Ev / 1. Küme / 9 VE 13 KASIM FUTBOL PROGRAMI

9 VE 13 KASIM FUTBOL PROGRAMI

9 KASIM CUMARTESİ
ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMASBAHÇE SPOR YUNUSELİ SPOR
ATICILAR 1 13.00 U 16 KLASMAN CİHAN SPOR ODUNLUK SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 11.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR ATICILAR SPOR
ATICILAR 2 13.00 U 16 ELİT ATICILAR SPOR YENİ KARAMAN
ATICILAR 2 15.00 U 16 1.KÜME İVAZPAŞA SPOR YENİŞEHİR BLD.
VATAN 11.00 U 16 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ DOĞUGÜCÜ SPOR
VATAN 13.00 U 16 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK M.K.PAŞA BLD.
VATAN 15.00 U 16 1.KÜME VATAN SPOR YOL SPOR
MERİNOS 13.30 U 16 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK GEÇİT SPOR
ALTINOVA 13.00 U 16 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK İNANÇ SPOR
ALTINOVA 15.00 U 16 1.KÜME TUNA GENÇLİK KARACABEY BLD.
PANAYIR 11.30 U 14 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR AKHİSAR DEMİR
PANAYIR 13.00 U 16 KLASMAN AĞAKÖY SPOR CUMALIKIZIK SPOR
PANAYIR 15.00 U 16 1.KÜME PANAYIR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
SOĞANLI 11.30 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR BURSA GÜVEN
SOĞANLI 13.30 U 16 KLASMAN SOĞANLI KB.NİLÜFER SPOR ÇİFTE HAVUZLAR
SOĞANLI 15.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR M.K.PAŞA 2014
BAĞLARBAŞI 13.00 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR ZAFER SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 U 16 KLASMAN NİL.FSM.SPOR İNG.OSMANİYE
HÜRRİYET 11.30 U 14 1.KÜME HÜRRİYET SPOR KARACABEY BLD.SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR KAFKAS SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 14 1.KÜME ALTINOK SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
FETHİYE 13.00 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU ORHANGAZİ FUT.KLB.
FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU 19 MAYIS SPOR
DİKKALDIRIM 11.00 U 16 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR M.SİNAN GENÇLİK
DİKKALDIRIM 13.00 U 16 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR NAMIKKEMAL SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 16 KLASMAN EMNİYET SPOR VAKIF SPOR
EMEK 11.00 U 16 ELİT EMEK SPOR HÜD.DİKKALDIRIM
EMEK 13.00 U 16 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ÇİMEN SPOR
EMEK 15.00 U 14 ELİT EMEK SPOR İNEGÖL SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 16 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR BALKAN SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 1.KÜME VAKIF SPOR DEMİRTAŞ SPOR
ARABAYATAĞI 13.45 U 16 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR NİL.ERTUĞRUL
ARABAYATAĞI 15.00 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR GEMLİK BLD.SPOR
HACIVAT 11.00 U 16  KLASMAN Ç.MEHMET GENÇLİK BURSA 19 MAYIS SPOR
HACIVAT 13.00 U 16 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR GEMLİK AYAKLAR SPOR
HACIVAT 15.00 U 16 ELİT YİĞİTLER SPOR GAZİPAŞA SPOR
GÜRSU 15.00 U 16 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR BARBAROS SPOR
KESTEL İLÇE 12.00 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR BOSCH SPOR
KESTEL İLÇE 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR KELES GENÇLİK
KESTEL TOKİ 13.00 U 16 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN NİL.BEŞEVLER
KESTEL TOKİ 15.00 U 16 KLASMAN KARAPINAR SPOR MİLLET  MH.SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 16 KLASMAN İNG.KURTULUŞ SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR GÖRÜKLE İPEK
İNG.SANAYİ 13.00 U 16 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR SIRAMEŞELER
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ BAĞLARBAŞI
YENİCE 15.00 U 16 KLASMAN YENİCE SPOR ULUDAĞ YILDIZ
GÜZEL YALI 13.00 U 16 1.KÜME BURGAZ SPOR MUDANYA SPOR
GÜZEL YALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR VEFA SPOR
GÖRÜKLE 11.00 U 16 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR BAHAR SPOR
GÖRÜKLE 13.00 U 14 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR ORHANELİ SPOR
KARACABEY SUNİ 15.00 U 16 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ERİKLİGÜCÜ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 U 16 1.KÜME M.K.PAŞA2014 SPOR ALTINOK SPOR
10 KASIM PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR BOZÜYÜK VİTRA
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG BURSA YILDIRIM GÜLBAHÇE SPOR
ATICILAR 1 11.00 1.KÜME ATICILAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR İSABEY SPOR
ATICILAR 1 15.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 10.00 U 14 KLASMAN CİHAN SPOR SOĞUKKUYU SPOR
ATICILAR 2 11.30 U 14 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ B.YILDIZORDU
ATICILAR 2 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR BARBAROS SPOR
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR DUAÇINAR SPOR
VATAN 10.30 U 14 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR GÜRSU YENİ DOĞAN SPOR
