Ev / Genel / 13 EKİM PAZAR SONUÇLARI

13 EKİM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR MALTEPE SPOR 2 1
MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG  YILDIRIM SPOR TKİ TAVŞANLI LİNYİT 0 1
ATICILAR 1 12.30 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR DEMİRTAŞ SPOR 3 0
ATICILAR 1 14.00 1.KÜME CİHAN SPOR CUMALIKIZIK SPOR 1 5
ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR BALKAN SPOR 0 1
ATICILAR 2 12.30 U 15 ELİT ATICILAR SPOR YENİ KARAMAN 2 1
ATICILAR 2 14.00 1.KÜME ATICILAR SPOR TÜTÜN SPOR 1 2
ATICILAR 2 16.00 1.KÜME BARBAROS SPOR BURSA GÜVEN 3 1
VATAN 13.00 U 15 1.KÜME BARBAROS SPOR BALKAN SPOR 3 1
VATAN 14.30 U 15 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR FİDYEKIZIK SPOR 7 1
ALTINOVA 13.00 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR HAMİTLER SPOR 5 3
ALTINOVA 14.30 U 15 KLASMAN TUNA GENÇLİK İZNİK SPOR 1 0
PANAYIR 14.00 1.KÜME PANAYIR SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU 1 2
PANAYIR 16.00 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ SPOR YENİ KARAMAN SPOR 2 0
SOĞANLI 16.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR MERİNOS SPOR 1938 0 6
BAĞLARBAŞI 13.00 U 15 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR EMEK SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 14.30 U 15 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÖZLÜCE SPOR 10 0
BAĞLARBAŞI 16.00 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK K.YEŞİLDAĞ SPOR 1 2
HÜRRİYET 13.00 U 15 ELİT BURSA GÜVEN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 0 2
HÜRRİYET 14.30 U 15 KLASMAN ALTINOK SPOR YUNUSELİ SPOR 7 0
HÜRRİYET 16.00 1.KÜME ALTINOK SPOR UMUR SPOR 4 2
FETHİYE 13.00 U 15 KLASMAN EMNİYET SPOR BURSA KARINCALI GÜCÜ SPOR 6 0
FETHİYE 14.30 U 15 KLASMAN ÇALI SPOR HÜD.KARTAL SPOR 1 5
FETHİYE 16.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR HÜR SPOR 0 2
DİKKALDIRIM 12.30 U 15 KLASMAN ODUNLUK SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR 5 0
DİKKALDIRIM 14.00 U 15 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NİLÜFERSPOR 1987 5 0
DİKKALDIRIM 16.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR FATİHGÜCÜ SPOR 1 0
Ş.BAŞOL 13.00 U 15 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 14.30 U 15 ELİT YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ FUT.KLB. 1 1
Ş.BAŞOL 16.00 1.KÜME MİMARSİNAN GENÇLİK ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 4 0
ARABAYATAĞI 12.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR NİLÜFERSPOR 1987 0 2
ARABAYATAĞI 14.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR İSABEY SPOR 1 1
ARABAYATAĞI 16.00 U 15 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR GEÇİT SPOR 1 3
HACIVAT 13.00 U 15 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BURSA İDMANOCAĞI SPOR 1 9
HACIVAT 14.30 U 15 KLASMAN ESENEVLER SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR 1 3
HACIVAT 16.00 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR MUDANYA SPOR 5 3
KESTEL TOKİ 14.00 U 15 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR İNANÇ SPOR 0 3
KESTEL TOKİ 16.00 1.KÜME DEMETEVLER SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 8 1
GÜRSU 16.00 1.KÜME AĞAKÖY SPOR ÇOTANAK SPOR 1 5
GEMLİK SUNİ 12.00 U 15 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK Oynanmadı
GEMLİK SUNİ 14.00 U 15 KLASMAN VEFA SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 0
ORHANGAZİ GÖL 16.00 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR KÖRFEZ SPOR 2 2
İZNİK DIŞ 16.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 2 3
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 15 1.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR BOSCH SPOR İPTAL
İNG.KURTULUŞ 14.30 U 15 1.KÜME ILGAR SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 0 0
İNG.KURTULUŞ 16.00 1.KÜME İNG.ALANYURT SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 12.30 U 15 ELİT KAFKAS SPOR YOL SPOR 2 2
İNG.SANAYİ 14.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 1 1
KARACABEY SUNİ 12.00 U 15 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR VAKIF SPOR 3 1
KARACABEY SUNİ 14.00 1.KÜME K.BEY GENÇLER BİRLİĞİ ÇAMLICA SPOR 1 1
KARACABEY SUNİ 16.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR GÜRSU YENİDOĞANSPOR 1 4
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 15 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR KESTEL BLD.SPOR 2 1
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 15 KLASMAN YALINTAŞ SPOR M.K.PAŞA SPOR BELEDİYE 0 2
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 1.KÜME TEPEÇİK GENÇLİK HARMANCIK SPOR 1 1

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super