Ev / Genel / 2 KASIM CUMARTESİ SONUÇLARI

2 KASIM CUMARTESİ SONUÇLARI

 

ATICILAR 1 11.30 U 16 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR İVAZPAŞA SPOR 9 1
ATICILAR 1 13.30 U 16 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR 3 0
ATICILAR 1 15.30 U 14 KLASMAN İSMETİYE SPOR İVAZPAŞA SPOR Oynanmadı
ATICILAR 2 11.30 U 16 ELİT ZAFER SPOR EMEK SPOR 0 1
ATICILAR 2 13.30 U 16 1.KÜME YOL SPOR ORTABAĞLAR SPOR 4 1
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L ELMASBAHÇE KARADENİZ GÜVEN 1 1
VATAN 15.30 U 16 1.KÜME BARBAROS SPOR FİDYEKIZIK SPOR 3 0
ALTINOVA 11.30 U 16 KLASMAN K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR NİLÜFER FSM SPOR Oynanmadı
ALTINOVA 13.30 U 16 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK SPOR İZNİK SPOR 1 2
ALTINOVA 15.30 U 16 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR 10 2
PANAYIR 15.00 U 16 KLASMAN PANAYIR GÜNEŞ SPOR KARAPINAR SPOR Oynanmadı
DEMİRTAŞ 13.30 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR ÇOTANAK SPOR 2 2
DEMİRTAŞ 15.30 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR ZAFER SPOR 4 4
SOĞANLI 11.30 U 16 1.KÜME SIRAMEŞELER SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 0 3
SOĞANLI 13.30 U 16 KLASMAN ÇİFTE HAVUZLAR SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 0 5
SOĞANLI 15.30 U 14 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR DEMİRCİ SPOR 2 1
BAĞLARBAŞI 11.30 U 16 KLASMAN NİL.BEŞEVLER SPOR BEYAZIT GENÇLİK 6 1
BAĞLARBAŞI 13.30 U 16 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR İNG.OSMANİYE SPOR Oynanmadı
BAĞLARBAŞI 15.30 U 16 1.KÜME YUNUSELİ SPOR TUNA GENÇLİK 0 2
HÜRRİYET 11.30 U 16 ELİT YENİ KARAMAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 0 4
HÜRRİYET 13.30 U 16 1.KÜME ALTINOK SPOR KARACABEY BLD.SPOR 0 2
HÜRRİYET 15.30 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR ALTINSABAN SPOR 3 2
FETHİYE 11.30 U 16 KLASMAN DEMİRCİ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 0 1
FETHİYE 13.30 U 16 ELİT BOSCH SPOR HAMİTLER SPOR 3 1
FETHİYE 15.30 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YİĞİTLER SPOR 7 0
DİKKALDIRIM 10.30 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 1
DİKKALDIRIM 12.30 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR GAZİPAŞA SPOR 2 0
DİKKALDIRIM 14.00 U 16 KLASMAN ODUNLUK SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 1 2
DİKKALDIRIM 16.00 U 14 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 0 1
EMEK 12.00 U 14 KLASMAN İNANÇ SPOR TUNA GENÇLİK 0 5
EMEK 13.30 U 16 KLASMAN İNANÇ SPOR M.SİNAN GENÇLİK 1 6
EMEK 15.30 U 16 KLASMAN GEÇİT SPOR YENİCE SPOR 4 2
Ş.BAŞOL 11.30 U 16 KLASMAN MİLLET MH.SPOR HÜD.KARTAL SPOR 1 2
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ DEMİRTAŞ SPOR 3 0
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L DUAÇINAR SPOR K.ÇEŞME KANARYA 3 1
ARABAYATAĞI 12.00 U 16 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR SOĞANLI KB.NİLÜFER SPOR 2 2
ARABAYATAĞI 13.45 U 16 KLASMAN VAKIF SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 1
ARABAYATAĞI 15.30 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR KESTEL BLD.SPOR 4 0
HACIVAT 10.30 U 16 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR ELMASBAHÇE SPOR 2 6
HACIVAT 12.30 U 14 KLASMAN YİĞİTLER SPOR ORG.ÇAKIRLI SPOR Oynanmadı
HACIVAT 14.00 U 14 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ 14 0
HACIVAT 15.30 U 16 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 5 0
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 ELİT KESTEL BLD.SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 2 6
KESTEL TOKİ 13.30 U 16 KLASMAN CUMALIKIZIK SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 4
KESTEL TOKİ 15.30 U 16 KLASMAN AĞAKÖY SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR 1 0
GEMLİK SUNİ 13.00 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 2 1
GEMLİK STAD 15.30 SÜPER L GEMLİK SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 2 2
ORG.GÖL 13.30 U 16 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ VATAN SPOR 0 2
ORG.GÖL 15.30 SÜPER L SÖLÖZ G.BİRLİĞİ EMEK SPOR 0 0
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ MİLLETSPOR 4 1
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 16 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR YAVUZSELİM SPOR 2 3
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 16 KLASMAN ILGAR SPOR EMNİYET SPOR 0 2
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR ATICILAR SPOR 0 1
İNG.SANAYİ 12.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 5 0
İNG.SANAYİ 13.30 U 16 ELİT KAFKAS SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 1 0
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L KAFKAS SPOR HACIVAT SPOR 1 2
YENİCE 12.00 U 14 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR YENİCE SPOR 3 0
YENİCE 14.00 U 16 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR CİHAN SPOR 1 2
GÜZELYALI 13.30 U 16 1.KÜME MUDANYA SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR 2 4
GÜZELYALI 15.30 U 16 1.KÜME BURGAZ SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 0 5
ALİ DURMAZ 15.30 U 16 1.KÜME BALKAN SPOR PANAYIR SPOR 7 0
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 U 16 KLASMAN ÇİMEN SPOR M.K.PAŞA SPOR BLD. 1 3
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 16 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 2 0
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR FETHİYE İD.YURDU 0 4

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super