Ev / 1. Küme / 18 VE 24 OCAK FUTBOL PROGRAMI

18 VE 24 OCAK FUTBOL PROGRAMI

 18 OCAK 2020 CUMARTESİ
ATICILAR 1 11.30 U 16 ELİT ZAFER SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ATICILAR 1 13.30 U 16 1.KÜME İVAZPAŞA SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 16 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR SIRAMEŞELER SPOR
ATICILAR 2 11.30 U 16 KLASMAN BAHAR SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 16 1.KÜME ELMASBAHÇE SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 15.30 U 14 1.K. KARTAL SPOR ÖZLÜCE SPOR
VATAN 13.30 U 16 1.KÜME BARBAROS SPOR MUDANYA SPOR
VATAN 15.30 U 16 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK DEMİRCİ SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
ALTINOVA 15.30 U 16 1.KÜME TUNA GENÇLİK M.K.PAŞA 2014 SPOR
PANAYIR 11.30 U 16 1.KÜME PANAYIR SPOR YAVUZSELİM SPOR
SOĞANLI 11.30 U 16 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK İNG.KURTULUŞ SPOR
BAĞLARBAŞI 11.30 U 16 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR ALTINOVA GENÇLİKSPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 16 KLASMAN NİLÜFER BEŞEVLER SPOR ÇİMEN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR HAMİTLER SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 16 1.KÜME BURSA İDMAN OCAĞI SPOR NAMIKKEMAL SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 16 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ALTINSABAN SPOR
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR İZNİK SPOR
FETHİYE 11.30 U 16 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK BURSA YILDIZORDU SPOR
FETHİYE 13.30 U 16 KLASMAN NİLÜFER FSM.SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
FETHİYE 15.30 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU EMEK SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 16 KLASMAN ODUNLUK SPOR EMNİYET SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR KESTEL BLD.SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
EMEK 11.30 U 16 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR CİHAN SPOR
EMEK 13.30 U 16 1.KÜME YUNUSELİ SPOR ALTINOK SPOR
EMEK 15.30 U 16 KLASMAN GEÇİT SPOR CUMALIKIZIK SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ATICILAR SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 KLASMAN MİLET MH.SPOR İNANÇ SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 1.KÜME YOL SPOR ÇOTANAK SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 14 KLASMAN YIL.BLD.JİMNASTİK YILDIRIM ERİKLİSPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 16 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR VATAN SPOR
HACIVAT 11.30 U 16 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
HACIVAT 13.30 U 16 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR BURGAZ SPOR
HACIVAT 15.30 U 14 KLASMAN B.YILDIZORDU SPOR ÇALI SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 U 16 KLASMAN KARAPINAR SPOR İZNİK SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 16 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
KESTEL TOKİ 16.00 U 14 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK ATICILAR SPOR
GEMLİK SUNİ 11.30 U 16 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR DEMİRTAŞ SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR BOSCH SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 1.K. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
ORG.GÖL 12.00 U 16 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. HAMİTLER SPOR
ORG.GÖL 14.00 U 16 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ TÜTÜN SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR HÜRRİYET SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR GÜRSU BLD.SPOR
İNG.SANAYİ 11.30 U 16 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR ILGAR SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 16 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 16 ELİT KAFKAS SPOR BURSA GÜVEN SPOR
YENİCE 13.30 U 16 KLASMAN YENİCE SPOR AĞAKÖY SPOR
YENİCE 15.30 U 16 KLASMAN KARADENİZGÜVEN SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR
YENİŞEHİR 13.00 U 16 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR BALKAN SPOR
YENİŞEHİR 15.30 U 14 1.K. YENİŞEHİR SPOR PANAYIR SPOR
ORHANELİ 12.00 U 14 KLASMAN ORHANELİ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR YAVUZSELİM SPOR
KARACABEY SUNİ 13.30 U 16 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
KARACABEY SUNİ 15.30 U 14 1.K. KARACABEY BLD.SPOR ZAFER SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 16 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. BURSA 19 MAYIS SPOR
19 OCAK 2020 PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR YILDIRIM SPOR
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE GÜLBAHÇE SPOR
ATICILAR 1 10.30 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR FETHİYE İD.YURDU
ATICILAR 1 12.00 U 14 1.K. DEMİRTAŞ SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ATICILAR 1 13.30 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
ATICILAR 1 15.30 1.KÜME BARBAROS SPOR CİHAN SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 14 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 13.30 1.KÜME ATICILAR SPOR DEMETEVLER SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR  KAFKAS SPOR
VATAN 13.00 U 14 KLASMAN BARBAROS SPOR TUNA GENÇLİK
VATAN 14.30 U 14 1.K. YOL SPOR ÇİMEN SPOR
VATAN 16.00 U 14 ELİT BRS.İNG.GENÇ YILDIZLAR YENİ KARMAN SPOR
PANAYIR 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY KOOP SPOR ÇİMEN SPOR
PANAYIR 14.00 BAYANLAR PANAYIR SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 1.K. BURSA 19 MAYIS SPOR HÜD KARTAL SPOR
ALTINOVA 15.30 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR ELBEYLİÜZÜM SPOR
MERİNOS 13.30 1.KÜME K.YEŞİLDAĞ SPOR İSABEY SPOR
DEMİRTAŞ 13.00 1.KÜME TÜTÜN SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR K.ÇEŞME KANARYA
SOĞANLI 12.00 U 14 1.K. NİL.BEŞEVLER SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
SOĞANLI 13.30 1.KÜME ÇİFTEHAVUZLAR SPOR HARMANCIK SPOR
SOĞANLI 15.30 1.KÜME BALKAN SPOR AĞAKÖY SPOR
BAĞLARBAŞI 10.30 U 14 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR GEÇİT SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 14 1.K. NİL.ALTINŞEHİR SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR
BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR FETHİYE İD.YURDU
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. EMEK SPOR HACIVAT SPOR
HÜRRİYET 10.00 U 14 1.K. HÜRRİYET SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 14 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 GAZİPAŞA SPOR
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME YENİ KARAMAN SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
HÜRRİYET 15.30 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 MİMAR SİNAN
FETHİYE 11.30 U 14 KLASMAN ÇAMLICA SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
FETHİYE 13.30 1.KÜME ÇAMLICA SPOR MERİNOSSPOR 1938
FETHİYE 15.30 1.KÜME ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK PANAYIR SPOR
DİKKALDIRIM 10.30 U 14 1.K. BURSA İDMAN OACAĞI SPOR BOSCH SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ARABAYATAĞI SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR ALTINOK SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ALTINSABAN SPOR
EMEK 11.00 U 14  1.K. BALAKAN SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK
EMEK 12.30 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK KAFKAS SPOR
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN NİLÜFER 16 SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
EMEK 15.30 U 14 KLASMAN İNANÇ SPOR SIRAMEŞELER SPOR
Ş.BAŞOL 11.00 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
Ş.BAŞOL 12.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR GAZİPAŞA SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN MİLET MH.SPOR DEMİRYOLU SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR MİLLET MH.SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 U 14 1 VAKIF SPOR ALTINOK SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 1.KÜME ARABAYATĞI SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
HACIVAT 12.00 U 14 KLASMAN YİĞİTLER SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
HACIVAT 13.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
HACIVAT 15.30 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
KESTEL TOKİ 12.30 U 14 ELİT KESTELBLD.SPOR EMEK SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR İVAZPAŞA SPOR
GEMLİK İLÇE 15.30 1.KÜME ÇOTANAK SPOR 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU
GEMLİK SUNİ 12.30 U 14 1.K. ZEYTİN SPOR CİHAN SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 1.KÜME KÖRFEZ SPOR MUDANYA SPOR
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR GENÇLERGÜCÜ
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ KARADENİZ GÜVEN
ORG.GÖL 12.00 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ALTINSABAN SPOR
İZNİK DIŞ 15.00 U 14 KLASMAN İZNİK SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 14 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR YUNUSELİ SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
İNG.SANAYİ 13.30 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK İHSANİYE SPOR
YENİCE 15.30 U 14 KLASMAN İNG.YENİCE SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
MUDANYA 13.30 1.KÜME 1922 MÜTAREKE SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
GÜZELYALI 13.30 U 14 KLASMAN BURGAZ SPOR DEMİRCİ SPOR
GÜZELYALI 15.30 SÜPER L. BURGAZ SPOR AKHİSAR DEMİR
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEKSPOR KESTEL BLD.SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.30 U 14 KLASMAN YALINTAŞ SPOR DUAÇINAR SPOR
