Ev / Genel / 12 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

12 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 14.00 U 15 KLASMAN BAHAR SPOR ZEYTİN SPOR 2 0
ATICILAR 1 16.00 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 1 0
ATICILAR 2 12.30 U 15 ELİT ZAFER SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 7
ATICILAR 2 14.00 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR AKHİSARDEMİRSPOR 1 0
ATICILAR 2 16.00 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR ALTINOK SPOR 2 3
VATAN 16.00 U 19 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZSPOR ÖZLÜCE SPOR 2 1
ALTINOVA 16.00 U 15 KLASMAN BURSA UFUK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 0 2
PANAYIR 16.00 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR CİHAN SPOR 0 7
OVAAKÇA 16.00 U 19 KLASMAN OVAAKÇA SPOR ÇAĞLAYAN SPOR 1 1
SOĞANLI 16.00 U 19 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR 4 2
BAĞLARBAŞI 12.00 U 15 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 1 4
BAĞLARBAŞI 14.00 U 19 KLASMAN DEMİRCİ SPOR AHMETPAŞA SPOR 1 3
BAĞLARBAŞI 16.00 U 19 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR TUNA GENÇLİK 10 1
HÜRRİYET 14.00 U 19 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR ALACAHIRKA SPOR 4 1
HÜRRİYET 16.00 U 19 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 3 0
FETHİYE 12.30 U 15 ELİT FETHİYE İD.YURDU GEMLİK BLD.SPOR 0 0
FETHİYE 14.00 U 19 1.KÜME İHSANİYE SPOR VAKIF SPOR 2 3
FETHİYE 16.00 U 19 ELİT FETHİYE İD.YURDU KAFKAS SPOR 10 2
DİKKALDIRIM 14.30 U 15 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR AĞAKÖY SPOR 1 9
DİKKALDIRIM 16.00 U 19 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR ÇOTANAK SPOR 10 1
EMEK 14.00 U 19 KLASMAN AKPINARİD.YURDU SAMANLI SPOR 4 3
EMEK 16.00 U 19 KLASMAN İNANÇ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 2 3
Ş.BAŞOL 16.00 U 19 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR İZNİK SPOR 2 9
HACIVAT 12.30 U 15 1.KÜME YİĞİTLER SPOR TÜTÜN SPOR 2 7
HACIVAT 14.00 U 19 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YUNUSELİ SPOR 3 4
HACIVAT 16.00 U 19 1.KÜME YİĞİTLER SPOR KARAPINAR SPOR 9 0
KESTEL TOKİ 14.00 U 19 KLASMAN DEMETEVLER SPOR MUDANYA SPOR 0 5
ORHANGAZİ GÖL 12.00 U 15 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ PANAYIR SPOR 3 0
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 19 KLASMAN OSMANİYE SPOR YENİCE SPOR 1 1
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 19 1.KÜME BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR NAMIKKEMAL SPOR 1 11
İNG.KURTULUŞ 16.00 U 19 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 12.00 U 15 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 1 4
İNG.SANAYİ 14.00 U 19 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR GEMLİK SPOR 4 3
İNG.SANAYİ 16.00 U 19 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR AĞAKÖY SPOR 4 2
YENİŞEHİR 16.00 U 19 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR 0 2
GÖRÜKLE 16.00 U 19 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR DUAÇINAR SPOR 3 1
GÜZELYALI 16.00 U 19 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK Oynanmadı
KARACABEY SUNİ 14.00 U 15 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ HÜRRİYET SPOR 3 2
KARACABEY SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR EMEK SPOR 6 1
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 19 1.KÜME ÇİMEN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 3

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super