EMEK 16.30 U 19 1.KÜME EMEK SPOR VAKIF SPOR
Ş.BAŞOL 14.30 U 19 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÖZLÜCE SPOR
Ş.BAŞOL 16.30 U 19 1.KÜME BATI TRAKYA SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ARABAYATAĞI 16.30 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
HACIVAT 13.00 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR BOSCH SPOR
HACIVAT 14.30 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
HACIVAT 16.30 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR GEMLİK SPOR
İZNİK 16.30 U 19 1.KÜME İZNİK SPOR NAMIKKEMAL SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.30 U 19 1.KÜME BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR VATAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.30 U 19 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
İNG.SANAYİ 14.30 U 19 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR YENİCE SPOR
İNG.SANAYİ 16.30 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
YENİŞEHİR 16.30 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR DUAÇINAR SPOR
KARACABEY SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARAPINAR SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 15 1.KÜME ÇİMEN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.30 U 19 1.KÜME ÇİMEN SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR
29 EYLÜL PAZAR
ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR PAMUKOVA 1968
YENİŞEHİR 15.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. ARİFİYE KALAYCI
ATICILAR 1 13.00 U 15 ELİT ZAFER SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR İNANÇ SPOR
ATICILAR 1 16.30 1.KÜME BARBAROS SPOR UMUR SPOR
ATICILAR 2 15.00 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 2 16.30 1.KÜME CİHAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
VATAN 15.00 U 15 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR ZEYTİN SPOR
VATAN 16.30 U 15 1.KÜME BARBAROS SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
ALTINOVA 15.00 U 15 1.KÜME BURSA 19 MAYIS SPOR BALKAN SPOR
ALTINOVA 16.30 U 15 ELİT YOL SPOR EMEK SPOR
PANAYIR 13.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR VEFA SPOR
PANAYIR 14.30 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ SPOR ATICILAR SPOR
PANAYIR 16.30 1.KÜME PANAYIR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
SOĞANLI 15.00 U 15 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
SOĞANLI 16.30 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR BURSA GÜVEN SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 15 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR ARABAYATAĞI SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ÜÇEVLER SPOR
BAĞLARBAŞI 16.30 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK BALKAN SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR M.K.PAŞA SPOR BELEDİYE
HÜRRİYET 15.00 U 15 1.KÜME HÜRRİYET SPOR VATAN SPOR
HÜRRİYET 16.30 1.KÜME ALTINOK SPOR AKÇALAR SPOR
FETHİYE 13.30 U 15 KLASMAN NİL.BEŞEVLER SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
FETHİYE 15.00 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR İNG.YENİCE SPOR
FETHİYE 16.30 1.KÜME İHSANİYE SPOR YENİCE SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 15 KLASMAN ODUNLUK SPOR DUAÇINAR SPOR
DİKKALDIRIM 14.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR CUMALIKIZIK SPOR
DİKKALDIRIM 16.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ÖZLÜCE SPOR
EMEK 13.30 U 15 KLASMAN DEMİRCİ SPOR TUNA GENÇLİK
EMEK 15.00 U 15 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
EMEK 16.30 U 15 1.KÜME GEÇİT SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
Ş.BAŞOL 14.30 1.KÜME MİMAR SİNAN GENÇLİK ARABAYATAĞI SPOR
Ş.BAŞOL 16.30 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ARABAYATAĞI 14.30 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR ÇOTANAK SPOR
ARABAYATAĞI 16.30 1.KÜME İSABEY SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU
HACIVAT 11.30 U 15 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK MUDANYA SPOR
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR İZNİK SPOR
HACIVAT 14.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR HÜR SPOR
HACIVAT 16.30 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
KESTEL TOKİ 13.00 U 15 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR YALINTAŞ SPOR
KESTEL TOKİ 14.30 1.KÜME AĞAKÖY SPOR DEMİRTAŞ SPOR
KESTEL TOKİ 16.30 1.KÜME DEMETEVLER SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ORHANGAZİ GÖL 15.00 U 15 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB KESTEL BLD SPOR
ORHANGAZİ GÖL 16.30 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR NİLÜFERSPOR 1987
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 15 1.KÜME ILGAR SPOR YAVUZSELİM SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
İNG.KURTULUŞ 16.30 1.KÜME ALANYURT SPOR ÇAMLICA SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 U 15 ELİT KAFKAS SPOR YENİ KARAMAN SPOR
İNG.SANAYİ 16.30 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR TÜTÜN SPOR
YENİŞEHİR 11.00 U 15 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR NAMIKKEMAL SPOR
MUDANYA 16.30 1.KÜME MUDANYA SPOR HARMANCIK SPOR
ORHANELİ 16.30 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALI GÜCÜ ÇALI SPOR
KARACABEY SUNİ 13.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR HAMİTLER SPOR
KARACABEY SUNİ 14.30 1.KÜME KRB.GENÇLER BİRLİĞ SPOR MERİNOS SPOR 1938
KARACABEY SUNİ 16.30 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 15 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR FETHİYE İD.YURDU
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 1.KÜME TEPECİK GENÇLİK SPOR KÖRFEZ SPOR
2 EKİM ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 14.30 U 19 ELİT BARBAROS SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ATICILAR 1 16.30 U 19 ELİT DEMİRTAŞ SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 2 14.30 U 19 ELİT ZAFER SPOR YOL SPOR
ATICILAR 2 16.30 U 19 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAFKAS SPOR
DEMİRTAŞ 16.30 U 19 ELİT TÜTÜN SPOR ATICILAR SPOR
SOĞANLI 16.30 U 19 ELİT ALTINSABAN SPOR FETHİYE İD.YURDU
HÜRRİYET 16.30 U 19 ELİT HÜRRİYET SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
DİKKALDIRIM 16.30 U 19 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BURGAZ SPOR
ARABAYATAĞI 16.30 U 19 ELİT ARABAYATAĞI SPOR YAVUZSELİM SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.30 U 19 ELİT MK.PAŞA 2014 SPOR BALKAN SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super