Ev / Genel / 30 KASIM CUMARTESİ SONUÇLARI

30 KASIM CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 11.30 U 14 1.KÜME ATICILAR SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 7 0
ATICILAR 1 13.00 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR VATAN SPOR 4 2
ATICILAR 1 15.00 U 14 KLS BAHAR SPOR BURGAZ SPOR 2 3
ATICILAR 2 11.00 U 16 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR CİHAN SPOR 2 2
ATICILAR 2 13.00 U 16 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR 0 2
ATICILAR 2 15.00 U 14 KLS YILDIRIM AYYILDIZ SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ 5 0
VATAN 14.00 U 14 KLS CİHAN SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 1 3
VATAN 15.30 U 14 1.KÜME ZAFER SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 10 0
MERİNOS 13.30 U 16 KLS SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 1 3
ALTINOVA 11.00 U 16 KLS ALTINOVA GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR 1 1
ALTINOVA 13.00 U 16 KLS BURSA 19 MAYIS SPOR M.K.PAŞA SPOR BLD. 5 4
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 3
DEMİRTAŞ 15.00 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR GEMLİK ALTINAYAK 2 1
SOĞANLI 11.00 U 16 KLS ÇİFTEHAVUZLAR İNG.OSMANİYE SPOR 3 5
SOĞANLI 13.00 U 16 1.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 5
SOĞANLI 15.00 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 0 2
BAĞLARBAŞI 11.00 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR EMEK SPOR 0 6
BAĞLARBAŞI 13.00 U 14 KLS HAMİTLER SPOR ORHANELİ SPOR 3 1
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. BAĞLARBAŞI GÖRÜKLE İPEK 0 2
HÜRRİYET 11.00 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 2 1
HÜRRİYET 13.00 U 16 1.KÜME ALTINOK SPOR YUNUSELİ SPOR 2 3
HÜRRİYET 15.00 U 14 KLS SOĞUKKUYU SPOR ZEYTİN SPOR Oynanmadı
FETHİYE 11.00 U 16 KLS EMNİYET SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR 0 1
FETHİYE 13.00 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR YENİ KARAMAN SPOR 5 1
FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU GENÇLER GÜCÜ 1 1
DİKKALDIRIM 11.00 U 16 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR GÜRSU BLD.SPOR 2 0
DİKKALDIRIM 13.00 U 16 KLS İNANÇ SPOR MİLLET MH.SPOR 0 3
DİKKALDIRIM 15.00 U 16 KLS DEMİRCİ SPOR BEYAZIT GENÇLİK 1 3
EMEK 13.00 U 16 ELİT BOSCH SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR TEHİR
EMEK 15.00 U 14 KLS MUSTAFA GÖNDEN SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 6 3
Ş.BAŞOL 11.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR PANAYIR SPOR 6 0
Ş.BAŞOL 13.00 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ YOL SPOR 2 4
Ş.BAŞOL 15.00 U 14 KLS YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÜÇEVLER SPOR 8 0
ARABAYATAĞI 12.00 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ELMASBAHÇE SPOR 10 1
ARABAYATAĞI 13.30 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB 3 1
ARABAYATAĞI 15.00 U 16 KLS Ç.MEHMET GENÇLİK GÜRSU YENİDOĞAN 5 0
HACIVAT 11.00 U 16 KLS BURSA YILDIZORDU SPOR ULUDAĞ YILDIZGENÇLİK 2 1
HACIVAT 13.00 U 16 KLS VAKIF SPOR ODUNLUK SPOR 4 1
HACIVAT 15.00 U 16 ELİT YİĞİTLER SPOR ATICILAR SPOR 0 6
GÜRSU 15.00 U 16 KLS AĞAKÖY SPOR İNG.YENİCE SPOR 8 2
KESTEL İLÇE 11.00 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 3
KESTEL TOKİ 11.00 U 16 KLS CUMALIKIZIK SPOR GEÇİT SPOR 1 11
KESTEL TOKİ 13.00 U 16 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 0
KESTEL TOKİ 15.00 U 16 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR NİLÜFER FSM SPOR 2 1
GEMLİK SUNİ 11.00 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR 5 1
GEMLİK SUNİ 13.00 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ORTABAĞLAR SPOR 5 3
GEMLİK SUNİ 15.00 U 14 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR NİL.ALTINŞEHİR 1 1
İZNİK 15.00 U 16 KLS İZNİK SPOR KARAPINAR SPOR 3 1
İNG.KURTULUŞ 11.00 U 16 KLS ILGAR SPOR BAHAR SPOR 2 3
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 16 KLS İNG.KURTULUŞ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 5 1
İNG.SANAYİ 11.00 U 16 1.KÜME GENÇLERGÜCÜ SPOR İVAZPAŞA SPOR 11 0
İNG.SANAYİ 13.00 U 16 ELİT KAFKAS SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 4
KELES 14.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK VEFA SPOR 0 1
GÜZEL YALI 11.00 U 16 1.KÜME BURGAZ SPOR FİDYEKIZIK SPOR 0 1
GÜZEL YALI 13.00 U 16 1.KÜME MUDANYA SPOR BARBAROS SPOR 1 0
ALİ DURMAZ 15.00 U 16 1.KÜME BALKAN SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 2 0
KARACABEY SUNİ 15.00 U 16 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ELMASBAHÇE SPOR 2 2
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 16 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR TUNA GENÇLİK 4 0
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 16 KLS ÇİMEN SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 1 0

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir