Ev / 1. Küme / 3 KASIM PAZAR SONUÇLARI

3 KASIM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR BELEDİYE KÜTAHYA 1 3
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE ZAFER SPOR 0 0
ATICILAR 1 11.00 U 14 1.KÜME YOL SPOR HÜRRİYET SPOR 4 2
ATICILAR 1 12.30 U 14 KLASMAN CİHAN SPOR ÖZLÜCE SPOR 1 2
ATICILAR 1 14.00 U 14 KLASMAN BAHAR SPOR DUAÇINAR SPOR 0 8
ATICILAR 1 15.30 U 14 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR 0 5
ATICILAR 2 11.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR PANAYIR SPOR 4 0
ATICILAR 2 12.30 U 14 1.KÜME ATICILAR SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 3 1
ATICILAR 2 14.00 U 14 KLASMAN SAMANLI SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 10
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN MİLLET MH.SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 6 1
VATAN 15.30 U 14 ELİT BURSA İNEGÖL GENÇ YILDIZ KAFKAS SPOR 1 0
ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR AKHİSAR DEMİR 1 2
DEMİRTAŞ 13.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 5 0
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR İZNİK SPOR 0 2
MERİNOS 13.30 U 14 1.KÜME SOĞUKKUYU SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 0 12
SOĞANLI 12.00 U 14 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR YUNUSELİ SPOR 2 5
SOĞANLI 13.30 1.KÜME FATİH GÜCÜ KS.SPOR ALTINOK SPOR 4 1
SOĞANLI 15.30 1.KÜME Ç.HAVUZLAR SPOR KÖRFEZ SPOR 4 1
BAĞLARBAŞI 10.30 U 14 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR NİL.ALTINŞEHİR 0 3
BAĞLARBAŞI 12.00 U 14 KLASMAN HAMİTLER SPOR GEÇİT SPOR Oynanmadı
BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR YAVUZSELİM 2 1
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. HAMİTLER SPOR M.K.PAŞA BLD. 2 3
HÜRRİYET 10.00 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR EMEK SPOR 2 1
HÜRRİYET 11.30 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 6 2
HÜRRİYET 13.30 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR 2 1
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR ODUNLUK SPOR 0 0
FETHİYE 10.00 U 14 1.KÜME BOSCH SPOR ALTINOK SPOR 4 0
FETHİYE 11.30 1.KÜME ÇAMLICA SPOR İNG.YENİCE SPOR 0 3
FETHİYE 13.30 1.KÜME NİLÜFER SPOR 1987 TEPECİK GENÇLİK 9 0
FETHİYE 15.30 SÜPER L. NİL.ERDEMLİ FETHİYE İD.YURDU 1 4
DİKKALDIRIM 10.00 U 14 KLASMAN ODUNLUK SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR Oynanmadı
DİKKALDIRIM 11.30 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU DEMİRTAŞ SPOR 4 0
DİKKALDIRIM 13.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR İHSANİYE SPOR 3 1
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR CİHAN SPOR 2 1
EMEK 11.00 U 14 KLASMAN NİLÜFER 16 SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 2 0
EMEK 12.30 U 14 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR YIL AYYILDIZ SPOR 1 9
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN ÇALI SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 4 0
EMEK 15.30 U 14 1.KÜME NİLÜFER FSM SPOR ÇİMEN SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 11.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR GEMLİK BLD.SPOR 0 3
Ş.BAŞOL 12.30 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM SPOR İZNİK SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ORTABAĞLAR SPOR 3 1
Ş.BAŞOL 15.30 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 2 3
ARABAYATAĞI 12.30 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ALTINSABAN SPOR 5 0
ARABAYATAĞI 14.00 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR NAMIKKEMAL SPOR 0 1
ARABAYATAĞI 15.30 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR AĞAKÖY SPOR 2 3
HACIVAT 10.30 U 14 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YILDIRIM ERİKLİ SPOR 4 4
HACIVAT 12.00 U 14 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK NİLÜFER BEŞEVLER 0 5
HACIVAT 13.30 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK İNG.DOĞAN SPOR 3 5
HACIVAT 15.30 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR AKÇALAR SPOR 5 1
GÜRSU 15.30 1.KÜME İSABEY SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 2
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ALTINOVA SPOR 1 4
KESTEL TOKİ 13.30 1.KÜME DEMETEVLER SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR 1 3
KESTEL TOKİ 15.30 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN ATICILAR SPOR 3 2
GEMLİK DIŞ 12.30 U 14 KLASMAN ZEYTİNSPOR BURSA İPEKYOLU 2 7
GEMLİK DIŞ 14.00 U 14 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR VAKIF SPOR 2 0
GEMLİK İLÇE 15.30 1.KÜME ÇOTANAK SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 3 1
UMURBEY 13.30 1.KÜME UMUR SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 1
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR KESTEL BLD SPOR 0 0
ORG.GÖL 13.30 1.KÜME HÜR.SPOR MERİNOSSPOR 1938 2 2
ORG.GÖL 15.30 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. NİLÜFER SPOR 1987 1 0
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 1.KÜME KURTULUŞ SPOR K.BALIKLI OKKS.BAŞAK SPOR Oynanmadı
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR 1 4
İNG.SANAYİ 12.30 U 14 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK 1 6
İNG.SANAYİ 14.00 U 14 1.KÜME ILGAR SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 1
İNG.SANAYİ 15.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK KARACABEY G.BİRLİĞİ 3 0
ALİ DURMAZ 13.30 U 14 1.KÜME BALKAN SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR 0 6
ALİ DURMAZ 15.30 1.KÜME BALKAN SPOR PANAYIR SPOR 0 0
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK BURGAZ SPOR 2 0
HARMANCIK 15.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR ARABAYATAĞI SPOR 3 0
ORHANELİ 13.00 U 14 KLASMAN ORHANELİ SPOR ÇAMLICA SPOR 1 3
ORHANELİ 15.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 1
KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK GENÇLERGÜCÜ 1 1
GÜZELYALI 12.00 U 14 KLASMAN BURGAZ SPOR BARBAROS SPOR 2 3
MUDANYA 15.30 1.KÜME MUDANYA SPOR ÇAKIRLI SPOR 2 0
KARACABEY SUNİ 12.00 U 14 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 9 0

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super