Ev / 1. Küme / 1 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

1 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR MALTEPE SPOR 1 1
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. PAMUKOVA 1968 1 2
ATICILAR 1 11.00 1.KÜME BARBAROS SPOR AKÇALAR SPOR 6 1
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR ELBEYLİ ÜZÜM SPOR 1 2
ATICILAR 1 15.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR 0 1
ATICILAR 2 11.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 2 3
ATICILAR 2 13.00 1.KÜME ATICILAR SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR 2 3
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE EMEK SPOR 2 1
VATAN 11.00 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 0 6
VATAN 12.30 U 14 KLS İVAZPAŞA SPOR NAMIKKEMAL SPOR 1 10
VATAN 14.00 U 14 KLS ORTABAĞLAR SPOR ÇAMLICA SPOR 2 3
ALTINOVA 12.00 U 14 KLS ALTINOVA SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 0
ALTINOVA 13.30 U 14 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR 0 4
ALTINOVA 15.00 1.KÜME FATİH GÜCÜ SPOR UMUR SPOR 2 1
PANAYIR 11.30 U 14 1.KÜME PANAYIR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 0 0
PANAYIR 13.00 U 14 KLS DUAÇINAR SPOR TUNAGENÇLİK 2 2
DEMİRTAŞ 13.00 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR YOL SPOR 0 5
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR İNG.DOĞAN SPOR 2 0
MERİNOS 13.00 U 14 KLS SIRAMEŞELER SPOR YALINTAŞ SPOR 3 6
SOĞANLI 10.00 U 14 KLS DEMİRYOLU SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK 0 11
SOĞANLI 11.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR NİLÜFER SPOR 1987 2 3
SOĞANLI 13.00 1.KÜME Ç.HAVUZLAR SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 5 2
SOĞANLI 15.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR PANAYIR SPOR 1 5
BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 KLS ÇALI SPOR ERİKLİGÜCÜ 3 0
BAĞLARBAŞI 11.30 U  14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR KAFKAS SPOR 2 3
BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR ODUNLUK SPOR 0 2
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İZNİK SPOR 0 5
HÜRRİYET 10.00 U 14 1.KÜME ALTINOK SPOR VAKIF SPOR 0 3
HÜRRİYET 11.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR GEMLİK BLD.SPOR 2 0
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR DEMETEVLER SPOR 2 0
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YUIRDU İSABEY SPOR 4 1
FETHİYE 10.00 U 14 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR DEMİRTAŞ SPOR 6 0
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU GAZİPAŞA SPOR 0 0
FETHİYE 13.00 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR CUMALIKIZIK SPOR 1 0
FETHİYE 15.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 ÇAKIRLI SPOR 0 2
DİKKALDIRIM 10.00 U 14 KLS NİL.ERTUĞRUL SPOR YAVUZSELİM SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 2 3
DİKKALDIRIM 13.00 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR HÜR SPOR 2 2
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 1
EMEK 11.00 U 14 ELİT EMEK SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 4 4
EMEK 12.30 U 14 KLS YUNUSELİ SPOR YENİCE SPOR 5 1
EMEK 14.00 U 14 KLS GEÇİT SPOR GÖRÜKLE İPEKSPOR 2 5
EMEK 15.30 U 14 KLS DEMİRCİ SPOR BARBAROS SPOR 1 5
Ş.BAŞOL 11.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR HACIVAT SPOR 4 2
Ş.BAŞOL 13.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR 0 3
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR GEMLİK SPOR 2 2
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ BURSA YILDIRIM İ.E.S.K ANKARA SAĞIRLAR KULÜBÜ 0 2
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATAĞI SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 0 1
HACIVAT 10.30 U 14 KLS YİĞİTLER SPOR SAMANLI SPOR 4 3
HACIVAT 12.00 U 14 KLS YILDIRIM ERİKLİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 3 0
HACIVAT 13.30 U 14 KLS HACIVAT G.BİRLİĞİ AKHİSARDEMİR SPOR 1 2
HACIVAT 15.00 1.KÜME YİĞİTLER SPOR İNG.YENİCE SPOR 3 3
GÜRSU 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR M.K.PAŞA BLD. 0 0
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR İZNİK SPOR 0 5
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLS GÜRSU YENİDOĞAN SPOR KARAPINAR SPOR 1 4
KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME GÜRSU YENİDOĞAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 5 0
GEMLİK SUNİ 15.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR TEPECİK GENÇLİK
UMURBEY 15.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR ERİKLİ GÜCÜ SPOR 4 2
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 14 1.KÜME ILGAR SPOR BALKAN SPOR 0 1
İNG.KURTULUŞ 13.00 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK MERİNOSSPOR 1938 1 2
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR İSMETİYE SPOR 2 0
İNG.SANAYİ 11.30 U 14 KLS GENÇLERGÜCÜ SPOR MİLLET MH. SPOR 1 11
İNG.SANAYİ 13.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN K.ÇEŞME KANARYA 1 1
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR  ŞÜKRANİYE SPOR 1 1
YENİCE 11.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR KESTEL BLD.SPOR 1 0
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 2 0
HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR MUDANYA SPOR 0 1
ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR HÜRRİYET SPOR 7 0
MUDANYA 15.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 2 0
KARACABEY DIŞ 15.00 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ ALTINSABAN SPOR 3 0
M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER 1 10
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 1 2
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR HÜRRİYET SPOR 0 8

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir