Ev / 1. Küme / 30 KASIM VE 4 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

30 KASIM VE 4 ARALIK FUTBOL PROGRAMI

30 KASIM CUMARTESİ
ATICILAR 1 11.30 U 14 1.KÜME ATICILAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
ATICILAR 1 13.00 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR VATAN SPOR
ATICILAR 1 15.00 U 14 KLS BAHAR SPOR BURGAZ SPOR
ATICILAR 2 11.00 U 16 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR CİHAN SPOR
ATICILAR 2 13.00 U 16 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
ATICILAR 2 15.00 U 14 KLS YILDIRIM AYYILDIZ YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
VATAN 14.00 U 14 KLS CİHAN SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
VATAN 15.30 U 14 ELİT ZAFER SPOR ÇİFTE HAVUZLAR
MERİNOS 13.30 U 16 KLS SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR KARADENİZ GÜVEN
ALTINOVA 11.00 U 16 KLS ALTINOVA GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR
ALTINOVA 13.00 U 16 KLS 19 MAYIS SPOR M.K.PAŞA BLD.
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR KESTEL BLD.
DEMİRTAŞ 15.00 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR GEMLİK ALTINAYAK
SOĞANLI 11.00 U 16 KLS ÇİFTEHAVUZLAR İNG.OSMANİYE
SOĞANLI 13.00 U 16 1.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
SOĞANLI 15.00 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR E.GAZİ MESKEN
BAĞLARBAŞI 11.00 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR EMEK SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 KLS HAMİTLER SPOR ORHANELİ SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR GÖRÜKLE İPEK
HÜRRİYET 11.00 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 16 1.KÜME ALTINOK SPOR YUNUSELİ SPOR
HÜRRİYET 15.00 U 14 KLS SOĞUKKYU SPOR ZEYTİN SPOR
FETHİYE 11.00 U 16 KLS EMNİYET SPOR GÖRÜKLE İPEK
FETHİYE 13.00 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YENİ KARAMAN
FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU GENÇLER GÜCÜ
DİKKALDIRIM 11.00 U 16 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR GÜRSU BLD.SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 16 KLS İNANÇ SPOR MİLLET MH.SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 U 16 KLS DEMİRCİ SPOR BEYAZIT GENÇLİK
EMEK 13.00 U 16 ELİT BOSCH SPOR HÜD.DİKKALDIRIM
EMEK 15.00 U 14 KLS MUSTAFA GÖNDEN BURSA İPEKYOLU
Ş.BAŞOL 11.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR PANAYIR SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ YOL SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 U 14 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÜÇEVLER SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ELMASBAHÇE SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB
ARABAYATAĞI 15.00 U 16 KLS Ç.MEHMET GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞAN
HACIVAT 11.00 U 16 KLS BURSA YILDIZORDU ULUDAĞ YILDIZ
HACIVAT 13.00 U 16 KLS VAKIF SPOR ODUNLUK SPOR
HACIVAT 15.00 U 16 ELİT YİĞİTLER SPOR ATICILAR SPOR
GÜRSU 15.00 U 16 KLS AĞAKÖY SPOR İNG.YENİCE SPOR
KESTEL İLÇE 11.00 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU
KESTEL TOKİ 11.00 U 16 KLS CUMALIKIZIK SPOR GEÇİT SPOR
KESTEL TOKİ 13.00 U 16 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.
KESTEL TOKİ 15.00 U 16 KLS DEĞİRMENÖNÜ NİLÜFER FSM SPOR
GEMLİK SUNİ 11.00 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR
GEMLİK SUNİ 13.00 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ORTABAĞLAR SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR NİL.ALTINŞEHİR
İZNİK 15.00 U 16 KLS İZNİK SPOR KARAPINAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.00 U 16 KLS ILGAR SPOR BAHAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 16 KLS İNG.KURTULUŞ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
İNG.SANAYİ 11.00 U 16 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR İVAZPAŞA SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 U 16 ELİT KAFKAS SPOR GAZİPAŞA SPOR
KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK VEFA SPOR
GÜZEL YALI 11.00 U 16 1.KÜME BURGAZ SPOR FİDYEKIZIK SPOR
GÜZEL YALI 13.00 U 16 1.KÜME MUDANYA SPOR BARBAROS SPOR
ALİ DURMAZ 15.00 U 16 1.KÜME BALKAN SPOR YENİŞEHİR BLD.
KARACABEY SUNİ 15.00 U 16 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ELMASBAHÇE SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 16 KLS M.K.PAŞA 2014 SPOR TUNA GENÇLİK
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 16 KLS ÇİMEN SPOR NİLÜFER BEŞEVLER
1 ARALIK PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR MALTEPE SPOR
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. PAMUKOVA 1968
ATICILAR 1 11.00 1.KÜME BARBAROS SPOR AKÇALAR SPOR
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR
ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR
ATICILAR 2 11.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR NİLÜFER BEŞEVLER
ATICILAR 2 13.00 1.KÜME ATICILAR SPOR PANAYIR GÜNEŞ
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE EMEK SPOR
VATAN 11.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
VATAN 12.30 U 14 KLS İVAZPAŞA SPOR NAMIKKEMAL SPOR
VATAN 14.00 U 14 KLS ORTABAĞLAR SPOR ÇAMLICA SPOR
ALTINOVA 12.00 U 14 KLS ALTINOVA SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ALTINOVA 13.30 U 14 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK KAPLIKAYA KÜLTÜR
ALTINOVA 15.00 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR UMUR SPOR
PANAYIR 11.30 U 14 1.KÜME PANAYIR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
PANAYIR 13.00 U 14 KLS DUAÇINAR SPOR TUNAGENÇLİK
DEMİRTAŞ 13.00 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR YOL SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR İNG.DOĞAN SPOR
MERİNOS 13.00 U 14 KLS SIRAMEŞELER SPOR YALINTAŞ SPOR
MERİNOS 14.30 U 14 1.KÜME BOSCH SPOR B.İDMANOCAĞI
SOĞANLI 10.00 U 14 KLS DEMİRYOLU SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK
SOĞANLI 11.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR NİLÜFER SPOR 1987
SOĞANLI 13.00 1.KÜME Ç.HAVUZLAR SPOR DEĞİRMENLİKIZIK
SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR PANAYIR SPOR
BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 KLS ÇALI SPOR ERİKLİGÜCÜ
BAĞLARBAŞI 11.30 U  14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR KAFKAS SPOR
BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR ODUNLUK SPOR
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İZNİK SPOR
HÜRRİYET 10.00 U 14 1.KÜME ALTINOK SPOR VAKIF SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN GEMLİK BLD.SPOR
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME YENİ KARAMAN DEMETEVLER SPOR
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YUIRDU İSABEY SPOR
FETHİYE 10.00 U 14 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU GAZİPAŞA SPOR
FETHİYE 13.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR
FETHİYE 15.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 ÇAKIRLI SPOR
DİKKALDIRIM 10.00 U 14 KLS NİL.ERTUĞRUL SPOR YAVUZSELİM SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM HÜR SPOR
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR E.GAZİ MESKEN
EMEK 11.00 U 14 ELİT EMEK SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
EMEK 12.30 U 14 KLS YUNUSELİ SPOR YENİCE SPOR
EMEK 14.00 U 14 KLS GEÇİT SPOR GÖRÜKLE İPEK
EMEK 15.30 U 14 KLS DEMİRCİ SPOR BARBAROS SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR HACIVAT SPOR
Ş.BAŞOL 13.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR GEMLİK SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ BURSA YILDIRIM İ.E.S.K ANKARA SAĞIRLAR KULÜBÜ
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
HACIVAT 10.30 U 14 KLS YİĞİTLER SPOR SAMANLI SPOR
HACIVAT 12.00 U 14 KLS YILDIRIM ERİKLİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
HACIVAT 13.30 U 14 KLS HACIVAT G.BİRLİĞİ AKHİSARDEMİR SPOR
HACIVAT 15.00 1.KÜME YİĞİTLER SPOR İNG.YENİCE SPOR
GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR M.K.PAŞA BLD.
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR İZNİK SPOR
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLS GÜRSU YENİDOĞAN SPOR KARAPINAR SPOR
KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 15.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR TEPECİK GENÇLİK
UMURBEY 15.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 1.KÜME ILGAR SPOR BALKAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK MERİNOSSPOR 1938
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR İSMETİYE SPOR
İNG.SANAYİ 11.30 U 14 KLS GENÇLERGÜCÜ MİLLET MH. SPOR
İNG.SANAYİ 13.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN K.ÇEŞME KANARYA
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR  ŞÜKRANİYE SPOR
YENİCE 11.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR KESTEL BLD.SPOR
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR MUDANYA SPOR
ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR HÜRRİYET SPOR
MUDANYA 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
KARACABEY DIŞ 15.00 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ ALTINSABAN SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR HÜRRİYET SPOR
4 ARALIK ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 15.00 U 19 ELİT P.OF HÜRRİYET SPOR YENİ KARAMAN
ATICILAR 2 13.00 U 19 1.KÜME P.OF KURTULUŞ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
HÜRRİYET 13.00 U 19 1.KÜME P.OF KARACABEY BLD. VATAN SPOR
MERİNOS 13.00 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 YİĞİTLER SPOR
SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR İHSANİYE SPOR
FETHİYE 15.00 1.KÜME ÇAMLICA SPOR HÜD.DİKKALDIRIM
HACİVAT 15.00 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR FATİH GÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 15.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN BARBAROS SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 1.KÜME HÜR SPOR ALANYURT SPOR
UMURBEY 15.00 1.KÜME UMUR SPOR ÇEKİRGE SPOR
İZNİK SUNİ 15.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR ALTINOK SPOR
AKÇALAR 15.00 1.KÜME AKÇALAR SPOR CİHAN SPOR
YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir