Ev / Genel / 19 VE 23 EKİM FUTBOL PROGRAMI

19 VE 23 EKİM FUTBOL PROGRAMI

19 EKİM CUMARTESİ
ATICILAR 1 12.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
ATICILAR 1 14.00 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 14.00 U 19 KLASMAN ALACAHIRKA SPOR OVAAKÇA SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 19 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR DEMİRYOLU SPOR
ALTINOVA 16.00 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK KARTAL SPOR
VATAN 14.30 U 15 1.KÜME VATAN SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
VATAN 16.00 U 15 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
PANAYIR 12.30 U 15 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR TUNA GENÇLİK
PANAYIR 14.00 U 19 1.KÜME PANAYIR SPOR İNG.DOĞAN SPOR
PANAYIR 16.00 U 15 KLASMAN PANAYIR SPOR BAHAR SPOR
SOĞANLI 12.00 U 15 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
SOĞANLI 14.00 U 19 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR BAHAR SPOR
EMEK 12.30 U 15 ELİT EMEK SPOR ATICILAR SPOR
EMEK 14.00 U 19 KLASMAN YUNUSELİ SPOR SIRAMEŞELER SPOR
EMEK 16.00 U 19 1.KÜME EMEK SPOR İHSANİYE SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 ÖZEL SPORCU M.TORUN ÖZEL SPORCU KOCAELİ YAŞAM KOÇLUĞU
BAĞLARBAŞI 14.00 U 19 1.KÜME HAMİTLER SPOR BURSA GÜVEN SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER LİG BAĞLARBAŞI SPOR 19 MAYIS SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 15 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 15 1.KÜME NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR YAVUZSELİM SPOR
HÜRRİYET 14.30 U 15 1.KÜME HÜRRİYET SPOR KARACABEY BLD SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 19 1.KÜME ALTINOK SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
FETHİYE 12.00 U 15 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR KARTAL SPOR
FETHİYE 14.00 U 19 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
FETHİYE 16.00 SÜPER LİG NİLÜFER ERDEMLİ AKHİSAR DEMİR
DİKKALDIRIM 11.30 U 15 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI NİL.BEŞEVLER SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 15 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK ILGAR SPOR
DİKKALDIRIM 14.30 U 15 ELİT DEMİRTAŞ SPOR HÜD.DİKKALDIRIM
DİKKALDIRIM 16.00 U 15 KLASMAN HÜD KARTAL SPOR EMNİYET SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 19 KLASMAN SAMANLI SPOR EMNİYET SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 19 1.KÜME DUAÇINAR SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 U 19 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 19 1.KÜME VAKIF SPOR YİĞİTLER SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 19 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BEYAZIT GENÇLİK
HACIVAT 14.00 U 15 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR BURSA UFUK SPOR
HACIVAT 16.00 U 19 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK NİL.ALTINŞEHİR SPOR
GÜRSU 12.00 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR ALTINOK SPOR
GÜRSU 14.00 U 15 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 U 15 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DUAÇINAR SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 19 1.KÜME KARAPINAR SPOR HACIVAT SPOR
KESTEL TOKİ 16.00 U 19 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ÇEKİRGE SPOR
GEMLİK SUNİ 12.00 U 19 1.KÜME GEMLİK SPOR VATAN SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 19 KLASMAN ÇOTANAK SPOR SELİM SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 SÜPER LİG VEFA SPOR YNŞ.ÇELTİKÇİSPOR
ORG.GÖL 12.00 U 19 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ GÖRÜKLE İPEK SPOR
ORG.GÖL 14.00 U 15 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ZAFER SPOR
İZNİK SUNİ 16.00 U 19 1.KÜME İZNİK SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 15 1.KÜME KURTULUŞ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 U 19 1.KÜME KURTULUŞ SPOR ÇİMEN SPOR
İNG.SANAYİ 12.00 U 19 KLASMAN GAZİPAŞA SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
KELES 15.00 SÜPER LİG KELES GENÇLİK FETHİYE İD.YURDU
MUDANYA 16.00 U 19 KLASMAN MUDANYA SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
GÜZEL YALI 16.00 SÜPER LİG BURGAZ SPOR KESTEL BLD.SPOR
GÖRÜKLE 16.00 SÜPER LİG GÖRÜKLE İPEK GENÇLERGÜCÜ
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 15 KLASMAN M.K.PAŞASPOR BLD. ÜÇEVLER SPOR
20 EKİM PAZAR
ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR ZAFER SPOR
YENİŞEHİR 15.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD.SPOR YEŞİLKÖY SPOR
