Ev / Genel / 28 EYLÜL CUMARTESİ SONUÇLARI

28 EYLÜL CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 14.30 U 19 KLASMAN ALACAHIRKA SPOR ÇAĞLAYAN SPOR 0 5
ATICILAR 1 16.30 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR AĞAKÖY SPOR 3 1
ATICILAR 2 14.30 U 19 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR SIRAMEŞELER SPOR 1 2
ATICILAR 2 16.30 U 19 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR 2 1
ALTINOVA 15.00 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR NİLÜFERSPOR 1987 1 3
ALTINOVA 16.30 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK ALTINOK SPOR 0 9
PANAYIR 16.30 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR HAMİTLER SPOR 0 7
DEMİRTAŞ 16.30 U 15 1.KÜME TÜTÜN SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 9 0
OVAAKÇA 14.00 U 19 KLASMAN OVAAKÇA SPOR BEYAZIT SPOR 15 1
SOĞANLI 16.30 U 19 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR SELİM SPOR 5 0
BAĞLARBAŞI 14.30 U 19 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ÇOTANAK SPOR 2 6
BAĞLARBAŞI 16.30 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 1 0
HÜRRİYET 14.30 U 19 KLASMAN İNANÇ SPOR YUNUSELİ SPOR 1 4
HÜRRİYET 16.30 U 19 KLASMAN EMNİYET SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 2 3
FETHİYE 14.30 U 19 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 1 5
FETHİYE 16.30 U 19 1.KÜME İHSANİYE SPOR HACIVAT SPOR 0 5
DİKKALDIRIM 12.00 U 15 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR 5 2
DİKKALDIRIM 13.30 U 15 KLASMAN HÜD KARTAL SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR 11 0
DİKKALDIRIM 15.00 U 15 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK ORTABAĞLAR SPOR 6 2
DİKKALDIRIM 16.30 U 15 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ALTINSABAN SPOR 2 0
EMEK 14.30 U 19 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU MUDANYA SPOR 4 3
EMEK 16.30 U 19 1.KÜME EMEK SPOR VAKIF SPOR 5 1
Ş.BAŞOL 14.30 U 19 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÖZLÜCE SPOR 3 1
Ş.BAŞOL 16.30 U 19 1.KÜME BATI TRAKYA SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 6
ARABAYATAĞI 13.00 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 1
ARABAYATAĞI 16.30 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 3 4
HACIVAT 14.30 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR 5 0
HACIVAT 16.30 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR GEMLİK SPOR 3 1
İZNİK 16.30 U 19 1.KÜME İZNİK SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 1
İNG.KURTULUŞ 14.30 U 19 1.KÜME BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR VATAN SPOR 3 4
İNG.KURTULUŞ 16.30 U 19 1.KÜME İNG.KURTULUŞ SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 2
İNG.SANAYİ 14.30 U 19 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR YENİCE SPOR 4 3
İNG.SANAYİ 16.30 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ Oynanmadı
YENİŞEHİR 16.30 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR DUAÇINAR SPOR 2 2
KARACABEY SUNİ 16.30 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARAPINAR SPOR 6 0
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 15 1.KÜME ÇİMEN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 1 2
M.VAHAP ÇEKİ 16.30 U 19 1.KÜME ÇİMEN SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR 2 1

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super