Ev / 1. Küme / 24 KASIM PAZAR SONUÇLARI

24 KASIM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI 2 1
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR YENİŞEHİR BLD. 2 1
ATICILAR 1 12.00 U 14 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR ALTINOVA SPOR 3 1
ATICILAR 1 13.30 U 14 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR 1 3
ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR PANAYIR SPOR 0 3
ATICILAR 2 10.30 U 14 KLASMAN BARBAROS SPOR DUAÇINAR SPOR 1 3
ATICILAR 2 12.00 U 14 ELİT BURSA İNEGÖL G.YILDIZLAR İNEGÖL SPOR 1 0
ATICILAR 2 13.30 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ALTINSABAN SPOR 2 0
ATICILAR 2 15.00 1.KÜME ATICILAR SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 2 2
VATAN 10.30 U 14 KLASMAN KARTAL SPOR CİHAN SPOR 4 1
VATAN 12.00 U 14 KLASMAN SAMANLI SPOR GÜRSU Y.DOĞAN SPOR 4 2
MERİNOS 14.00 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 HÜD.DİKKALDIRIM 2 1
ALTINOVA 12.00 U 14 1.KÜME 19 MAYIS SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 1 1
ALTINOVA 13.30 U 14 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK YUNUSELİ SPOR 8 3
ALTINOVA 15.00 U 14 KLASMAN İNANÇ SPOR BAHAR SPOR 4 5
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR GÜRSU Y.DOĞAN 1 3
SOĞANLI 11.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR YİĞİTLER SPOR 0 0
SOĞANLI 13.00 1.KÜME ÇİFTE HAVUZLAR MUDANYA SPOR 0 0
SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR 5 2
BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 KLASMAN NİLÜFER 16 SPOR HAMİTLER SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 11.30 U 14 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR ORTABAĞLAR SPOR 1 5
BAĞLARBAŞI 13.00 1.KÜME ULUDAĞYILDIZ GENÇLİK AĞAKÖY SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 15.00 1.KÜME YENİKARAMAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 5 0
HÜRRİYET 10.00 U 14 ELİT HÜRRİYET SPOR ZAFER SPOR 1 0
HÜRRİYET 11.30 U 14 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 0 6
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME ALTINOK SPOR CİHAN SPOR 4 0
HÜRRİYET 15.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR KURTULUŞ SPOR 0 3
FETHİYE 10.00 U 14 1.KÜME NİL.BEŞEVLER SPOR PANAYIR SPOR Oynanmadı
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT NİLÜFER SPOR 1987 FETHİYE İD.YURDU 1 1
FETHİYE 13.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 HARMANCIK SPOR 3 1
FETHİYE 15.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 5 1
DİKKALDIRIM 10.30 U 14 1.KÜME BURSA İDMANOCAĞI ALTINOK SPOR 10 0
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM M.K.PAŞA 2014 SPOR 10 2
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 ELİT GENÇSARAY GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 15.00 SÜPER L. ODUNLUK SPOR ORHANELİ SPOR 1 1
EMEK 13.30 U 14 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR BOSCH SPOR 7 3
EMEK 15.00 U 14 KLASMAN ÇAMLICA SPOR GEÇİT SPOR 2 2
Ş.BAŞOL 12.00 U 14 KLASMAN MİLLET MH.SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 2 2
Ş.BAŞOL 13.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN KAFKAS SPOR 0 4
Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN FATİHGÜCÜ KS. 0 3
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 1.KÜME VAKIF SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 5
ARABAYATAĞI 13.30 U 14 1.KÜME KAPLIKAYA KÜLTÜR GÜRSU BLD.SPOR 5 0
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR TEPECİK GENÇLİK 9 0
HACIVAT 12.00 U 14 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR DEĞİRMENÖNÜ 0 4
HACIVAT 13.30 U 14 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR 1 2
HACIVAT 15.00 U 14 KLASMAN YİĞİTLER SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 1 6
GÜRSU 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR ÇİMEN SPOR 6 1
GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR YAVUZSELİM 2 1
KESTEL İLÇE 15.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR NİL.ERDEMLİ İPTAL
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 ELİT KETEL BLD.SPOR YENİ KARAMAN 0 4
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLASMAN BURSA YILDIZ ORDU NİL.ERTUĞRUL SPOR 7 0
GEMLİK DIŞ 13.00 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR EMEK SPOR 1 5
GEMLİK DIŞ 15.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR DEĞİRMENLİKIZIK 4 4
UMURBEY 12.30 1.KÜME ÇOTANAK SPOR İSABEY SPOR 4 0
UMURBEY 15.00 1.KÜME UMUR SPOR BURSA GÜVEN SPOR 4 1
ORG.GÖL 15.00 1.KÜME ÇAKIRLI SPOR MİMAR SİNAN 0 0
İZNİK DIŞ 12.00 U 14 KLASMAN İZNİK SPOR YIL.AYILDIZ SPOR 1 2
İZNİK DIŞ 15.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR BARBAROS SPOR 3 2
İZNİK İLÇE 15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR ÇAĞLAYAN SPOR 2 0
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 1.KÜME KARADENİZ GÜVEN ILGAR SPOR 2 3
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR PANAYIR GÜNEŞ 3 0
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ HAMİTLER SPOR 2 2
İNG.SANAYİ 11.30 U 14 KLASMAN AKHİSAR DEMİR DEMİRYOLU SPOR Oynanmadı
İNG.SANAYİ 13.00 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR VEFA SPOR 0 2
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ 19 MAYIS SPOR 1 0
YENİCE 13.30 U 14 KLASMAN YENİCE SPOR YILDIRIM ERİKLİ 1 5
YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR ALANYURT GENÇLİK 0 3
YENİŞEHİR 11.30 U 14 1.KÜME YENİŞEHİR BLD. ATICILAR SPOR 0 8
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU 2 4
AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR ÇEKİRGE SPOR 1 0
GÖRÜKLE 15.00 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK KELES GENÇLİK 1 0
GÜZELYALI 13.00 U 14 KLASMAN BURGAZ SPOR SIRAMEŞELER SPOR 8 1
GÜZELYALI 15.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 2 2
MUDANYA İLÇE 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR DEMETEVLER SPOR 3 1
ORHANELİ 12.00 U 14 KLASMAN ORHANELİ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 0 4
KARACABEY SUNİ 11.00 U 14 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ TÜTÜN SPOR 1 1
M.K.PAŞA İLÇE 15.00 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. İSMETİYE SPOR 2 0

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir