Ev / Genel / 12 VE 16 EKİM PROGRAM

12 VE 16 EKİM PROGRAM

 12 EKİM 2019 CUMARTESİ
ATICILAR 1 12.00 U 15 KLASMAN BAHAR SPOR ZEYTİN SPOR
ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ZAFER SPOR HÜRRİYET SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR ALTINOK SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 19 ELİT ATICILAR SPOR BURGAZ SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT ELMASBAHÇESPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
VATAN 12.00 U 15 ELİT ZAFER SPOR GAZİPAŞA SPOR
VATAN 14.00 U 19 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZSPOR ÖZLÜCE SPOR
ALTINOVA 14.30 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR AKHİSARDEMİRSPOR
PANAYIR 16.00 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR CİHAN SPOR
DEMİRTAŞ 16.00 U 19 ELİT TÜTÜN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
OVAAKÇA 14.00 U 19 KLASMAN OVAAKÇA SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
SOĞANLI 14.00 U 19 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR
SOĞANLI 16.00 U 19 ELİT ALTINSABAN SPOR BALKAN SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 15 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 19 KLASMAN DEMİRCİ SPOR AHMETPAŞA SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR TUNA GENÇLİK
HÜRRİYET 14.00 U 19 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR ALACAHIRKA SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
FETHİYE 12.30 U 15 KLASMAN ÇALI SPOR HÜD.KARTAL SPOR
FETHİYE 14.00 U 19 1.KÜME İHSANİYE SPOR VAKIF SPOR
FETHİYE 16.00 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU KAFKAS SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 15 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR AĞAKÖY SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 19 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR ÇOTANAK SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 U 19 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR YENİ KARAMAN SPOR
EMEK 14.00 U 19 KLASMAN AKPINARİD.YURDU SAMANLI SPOR
EMEK 16.00 U 19 KLASMAN İNANÇ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
Ş.BAŞOL 16.00 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR İZNİK SPOR
HACIVAT 12.00 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR TÜTÜN SPOR
HACIVAT 14.00 U 19 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YUNUSELİ SPOR
HACIVAT 16.00 U 19 1.KÜME YİĞİTLER SPOR KARAPINAR SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 19 KLASMAN DEMETEVLER SPOR MUDANYA SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 U 19 ELİT KESTEL BLD.SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
ORHANGAZİ GÖL 12.00 U 15 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ PANAYIR SPOR
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 19 KLASMAN OSMANİYE SPOR YENİCE SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 19 1.KÜME BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR NAMIKKEMAL SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 U 19 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR
İNG.SANAYİ 12.00 U 15 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 U 19 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR GEMLİK SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR AĞAKÖY SPOR
YENİŞEHİR 16.00 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
GÖRÜKLE 16.00 U 19 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR DUAÇINAR SPOR
GÜZELYALI 16.00 U 19 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
KARACABEY SUNİ 12.00 U 15 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ HÜRRİYET SPOR
KARACABEY SUNİ 14.00 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR EMEK SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 19 1.KÜME ÇİMEN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 19 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR DEMİRTAŞ SPOR
 13 EKİM 2019 PAZAR
ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR MALTEPE SPOR
MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR TKİ TAVŞANLI LİNYİT
ATICILAR 1 12.30 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR DEMİRTAŞ SPOR
ATICILAR 1 14.00 1.KÜME CİHAN SPOR CUMALIKIZIK SPOR
ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR BALKAN SPOR
ATICILAR 2 12.30 U 15 ELİT ATICILAR SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ATICILAR 2 14.00 1.KÜME ATICILAR SPOR TÜTÜN SPOR
ATICILAR 2 16.00 1.KÜME BARBAROS SPOR BURSA GÜVEN SPOR
VATAN 13.00 U 15 1.KÜME BARBAROS SPOR BALKAN SPOR
VATAN 14.30 U 15 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR FİDYEKIZIK SPOR
ALTINOVA 13.00 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR HAMİTLER SPOR
ALTINOVA 14.30 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK İZNİK SPOR
ALTINOVA 16.00 1.KÜME AĞAKÖY SPOR ÇOTANAK SPOR
PANAYIR 14.00 1.KÜME PANAYIR SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU
PANAYIR 16.00 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ SPOR YENİ KARAMAN SPOR
SOĞANLI 16.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR MERİNOS SPOR 1938
BAĞLARBAŞI 13.00 U 15 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR EMEK SPOR
BAĞLARBAŞI 14.30 U 15 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÖZLÜCE SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK K.YEŞİLDAĞ SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 15 ELİT BURSA GÜVEN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
HÜRRİYET 14.30 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 16.00 1.KÜME ALTINOK SPOR UMUR SPOR
FETHİYE 13.00 U 15 KLASMAN EMNİYET SPOR BURSA KARINCALI GÜCÜ SPOR
FETHİYE 14.30 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU GEMLİK BLD.SPOR
FETHİYE 16.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR HÜR SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 15 KLASMAN ODUNLUK SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 15 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NİLÜFERSPOR 1987
DİKKALDIRIM 16.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR FATİHGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
Ş.BAŞOL 14.30 U 15 ELİT YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ FUT.KLB.
Ş.BAŞOL 16.00 1.KÜME MİMARSİNAN GENÇLİK ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR NİLÜFERSPOR 1987
ARABAYATAĞI 14.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR İSABEY SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 15 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR GEÇİT SPOR
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BURSA İDMANOCAĞI SPOR
HACIVAT 14.30 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR
HACIVAT 16.00 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR MUDANYA SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 15 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR İNANÇ SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 1.KÜME DEMETEVLER SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 12.00 U 15 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 14.00 U 15 KLASMAN VEFA SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ORHANGAZİ GÖL 16.00 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR KÖRFEZ SPOR
İZNİK DIŞ 16.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 15 1.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR BOSCH SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.30 U 15 1.KÜME ILGAR SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 1.KÜME İNG.ALANYURT SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
İNG.SANAYİ 12.30 U 15 ELİT KAFKAS SPOR YOL SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
KARACABEY SUNİ 12.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR VAKIF SPOR
KARACABEY SUNİ 14.00 1.KÜME K.BEY GENÇLER BİRLİĞİ ÇAMLICA SPOR
KARACABEY SUNİ 16.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR GÜRSU YENİDOĞANSPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 15 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR KESTEL BLD.SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR M.K.PAŞA SPOR BELEDİYE
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 1.KÜME TEPEÇİK GENÇLİK HARMANCIK SPOR
 16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ZAFER SPOR KESTEL BLD.SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT DEMİRTAŞ SPOR KAFKAS SPOR
ALTINOVA 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR ATICILAR SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 U 19 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ARABAYATAĞI SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 19 ELİT YENİ KARAMAN SPOR TÜTÜN SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 U 19 ELİT BARBAROS SPOR BURGAZ SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINSABAN SPOR
ALİ DURMAZ 16.00 U 19 ELİT BALKAN SPOR FETHİYE İD.YURDU SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 19 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ELMASBAHÇELER SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

ÇOTANAKSPOR AĞA’YI ELİ BOŞ GÖNDERDİ

Son çeyrekte müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Çotanakspor konuk ettiği Ağaköyspor’u 2-1 yenmeyi başardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir