Ev / Genel / 29 EYLÜL PAZAR SONUÇLARI

29 EYLÜL PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR PAMUKOVA 1968 6 0
YENİŞEHİR 15.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. ARİFİYE KALAYCI 2 1
ATICILAR 1 13.00 U 15 ELİT ZAFER SPOR GEMLİK BLD.SPOR 0 1
ATICILAR 1 15.00 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR İNANÇ SPOR 10 0
ATICILAR 1 16.30 1.KÜME BARBAROS SPOR UMUR SPOR 1 1
ATICILAR 2 15.00 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 5
ATICILAR 2 16.30 1.KÜME CİHAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 2 4
VATAN 15.00 U 15 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR ZEYTİN SPOR 5 0
ALTINOVA 15.00 U 15 1.KÜME BURSA 19 MAYIS SPOR BALKAN SPOR 0 0
ALTINOVA 16.30 U 15 ELİT YOL SPOR EMEK SPOR 0 0
PANAYIR 13.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR VEFA SPOR 3 0
PANAYIR 14.30 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ SPOR ATICILAR SPOR 1 2
PANAYIR 16.30 1.KÜME PANAYIR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 1 1
SOĞANLI 15.00 U 15 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 1 7
SOĞANLI 16.30 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR BURSA GÜVEN SPOR 3 2
BAĞLARBAŞI 13.00 U 15 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 2
BAĞLARBAŞI 15.00 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ÜÇEVLER SPOR 1 5
BAĞLARBAŞI 16.30 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK BALKAN SPOR 3 1
HÜRRİYET 13.30 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR M.K.PAŞA SPOR BELEDİYE 1 0
HÜRRİYET 15.00 U 15 1.KÜME HÜRRİYET SPOR VATAN SPOR 5 0
HÜRRİYET 16.30 1.KÜME ALTINOK SPOR AKÇALAR SPOR 2 0
FETHİYE 13.30 U 15 KLASMAN NİL.BEŞEVLER SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 6 2
FETHİYE 15.00 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR İNG.YENİCE SPOR 3 1
FETHİYE 16.30 1.KÜME İHSANİYE SPOR YENİCE SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 13.00 U 15 KLASMAN ODUNLUK SPOR DUAÇINAR SPOR 0 1
DİKKALDIRIM 14.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR CUMALIKIZIK SPOR 0 2
DİKKALDIRIM 16.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ÖZLÜCE SPOR
EMEK 13.30 U 15 KLASMAN DEMİRCİ SPOR TUNA GENÇLİK 0 0
EMEK 15.00 U 15 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR 2 2
EMEK 16.30 U 15 1.KÜME GEÇİT SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 14.30 1.KÜME MİMAR SİNAN GENÇLİK ARABAYATAĞI SPOR 1 2
Ş.BAŞOL 16.30 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 1 6
ARABAYATAĞI 13.00 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR BOSCH SPOR 2 3
ARABAYATAĞI 14.30 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR ÇOTANAK SPOR 2 8
ARABAYATAĞI 16.30 1.KÜME İSABEY SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU 1 7
HACIVAT 11.30 U 15 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK MUDANYA SPOR 3 3
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR İZNİK SPOR 0 6
HACIVAT 14.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR HÜR SPOR 0 2
HACIVAT 16.30 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞAN SPOR 1 9
KESTEL TOKİ 13.00 U 15 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR YALINTAŞ SPOR 2 3
KESTEL TOKİ 14.30 1.KÜME AĞAKÖY SPOR DEMİRTAŞ SPOR 3 0
KESTEL TOKİ 16.30 1.KÜME DEMETEVLER SPOR YENİ KARAMAN SPOR 2 6
ORHANGAZİ GÖL 15.00 U 15 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB KESTEL BLD SPOR 3 3
ORHANGAZİ GÖL 16.30 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR NİLÜFERSPOR 1987 3 3
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 15 1.KÜME ILGAR SPOR YAVUZSELİM SPOR 2 1
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 1 0
İNG.KURTULUŞ 16.30 1.KÜME ALANYURT SPOR ÇAMLICA SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 15.00 U 15 ELİT KAFKAS SPOR YENİ KARAMAN SPOR 0 6
İNG.SANAYİ 16.30 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR TÜTÜN SPOR 2 1
YENİŞEHİR 11.00 U 15 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR NAMIKKEMAL SPOR 7 1
MUDANYA 16.30 1.KÜME MUDANYA SPOR HARMANCIK SPOR 0 1
ORHANELİ 16.30 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALI GÜCÜ ÇALI SPOR 2 1
KARACABEY SUNİ 13.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR HAMİTLER SPOR
KARACABEY SUNİ 14.30 1.KÜME KRB.GENÇLER BİRLİĞ SPOR MERİNOS SPOR 1938 0 0
KARACABEY SUNİ 16.30 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 4 1
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 15 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR FETHİYE İD.YURDU 0 2
M.VAHAP ÇEKİ 16.30 1.KÜME TEPECİK GENÇLİK SPOR KÖRFEZ SPOR 2 1

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super