ATICILAR 1 16.00 U 15 ELİT YOL SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
ATICILAR 2 16.00 SÜPER LİG ELMASBAHÇE SPOR HACIVAT SPOR
ALTINOVA 14.00 U 15 1.KÜME BURSA 19 MAYIS SPOR YİĞİTLER SPOR
ALTINOVA 16.00 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR BARBAROS SPOR
DEMİRTAŞ 12.00 U 15 1.KÜME TUTÜN SPOR BARBAROS SPOR
DEMİRTAŞ 14.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR DEMETEVLER SPOR
DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER LİG İSMETİYE SPOR GÜRSU BLD.SPOR
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 İNG.YENİCE SPOR
SOĞANLI 12.00 U 15 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
SOĞANLI 14.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ÇAKIRLI SPOR
SOĞANLI 16.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR DEMİRTAŞ SPOR
EMEK 11.30 U 15 1.KÜME HAMİTLER SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
EMEK 13.00 U 15 KLASMAN İNANÇ SPOR YALINTAŞ SPOR
EMEK 14.30 U 15 KLASMAN YUNUSELİ SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
EMEK 16.00 U 15 KLASMAN NİLÜFER ERTUĞRUL DEMİRCİ SPOR
BAĞLARBAŞI 12.30 U 15 1.KÜME BOSCH SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 SÜPER LİG EMEK SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER LİG ÇAĞLAYAN SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
HÜRRİYET 12.00 1.KÜME ÇAMLICA SPOR İHSANİYE SPOR
HÜRRİYET 14.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
HÜRRİYET 16.00 SÜPER LİG HÜRRİYET SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
FETHİYE 12.00 U 15 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 BURSA GÜVEN SPOR
FETHİYE 14.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CİHAN SPOR
FETHİYE 16.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU AĞAKÖY SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM YİĞİTLER SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 SÜPER LİG ODUNLUK SPOR İZNİK SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 15 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINSABAN SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR AKÇALAR SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER LİG DUAÇINAR SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 15 1.KÜME VAKIF SPOR ÇİMEN SPOR
HACIVAT 14.00 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK M.K.PAŞA 2014 SPOR
HACIVAT 16.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR ALTINOK SPOR
GÜRSU 16.00 1.KÜME İSABEY SPOR PANAYIR SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 15 ELİT KESTEL BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU
KESTEL TOKİ 16.00 1.KÜME GÜRSU YENİDĞAN SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
GEMLİK İLÇE 16.00 SÜPER LİG GEMLİK SPOR MİLLET MH.SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 16.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR ARABAYATAĞI SPOR
UMURBEY 12.00 U 15 ELİT GEMLİK BLD SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
UMURBEY 14.00 1.KÜME UMUR SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
UMURBEY 16.00 1.KÜME HÜRSPOR ALTINSABAN SPOR
ORHANGAZİ İLÇE 16.00 SÜPER LİG ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ KAFKAS SPOR
ORG.GÖL 16.00 SÜPER LİG SÖLÖZ G.BİRLİĞİ K.ÇEŞME KANARYA
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 15 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER LİG KURTULUŞ SPOR YAVUZSELİMSPOR
ALİ DURMAZ 16.00 1.KÜME BALKAN SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
HARMANCIK 15.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
ORHANELİ 12.30 U 15 KLASMAN BURSA KARINCALIGÜCÜ SPOR ODUNLUK SPOR
ORHANELİ 15.00 SÜPER LİG ORHANELİ SPOR HAMİTLER SPOR
GÜZELYALI 16.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR ATICILAR SPOR
MUDANYA 14.00 U 15 1.KÜME MUDANYA SPOR NAMIKKEMAL SPOR
MUDANYA 16.00 1.KÜME MUDANYA SPOR TEPECİK GENÇLİK
23 EKİM ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ZAFER SPOR KESTEL BLD.SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT DEMİRTAŞ SPOR KAFKAS SPOR
ALTINOVA 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR ATICILAR SPOR
HÜRRİYET 16.00 U 19 ELİT YENİ KARAMAN SPOR TÜTÜN SPOR
FETHİYE 16.00 U 19 ELİT ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ARABAYATAĞI SPOR
ŞAHİN BAŞOL 16.00 U 19 ELİT BARBAROS SPOR BURGAZ SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 19 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINSABAN SPOR
ALİ DURMAZ 16.00 U 19 ELİT BALKAN SPOR FETHİYE İD.YURDU
ŞÜKRÜ ERDEM 16.00 U 19 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ELMASBAHÇE SPOR

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super