VATAN 12.00 U 14 1.KÜME ZAFER SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
VATAN 13.30 U 14 KLASMAN DUAÇINAR SPOR İNANÇ SPOR
VATAN 15.00 U 14 KLASMAN BARBAROS SPOR YALINTAŞ SPOR
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS 1938 SPOR ÇAMLICA SPOR
ALTINOVA 12.00 U 14 1.KÜME ALTINOVA SPOR SAMANLI SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 KLASMAN TUNA GENÇLİK BURGAZ SPOR
ALTINOVA 15.00 U 14 ELİT K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR ILGAR SPOR
PANAYIR 11.30 U 14 1.KÜME PANAYIR SPOR HÜD.KARTAL SPOR
PANAYIR 13.00 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ M.K.PAŞA 2014 SPOR
PANAYIR 15.00 SÜPER L. EMEK SPOR GEMLİK SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR YENİKARAMAN SPOR
SOĞANLI 10.00 U 14 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR YOL SPOR
SOĞANLI 11.30 U 14 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
SOĞANLI 13.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR 1947 ÇEKİRGE İD YURDU
SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
BAĞLARBAŞI 10.30 U 14 KLASMAN YUNUSELİ G.BİRLİĞİ YAVUZSELİM SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ERİKLİ GÜCÜ SPOR
HÜRRİYET 10.30 U 14 1.KÜME BOSCH SPOR BURSA GÜVEN SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 14 1.KÜME NİL.BEŞEVLER SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME ALTINOK SPOR ÇEKİRGE SPOR
FETHİYE 10.00 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU HÜD.DİKKALDIRIM
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ELMASBAHÇE SPOR
FETHİYE 13.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR ALANYURT GENÇLİK
FETHİYE 15.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 ÇİFTE HAVUZLAR
DİKKALDIRIM 10.30 U 14 KLASMAN ÇAMLICA SPOR ÜÇEVLER SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 1.KÜME BURSA İDMANOCAĞI SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK GEMLİK BLD.SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 SÜPER L. ODUNLUK SPOR İSMETİYE SPOR
EMEK 12.00 U 14 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BAHAR SPOR
EMEK 13.30 U 14 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN ZEYTİN SPOR
EMEK 15.00 U 14 KLASMAN GEÇİT SPOR NİLÜFER 16 SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 SÜPER L. MİLLETSPOR ELMASBAHÇE
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR HAMİTLER SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR MUDANYA SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 SÜPER L. HACIVAT SPOR SÖLÖZ G.BİRLİĞİ
HACIVAT 10.30 U 14 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ MİLLET  MH.SPOR
HACIVAT 12.00 U 14 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR HAMİTLER SPOR
HACIVAT 13.30 U 14 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR NİL.ERTUĞRUL
HACIVAT 15.00 1.KÜME MİMAR SİNAN TEPECİK.GENÇLİK
GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR KARADENİZ GÜVEN
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 1.KÜME BURSA İPEKYOLU KARTAL SPOR
KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME AĞAKÖY SPOR PANAYIR SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR HARMANCIK SPOR
ORG.GÖL 12.00 U 14 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ KARAPINAR SPOR
ORG.GÖL 14.00 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR DEĞİRMENLİKIZIK
İZNİK SUNİ 11.30 U 14 KLASMAN İZNİK SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR
İZNİK SUNİ 14.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR FATİHGÜCÜ KS.SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR DEMETEVLER SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN KAFKAS SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 14 ELİT KAFKAS SPOR KESTEL BLD.SPOR
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR ORHANELİ SPOR
YENİCE 15.00 U 14 KLASMAN YENİCE SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
YENİŞEHİR 13.00 U 14 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
YENİŞEHİR 15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR KURTULUŞ SPOR
MUDANYA İLÇE 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE GÜRSU YENİ DOĞANSPOR
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR ÇOTANAK SPOR
AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR BURSA GÜVEN SPOR
KARACABEY SUNİ 15.00 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ YİĞİTLER SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 15.00 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. HÜRRİYET SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR TÜTÜN SPOR
13 KASIM ÇARŞAMBA
FETHİYE 14.00 U 19 1.KÜME BARAJ BURSA GÜVEN SPOR HAMİTLER SPOR
ATICILAR 1 13.00 U 15 ELİT P.OF E.GAZİ MESKEN SPOR YENİ KARAMAN
ATICILAR 1 15.00 U 15 1.KÜME P.OF HÜRRİYET SPOR BALKAN SPOR
ATICILAR 2 15.00 U 15 1.KÜME P.OF ILGAR SPOR YENİŞEHİR BLD.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

23 VE 27 KASIM FUTBOL PROGRAMI

23 KASIM CUMARTESİ ATICILAR 1 11.00 U 16 1.KÜME ELMAS BAHÇE SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super