Ev / Genel / 5 VE 6 EKİM FUTBOL PROGRAMI

5 VE 6 EKİM FUTBOL PROGRAMI

5 EKİM CUMARTESİ
ATICILAR 1 12.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACBEY G.BİRLİĞİ
ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR
ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT ATICILAR SPOR BARBAROS SPOR
VATAN 14.00 U 19 1.KÜME VATAN SPOR İNG.GENÇLERGÜCÜ SPOR
VATAN 16.00 U 19 KLASMAN SELİM SPOR ÇEKİRGE SPOR
ALTINOVA 12.00 U 19 1.KÜME AĞAKÖY SPOR PANAYIR SPOR
ALTINOVA 14.00 U 19 ELİT YOL SPOR KESTEL BLD.SPOR
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR AĞAKÖY SPOR
PANAYIR 14.00 U 19 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR NİLÜFER FSM SPOR
PANAYIR 16.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
SOĞANLI 14.00 U 19 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR DEMETEVLER SPOR
SOĞANLI 16.00 U 19 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 14.00 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR İNG.DOĞAN SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CİHAN SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 19 1.KÜME ALTINOK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 19 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
FETHİYE 12.30 U 15 1.KÜME BOSCH SPOR BARBAROS SPOR
FETHİYE 14.00 U 19 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ZAFER SPOR
FETHİYE 16.00 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU DEMİRTAŞ SPOR
EMEK 16.00 U 19 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR İNANÇ SPOR
ŞAHİN BAŞOL 12.30 U 15 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR ORTABAĞLAR SPOR
ŞAHİN BAŞOL 14.00 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR ÇİMEN SPOR
ŞAHİN BAŞOL 16.00 U 19 ELİT YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 U 15 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ATICILAR SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 19 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HACIVAT 12.00 U 19 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK OVAAKÇA SPOR
HACIVAT 14.00 U 19 1.KÜME HACIVAT SPOR YİĞİTLER SPOR
HACIVAT 16.00 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK KARTAL SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 19 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMİRCİ SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR İHSANİYE SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR DEMİRYOLU SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
ORG.GÖL 16.00 U 19 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ YENİŞEHİR BLD.SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 U 19 ELİT KAFKAS SPOR ALTINSABAN SPOR
YENİCE 14.30 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
YENİCE 16.00 U 19 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
ORHANELİ 15.00 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALIGÜCÜ HÜD.KARTAL SPOR
ALİ DURMAZ 16.00 U 19 ELİT BALKAN SPOR ELMASBAHÇE SPOR
MUDANYA 16.00 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR EMNİYET SPOR
GÜZELYALI 16.00 U 19 ELİT BURGAZ SPOR TÜTÜN SPOR
KARACABEY SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ BATI TRAKYA SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR ÜÇEVLER SPOR
Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 15 KLASMAN BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
6 EKİM PAZAR
ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YEŞİLKÖY SPOR
MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR BELEDİYE KÜTAHYA
ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
ATICILAR 2 14.30 U 15 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
ATICILAR 2 16.00 1.KÜME ATICILAR SPOR İNG.DOĞAN SPOR
VATAN 12.30 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
VATAN 14.30 U 15 1.KÜME VATAN SPOR KARACABEY BLD SPOR
ALTINOVA 13.00 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
ALTINOVA 14.30 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK YILDIRIM ERİKLİ SPOR
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR ESENEVLER SPOR
DEMİRTAŞ 13.30 U 15 1.KÜME TÜTÜN SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
DEMİRTAŞ 16.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 İHSANİYE SPOR
SOĞANLI 12.30 U 15 ELİT ALTINSABAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
SOĞANLI 14.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR TEPECİK GENÇLİK
SOĞANLI 16.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR AĞAKÖY SPOR
BAĞLARBAŞI 14.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR ÇİMEN SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR ÇEKİRGE SPOR
HÜRRİYET 12.30 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HÜRRİYET 14.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HÜRRİYET 16.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
FETHİYE 13.00 U 15 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ELMASBAHÇE SPOR
FETHİYE 14.30 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
FETHİYE 16.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 MUDANYA SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 15 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK GEÇİT SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU ERİKLİGÜCÜ SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 1.KÜME ÇAMLICA SPOR YİĞİTLER SPOR
EMEK 12.00 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR ALTINOK SPOR
EMEK 13.30 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR DEMİRYOLU SPOR
EMEK 15.00 U 15 ELİT EMEK SPOR KAFKAS SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 KLASMAN DUAÇINAR SPOR ÇALI SPOR
Ş.BAŞOL 14.30 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINOK SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR ÇAKIRLI SPOR
ARABAYATAĞI 14.30 U 19 1.KÜME VAKIF SPOR KACABEY BLD.SPOR
ARABAYATAĞI 16.30 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR HÜRRİYET SPOR
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN BURSA YILDIZ ORDU SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
HACIVAT 14.30 U 15 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
HACIVAT 16.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR BARBAROS SPOR
KESTEL TOKİ 13.00 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR EMNİYET SPOR
KESTEL TOKİ 14.30 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR ZAFER SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMETEVLER SPOR
GEMLİK SUNİ 12.30 U 15 KLASMAN ZEYTİN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
GEMLİK SUNİ 14.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR PANAYIR SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
UMURBEY 14.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD.SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
UMURBEY 16.00 1.KÜME UMUR SPOR CİHAN SPOR
ORG.GÖL 16.00 1.KÜME HÜR SPOR K.BEY GENÇLERBİRLİĞİ
İZNİK DIŞ 15.00 U 15 KLASMAN İZNİK SPOR DEMİRCİ SPOR
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 15 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR İNG.YENİCE SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 15 1.KÜME KURTULUŞ SPOR ILGAR SPOR
YENİCE 16.00 1.KÜME İNG.YENİCE SPOR ALTINSABAN SPOR
ALİ DURMAZ 14.00 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR YİĞİTLER SPOR
ALİ DURMAZ 16.00 1.KÜME BALKAN SPOR İSABEY SPOR
MUDANYA 16.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
HARMANCIK 16.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super