 20 OCAK 2020 PAZARTESİ
ATICILAR 1 15.30 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 16 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 16 ELİT ATICILAR SPOR KAFKAS SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR YOL SPOR
PANAYIR 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR PANAYIR SPOR
PANAYIR 14.00 BAYANLAR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR AĞAKÖY KOOP SPOR
SOĞANLI 15.30 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR FETHİYE İD.YURDU
BAĞLARBAŞI 15.30 U 16 ELİT BOSCH SPOR ZAFER SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR YENİ KARAMAN SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR GAZİPAŞA SPOR
EMEK 13.00 U 16 KLASMAN EMNİYET SPOR BAHAR SPOR
EMEK 15.30 U 16 ELİT EMEK SPOR GEMLİK BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 KLASMAN VAKIF SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 1.KÜME  YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ARABAYATAĞI 15.30 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜD DİKKALDIRIM SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR ORHANGAZİ BLD.SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 16 KLASMAN ILGAR SPOR ODUNLUK SPOR
 21 OCAK 2020 SALI
ATICILAR 1 14.00 U 14 KLASMAN BAHAR SPOR İNANÇ SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 14 1.K. GÜRSU BLD.SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
ATICILAR 2 12.30 U 14 KLASMAN YIL.AYYILDIZ SPOR İZNİK SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 14 1.K. ZAFER SPOR HÜRRİYET SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 14 KLASMAN CİHAN SPOR KARTAL SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 U 14 1.K. TÜTÜN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ALTINOVA 14.00 U 14 KLASMAN ALTINOVA SPOR NAMIKKEMAL SPOR
ALTINOVA 15.30 U 14 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
SOĞANLI 12.30 U 14 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR BURGAZ SPOR
SOĞANLI 14.00 U 14 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
SOĞANLI 15.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR ELMASBAHÇELER SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLASMAN HAMİTLER SPOR NİLÜFER 16 SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
HÜRRİYET 14.00 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
HÜRRİYET 15.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR KESTEL BLD.SPOR
FETHİYE 14.00 U 14 KLASMAN ÇALI SPOR YAVUZSELİM SPOR
FETHİYE 15.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU NİLÜFERSPOR 1987
DİKKALDIRIM 14.00 U 14 KLASMAN NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR BURSA YILDIZORDU SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 14 KLASMAN DEMİRCİ SPOR YALINTAŞ SPOR
EMEK 12.30 U 14 KLASMAN GEÇİT SPOR ÇAMLICA SPOR
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
EMEK 15.30 U 14 ELİT EMEK SPOR GEMLİK BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN DUAÇINAR SPOR BARBAROS SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR ORHANELİ SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 14 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR ÜÇEVLER SPOR
ARABAYATAĞI 15.00 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
HACIVAT 14.00 U 14 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR YENİCE SPOR
HACIVAT 15.30 U 14 KLASMAN HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR MİLLET MH.SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR SOĞUKKUYU SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 14 KLASMAN G.YENİDOĞAN SPOR SAMANLI SPOR
ORG.GÖL 15.00 U 14 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ YİĞİTLER SPOR
İNG.SANAYİ 12.00 U 14 1.K. ILGAR SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZ
İNG.SANAYİ 15.00 U 14 ELİT KAFKAS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 1.K. ÇİMEN SPOR KARACAEY BLD.SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
 22 OCAK 2020 ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 13.30 U 16 KLASMAN CİHAN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 16 ELİT ZAFER SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 16 1.KÜME YOL SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 15.30 U 16 KLASMAN BAHAR SPOR ILGAR SPOR
VATAN 15.30 U 16 1.KÜME VATAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
PANAYIR 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY KOOP SPOR PANAYIR SPOR
PANAYIR 14.00 BAYANLAR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR ÇİMEN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 16 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR HÜRRİYET SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 16 ELİT YENİ KARAMAN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
