Ev / 1. Küme / 12 OCAK PAZAR SONUÇLARI

12 OCAK PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 1 10.00 U 14 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR 1 2
ATICILAR 1 11.30 U 14 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR BALKAN SPOR 2 1
ATICILAR 1 13.00 1.KÜME CİHAN SPOR ÇEKİRGE SPOR 2 0
ATICILAR 1 15.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR İSMETİYE SPOR 2 1
ATICILAR 2 10.00 U 14 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR YİĞİTLER SPOR 11 0
ATICILAR 2 11.30 U 14 1.KÜME ATICILAR SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 9 1
ATICILAR 2 13.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR UMUR SPOR 1 2
ATICILAR 2 15.00 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR EMEK SPOR 2 2
VATAN 12.30 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ HAMİTLER SPOR 3 0
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN DUAÇINAR SPOR BURGAZ SPOR 9 0
VATAN 15.30 U 14 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR SAMANLI SPOR 3 4
ALTINOVA 11.00 U 14 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR ÜÇEVLER SPOR 7 1
ALTINOVA 12.30 U 14 1.KÜME K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR 6 1
ALTINOVA 14.00 U 14 KLASMAN ALTINOVA SPOR KARAPINAR SPOR 2 1
ALTINOVA 15.30 U 14 KLASMAN TUNA GENÇLİK YALINTAŞ SPOR 12 1
PANAYIR 12.00 U 14 KLASMAN PANAYIR SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR Oynanmadı
PANAYIR 13.30 U 14 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR YIL.BLD.J.MNASTİK 0 2
PANAYIR 15.00 1.KÜME PANAYIR SPOR AĞAKÖY SPOR 1 0
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 HÜR SPOR 1 1
SOĞANLI 10.30 U 14 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR BAHAR SPOR 1 2
SOĞANLI 12.00 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 0 1
SOĞANLI 13.30 U 14 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 0 5
SOĞANLI 15.00 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR NİLÜFERSPOR 1987 1 4
BAĞLARBAŞI 10.30 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR MİLLET MH.SPOR 0 7
BAĞLARBAŞI 12.00 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR KESTEL BLD.SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 13.30 U 14 KLASMAN YUNUSLİ G.BİRLİĞİ ERİKLİGÜCÜ SPOR Oynanmadı
BAĞLARBAŞI 15.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR ORHANELİ SPOR 0 5
HÜRRİYET 10.00 U 14 1.KÜME BOSCH SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 0 3
HÜRRİYET 11.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR İNEGÖL SPOR 3 2
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR TÜTÜN SPOR 0 1
HÜRRİYET 15.00 1.KÜME ALTINOK SPOR FATİH GÜCÜ KS.SPOR 2 3
FETHİYE 11.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU ORHANGAZİ FUT.KLB. 4 0
FETHİYE 13.00 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ ALANYURT GENÇLİK 1 2
FETHİYE 15.00 1.KÜME İHSANİYE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 3 1
DİKKALDIRIM 10.30 U 14 KLASMAN ÇALI SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR 2 1
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK E.GAZİ MESKEN SPOR 1 2
DİKKALDIRIM 13.30 U 14 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR Ç.MEHMET SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 15.00 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD YURDU K.YEŞİLDAĞ SPOR 1 0
EMEK 11.00 U 14 ELİT EMEK SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 0 3
EMEK 12.30 U 14 KLASMAN GEÇİT SPOR ORHANELİ SPOR 0 1
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR ZEYTİN SPOR Oynanmadı
EMEK 15.30 U 14 KLASMAN DEMİRCİ SPOR İNANÇ SPOR 2 2
Ş.BAŞOL 11.00 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 0 6
Ş.BAŞOL 13.00 SÜPER L. MİLLET MH. SPOR GEMLİK SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 15.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR KURTULUŞ SPOR 1 5
ARABAYATAĞI 11.45 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 13 1
ARABAYATAĞI 13.00 1.KÜME DEMETEVLER SPOR İNG.DOĞAN SPOR 0 0
ARABAYATAĞI 15.00 SÜPER L. HACIVAT SPOR ELMASBAHÇE SPOR 3 0
HACIVAT 11.00 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK ATICILAR SPOR 2 1
HACIVAT 13.00 1.KÜME İSABEY SPOR DEMİRTAŞ SPOR 0 7
HACIVAT 15.00 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR ÇAKIRLI SPOR 2 6
KESTEL TOKİ 12.00 U 14 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 0 2
KESTEL TOKİ 13.30 U 14 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR BURSA YILDIZORDU SPOR 0 4
KESTEL TOKİ 15.00 1.KÜME GÜRSU Y.DOĞAN SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR 6 1
GEMLİK İLÇE 15.00 1.KÜME ÇOTANAK SPOR BALKAN SPOR 5 2
İZNİK İLÇE 15.00 SÜPER L. İZNİK SPOR ODUNLUK SPOR 1 1
İZNİK DIŞ 12.30 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 3
İNG.KURTULUŞ 13.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR HÜRRİYET SPOR 1 1
İNG.KURTULUŞ 15.00 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN DUAÇINAR SPOR 0 4
İNG.SANAYİ 13.00 U 14 ELİT KAFKAS SPOR GEMLİK BLD.SPOR 1 0
İNG.SANAYİ 15.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 2 1
YENİCE 15.00 1.KÜME YENİCE SPOR ÇAMLICA SPOR 0 3
HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR KÖRFEZ SPOR Oynanmadı
MUDANYA 15.00 1.KÜME MUDANYA SPOR ARABAYATAĞI SPOR 2 1
M.K.PAŞA İLÇE 15.00 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. ÇAĞLAYAN SPOR 2 0
M.VAHAP ÇEKİ 13.00 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 3
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR 1 1

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir