Ev / Genel / 5 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

5 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 12.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 1 3
ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR 0 6
ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 7
ATICILAR 2 14.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR 4 1
ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT ATICILAR SPOR BARBAROS SPOR 0 1
VATAN 14.00 U 19 1.KÜME VATAN SPOR İNG.GENÇLERGÜCÜ SPOR 0 3
VATAN 16.00 U 19 KLASMAN SELİM SPOR ÇEKİRGE SPOR Oynanmadı
ALTINOVA 12.00 U 19 1.KÜME AĞAKÖY SPOR PANAYIR SPOR 3 1
ALTINOVA 14.00 U 19 ELİT YOL SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 5
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR AĞAKÖY SPOR 0 3
PANAYIR 14.00 U 19 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR NİLÜFER FSM SPOR 3 0
PANAYIR 16.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 3 2
SOĞANLI 14.00 U 19 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR DEMETEVLER SPOR 9 0
SOĞANLI 16.00 U 19 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 5 2
BAĞLARBAŞI 14.00 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR İNG.DOĞAN SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 16.00 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CİHAN SPOR 1 2
HÜRRİYET 12.00 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 4
HÜRRİYET 14.00 U 19 1.KÜME ALTINOK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 1 1
HÜRRİYET 16.00 U 19 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 14 0
FETHİYE 12.30 U 15 1.KÜME BOSCH SPOR BARBAROS SPOR 1 1
FETHİYE 14.00 U 19 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ZAFER SPOR 4 1
FETHİYE 16.00 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU DEMİRTAŞ SPOR 5 0
EMEK 16.00 U 19 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR İNANÇ SPOR 6 0
ŞAHİN BAŞOL 12.30 U 15 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR ORTABAĞLAR SPOR 2 1
ŞAHİN BAŞOL 14.00 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR ÇİMEN SPOR 3 0
ŞAHİN BAŞOL 16.00 U 19 ELİT YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR 0 1
ARABAYATAĞI 12.30 U 15 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ATICILAR SPOR 3 1
ARABAYATAĞI 14.00 U 19 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 3 2
ARABAYATAĞI 16.00 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 4 1
HACIVAT 12.00 U 19 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK OVAAKÇA SPOR 0 4
HACIVAT 14.00 U 19 1.KÜME HACIVAT SPOR YİĞİTLER SPOR 2 3
HACIVAT 16.00 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK KARTAL SPOR 1 3
KESTEL TOKİ 14.00 U 19 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMİRCİ SPOR 6 3
KESTEL TOKİ 16.00 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR İHSANİYE SPOR 1 0
GEMLİK SUNİ 14.00 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR DEMİRYOLU SPOR 0 2
GEMLİK SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR 6 1
ORG.GÖL 16.00 U 19 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ YENİŞEHİR BLD.SPOR 6 0
İNG.SANAYİ 16.00 U 19 ELİT KAFKAS SPOR ALTINSABAN SPOR 2 3
YENİCE 14.30 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 1
YENİCE 16.00 U 19 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 2 2
ORHANELİ 15.00 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALIGÜCÜ HÜD.KARTAL SPOR 0 7
ALİ DURMAZ 16.00 U 19 ELİT BALKAN SPOR ELMASBAHÇE SPOR 0 3
MUDANYA 16.00 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR EMNİYET SPOR 3 1
GÜZELYALI 16.00 U 19 ELİT BURGAZ SPOR TÜTÜN SPOR 2 1
KARACABEY SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ BATI TRAKYA SPOR Oynanmadı
Ş.ERDEM SUNİ 14.00 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR ÜÇEVLER SPOR 1 4
Ş.ERDEM SUNİ 15.30 U 15 KLASMAN BÜYÜK M.K.PAŞA SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 6 2

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

HELAL OLSUN GENÇLERGÜCÜ’NE

Süper Amatör Ligin İnegöl temsilcilerinden Gençlergücüspor’un teknik heyet ve futbolcuları antrenman öncesi, “Barış Pınarı Harekatı”na …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super