FETHİYE 15.30 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU KESTEL BLD.SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 16 KLASMAN ODUNLUK SPOR VAKIF SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BOSCH SPOR
EMEK 13.30 U 16 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR EMNİYET SPOR
EMEK 15.30 U 16 ELİT EMEK SPOR HAMİTLER SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ALTINSABAN SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR ÇOTANAK SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 16 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR TÜTÜN SPOR
ORG.GÖL 15.00 U 16 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB ARABAYATAĞI SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.00 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR KAFKAS SPOR
 23 OCAK 2020 PERŞEMBE
ATICILAR 1 14.00 U 14 1.K. YOL SPOR TÜTÜN SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR ARABAYATAĞI SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 14 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZ E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 14 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR İVAZPAŞA SPOR
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN SAMANLI SPOR YİĞİTLER SPOR
VATAN 15.30 U 14 KLASMAN BARBAROS SPOR DEMİRCİ SPOR
ALTINOVA 15.30 U 14 KLASMAN TUNA GENÇLİK DUAÇINAR SPOR
SOĞANLI 14.00 U 14 KLASMAN BURSA ÇELTİK SPOR YILDIRIM ERİKLİSPOR
SOĞANLI 15.30 U 14 1.K. ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ZAFER SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLASMAN YUNUELİ G.BİRLİĞİ SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
HÜRRİYET 14.00 U 14 1.K. HÜRRİYET SPOR ÇİMEN SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 14 KLASMAN ÇAMLICA SPOR ORTABAĞLAR SPOR
FETHİYE 14.00 U 14 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR GEÇİT SPOR
FETHİYE 15.30 U 14 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 ALTINSABAN SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK EMEK SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 14 1.K. BALKAN SPOR ILGAR SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 14 KLASMAN MİLET MH.SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 14 KLASMAN YIL.BLD.JİMNASTİK DEMİRYOLU SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 14 1.K. KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK
KESTEL TOKİ 12.30 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLASMAN BURSA İPEKYOLU MUSTAFA GÖNDEN
KESTEL TOKİ 15.30 U 14 ELİT KESTEL BLD.SPOR İNEGÖL SPOR
GEMLİK SUNİ 12.30 U 14 KLASMAN ZEYTİN SPOR SOĞUKKUYU SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 14 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR CİHAN SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 ELİT GEMLİK BLD.SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ORG.GÖL 14.00 U 14 KLASMAN ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ ALTINOVA GENÇLİKSPOR
ORG.GÖL 15.30 U 14 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. M.K.PAŞA 2014 SPOR
İZNİK DIŞ 15.00 U 14 KLASMAN İZNİK SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR FETHİYE İD.YURDU
İNG.SANAYİ 15.00 U 14 ELİT KAFKAS SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
YENİCE 13.30 U 14 KLASMAN AKHİSARDEMİR SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ
YENİCE 15.00 U 14 KLASMAN YENİCE SPOR YUNUSELİ SPOR
ORHANELİ 15.00 U 14 KLASMAN ORHANELİ SPOR HAMİTLER SPOR
GÜZELYALI 15.00 U 14 KLASMAN BURGAZ SPOR BAHAR SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 KLASMAN YALINTAŞ SPOR SIRAMEŞELER SPOR
 24 OCAK 2020 CUMA
ATICILAR 1 15.30 U 16 ELİT ZAFER SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 U 16 1.KÜME TÜTÜN SPOR ORTABAĞLAR SPOR
SOĞANLI 15.30 U 16 ELİT ALTINSABAN SPOR ATICILAR SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 16 ELİT BOSCH SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
HÜRRİYET 15.30 U 16 ELİT HÜRRİYET SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 16 ELİT BURSA GÜVEN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 16 1.KÜME EMNİYET SPOR CİHAN SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 1.KÜME VAKIF SPOR BAHAR SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR
ARABAYATAĞI 15.30 U 16 ELİT ARABAYATAĞI SPOR FETHİYE İD.YURDU
KESTEL TOKİ 15.30 U 16 ELİT KESTEL BLD.SPOR EMEK SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 16 1.KÜME ÇOTANAK SPOR VATAN SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR HAMİTLER SPOR
ORG.GÖL 15.30 U 16 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ YOL SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 16 1.KÜME BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR ODUNLUK SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR YENİ KARAMAN SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 16 1.KÜME ILGAR SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir