Ev / Genel / 6 EKİM PAZAR SONUÇLARI

6 EKİM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YEŞİLKÖY SPOR 1 2
MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR BELEDİYE KÜTAHYA 0 0
ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 4
ATICILAR 2 14.30 U 15 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR 3 1
ATICILAR 2 16.00 1.KÜME ATICILAR SPOR İNG.DOĞAN SPOR 1 0
VATAN 12.30 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 6 1
VATAN 14.30 U 15 1.KÜME VATAN SPOR KARACABEY BLD SPOR 2 3
ALTINOVA 13.00 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 4 0
ALTINOVA 14.30 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK YILDIRIM ERİKLİ SPOR 4 0
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR ESENEVLER SPOR 1 5
DEMİRTAŞ 13.30 U 15 1.KÜME TÜTÜN SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 3 3
DEMİRTAŞ 16.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 13 0
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 İHSANİYE SPOR 3 2
SOĞANLI 12.30 U 15 ELİT ALTINSABAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR 2 0
SOĞANLI 14.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR TEPECİK GENÇLİK 5 0
SOĞANLI 16.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR AĞAKÖY SPOR 1 0
BAĞLARBAŞI 14.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR ÇİMEN SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 16.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR ÇEKİRGE SPOR 2 3
HÜRRİYET 12.30 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 4 0
HÜRRİYET 14.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 4 0
HÜRRİYET 16.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR 1 1
FETHİYE 13.00 U 15 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ELMASBAHÇE SPOR 2 1
FETHİYE 14.30 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 4 0
FETHİYE 16.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 MUDANYA SPOR 2 1
DİKKALDIRIM 12.30 U 15 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK GEÇİT SPOR 5 3
DİKKALDIRIM 14.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU ERİKLİGÜCÜ SPOR 3 0
DİKKALDIRIM 16.00 1.KÜME ÇAMLICA SPOR YİĞİTLER SPOR 1 0
EMEK 12.00 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR ALTINOK SPOR 2 10
EMEK 13.30 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR DEMİRYOLU SPOR 1 3
EMEK 15.00 U 15 ELİT EMEK SPOR KAFKAS SPOR 2 0
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 KLASMAN DUAÇINAR SPOR ÇALI SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 14.30 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 4
Ş.BAŞOL 16.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINOK SPOR 1 2
ARABAYATAĞI 12.30 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR ÇAKIRLI SPOR 3 1
ARABAYATAĞI 14.30 U 19 1.KÜME VAKIF SPOR KACABEY BLD.SPOR 0 4
ARABAYATAĞI 16.30 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR HÜRRİYET SPOR 2 1
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN BURSA YILDIZ ORDU SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 1 0
HACIVAT 14.30 U 15 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 0 3
HACIVAT 16.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR BARBAROS SPOR 2 1
KESTEL TOKİ 13.00 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR EMNİYET SPOR 1 0
KESTEL TOKİ 14.30 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR ZAFER SPOR 3 0
KESTEL TOKİ 16.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMETEVLER SPOR 2 1
GEMLİK SUNİ 12.30 U 15 KLASMAN ZEYTİN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 10
GEMLİK SUNİ 14.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR PANAYIR SPOR 1 2
GEMLİK SUNİ 16.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 0 1
UMURBEY 14.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD.SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 0 1
UMURBEY 16.00 1.KÜME UMUR SPOR CİHAN SPOR 2 1
ORG.GÖL 16.00 1.KÜME HÜR SPOR K.BEY GENÇLERBİRLİĞİ 1 1
İZNİK DIŞ 15.00 U 15 KLASMAN İZNİK SPOR DEMİRCİ SPOR 7 2
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 15 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR İNG.YENİCE SPOR 8 0
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 15 ELİT GAZİPAŞA SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 4 0
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 15 1.KÜME KURTULUŞ SPOR ILGAR SPOR 1 2
YENİCE 16.00 1.KÜME İNG.YENİCE SPOR ALTINSABAN SPOR 1 1
ALİ DURMAZ 14.00 U 15 1.KÜME BALKAN SPOR YİĞİTLER SPOR 5 1
ALİ DURMAZ 16.00 1.KÜME BALKAN SPOR İSABEY SPOR 0 3
MUDANYA 16.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR 1 4
HARMANCIK 16.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 3 1

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

ÇOTANAKSPOR AĞA’YI ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Son çeyrekte müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Çotanakspor konuk ettiği Ağaköyspor’u 2-1 yenmeyi başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir