Ev / 1. Küme / 15 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

15 ARALIK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR BELEDİYE KÜTAHYA 0 3
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE MALTEPE SPOR 3 2
ORHANGAZİ İLÇE 14.00 BÖLGESEL LİG YALOVA SPOR KÜÇÜKYALI YELKEN SPOR 1 0
ATICILAR 1 10.00 U 14 KLASMAN BAHAR SPOR BARBAROS SPOR 1 5
ATICILAR 1 11.30 U 14 KLASMAN CİHAN SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 6 3
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME BARBAROS SPOR CUMALIKIZIK SPOR 4 1
ATICILAR 1 15.00 1.KÜME CİHAN SPOR UMUR SPOR 2 2
VATAN 12.30 U 14 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR 9 0
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ GÖRÜKLE İPEK SPOR 3 1
VATAN 15.30 U 14 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR GEÇİT SPOR 1 1
ALTINOVA 12.00 U 14 1.KÜME BURSA 19 MAYIS SPOR ATICILAR SPOR 3 4
ALTINOVA 13.30 U 14 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR GÜRSU BLD SPOR 4 0
ALTINOVA 15.00 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR GÖRÜKLE İPEK 1 2
PANAYIR 10.30 U 14 1.KÜME PANAYIR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 5
PANAYIR 12.00 U 14 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR ALTINOVA SPOR 1 5
PANAYIR 13.30 U 14 ELİT BURSA İNG.GENÇ YILDIZLAR GEMLİK BLD SPOR 1 1
PANAYIR 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR İZNİK SPOR 0 0
DEMİRTAŞ 12.00 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR HÜRRİYET SPOR 1 2
DEMİRTAŞ 15.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR ATICILAR SPOR 1 0
MERİNOS 13.00 U 14 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR TUNA GENÇLİK 1 3
MERİNOS 14.30 U 14 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR BURSA ÇELTİK  SPOR 0 2
SOĞANLI 11.00 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 4
SOĞANLI 13.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 0 2
SOĞANLI 15.00 1.KÜME ALTINSABAN SPOR İNG.YENİCE SPOR 1 4
BAĞLARBAŞI 10.00 U 14 KLASMAN HAMİTLER SPOR ÇAMLICA SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 11.30 U 14 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR KARTAL SPOR 0 17
BAĞLARBAŞI 13.00 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR KELES GENÇLİK 4 0
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR HÜRRİYET SPOR 2 1
HÜRRİYET 11.00 1.KÜME YENİ KARAMAN PANAYIR GÜNEŞ 1 1
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME ALTINOK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 3 3
HÜRRİYET 15.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR İSMETİYE SPOR 1 2
FETHİYE 11.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR MERİNOS SPOR 1938 0 2
FETHİYE 13.00 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 ARABAYATAĞI SPOR 2 2
FETHİYE 15.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU BURGAZ SPOR 1 2
DİKKALDIRIM 10.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM ELMASBAHÇE SPOR 2 0
DİKKALDIRIM 11.30 U 14 KLASMAN ÇALI SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ 2 1
DİKKALDIRIM 13.00 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 2
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU PANAYIR SPOR 3 2
EMEK 11.00 U 14 ELİT EMEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 3 0
EMEK 12.30 U 14 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR İZNİK SPOR 1 9
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN İNANÇ SPOR YALINTAŞ SPOR 3 4
EMEK 15.30 U 14 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR BURSA GÜVEN SPOR 0 4
Ş.BAŞOL 10.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 1
Ş.BAŞOL 12.00 U 14 1.KÜME VAKIF SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR 6 1
Ş.BAŞOL 13.30 U 14 KLASMAN MİLLET MH SPOR YIL.BLD.JİMNASTİK SPOR 3 1
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR ODUNLUK SPOR 4 1
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ BURSA YIL.İŞİTME ENGELLİ MANAVGAT İŞİTME ENGELLİ 2 3
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME İSABEY SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR 0 0
HACIVAT 10.00 U 14 KLASMAN YİĞİTLER SPOR KARAPINAR SPOR 3 4
HACIVAT 11.30 U 14 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ İNG.YENİCE SPOR 7 0
HACIVAT 13.00 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK DEMETEVLER SPOR 1 0
HACIVAT 15.00 1.KÜME YİĞİTLER SPOR ÇAMLICA SPOR 3 0
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLASMAN GÜRSU Y.DOĞAN SPOR NAMIKKEMAL SPOR 0 8
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR 0 1
KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME GÜRSU Y.DOĞAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 5 0
GEMLİK DIŞ 13.00 U 14 KLASMAN ZEYTİN SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 1 4
GEMLİK DIŞ 15.00 1.KÜME KÖRFEZ SPOR ÇAKIRLI SPOR 3 1
GEMLİK İLÇE 15.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR AĞAKÖY SPOR 2 1
İZNİK DIŞ 14.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR AKÇALAR SPOR Oynanmadı
İNG.KURTULUŞ 13.00 U 14 1.KÜME ILGAR SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR 0 8
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD. 0 0
İNG.SANAYİ 13.00 U 14 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 0 4
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ AKHİSAR DEMİR 3 1
YENİCE 11.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 3 1
YENİŞEHİR 10.00 U 14 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR HÜD.KARTAL SPOR 0 3
ALİ DURMAZ 15.00 1.KÜME BALKAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR 2 1
ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR KURTULUŞ SPOR 1 1
GÜZELYALI 14.00 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR İNG.DOĞAN SPOR 2 1
MUDANYA 15.00 1.KÜME MUDANYA SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 3 0
KARACABEY SUNİ 13.00 U 14 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ KARACABEY BLD.SPOR 2 0
KARACABEY SUNİ 15.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ HÜR SPOR 3 3
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR ZAFER SPOR Oynanmadı

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir