Ev / Genel / 18 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

18 OCAK CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 11.30 U 16 ELİT ZAFER SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 4
ATICILAR 1 13.30 U 16 1.KÜME İVAZPAŞA SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 0 7
ATICILAR 1 15.30 U 16 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR SIRAMEŞELER SPOR 2 0
ATICILAR 2 11.30 U 16 KLASMAN BAHAR SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 2 4
ATICILAR 2 13.30 U 16 1.KÜME ELMASBAHÇE SPOR K.BEY G.BİRLİĞİ 0 0
ATICILAR 2 15.30 U 14 1.K. KARTAL SPOR ÖZLÜCE SPOR 1 2
VATAN 13.30 U 16 1.KÜME BARBAROS SPOR MUDANYA SPOR 2 3
VATAN 15.30 U 16 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK DEMİRCİ SPOR 4 1
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR 1 1
ALTINOVA 15.30 U 16 1.KÜME TUNA GENÇLİK M.K.PAŞA 2014 SPOR 2 5
PANAYIR 11.30 U 16 1.KÜME PANAYIR SPOR YAVUZSELİM SPOR 1 2
SOĞANLI 11.30 U 16 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK İNG.KURTULUŞ SPOR Oynanmadı
BAĞLARBAŞI 11.30 U 16 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR ALTINOVA GENÇLİKSPOR 3 1
BAĞLARBAŞI 13.30 U 16 KLASMAN NİLÜFER BEŞEVLER SPOR ÇİMEN SPOR 1 1
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR HAMİTLER SPOR 2 1
HÜRRİYET 11.30 U 16 1.KÜME BURSA İDMAN OCAĞI SPOR NAMIKKEMAL SPOR 3 1
HÜRRİYET 13.30 U 16 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ALTINSABAN SPOR 1 1
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR İZNİK SPOR 3 3
FETHİYE 11.30 U 16 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK BURSA YILDIZORDU SPOR 2 2
FETHİYE 13.30 U 16 KLASMAN NİLÜFER FSM.SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 2 1
FETHİYE 15.30 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU EMEK SPOR 0 0
DİKKALDIRIM 11.30 U 16 KLASMAN ODUNLUK SPOR EMNİYET SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 13.30 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR KESTEL BLD.SPOR 3 1
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR M.K.PAŞA BLD. 1 2
EMEK 11.30 U 16 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR CİHAN SPOR 2 0
EMEK 13.30 U 16 1.KÜME YUNUSELİ SPOR ALTINOK SPOR 3 4
EMEK 15.30 U 16 KLASMAN GEÇİT SPOR CUMALIKIZIK SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 11.30 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR ATICILAR SPOR 0 0
Ş.BAŞOL 13.30 U 16 KLASMAN MİLET MH.SPOR İNANÇ SPOR 3 1
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 1.KÜME YOL SPOR ÇOTANAK SPOR 0 0
ARABAYATAĞI 14.00 U 14 KLASMAN YIL.BLD.JİMNASTİK YILDIRIM ERİKLİSPOR 0 2
ARABAYATAĞI 15.30 U 16 1.KÜME ORTABAĞLAR SPOR VATAN SPOR 1 3
HACIVAT 11.30 U 16 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 2 2
HACIVAT 13.30 U 16 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR BURGAZ SPOR 2 0
HACIVAT 15.30 U 14 KLASMAN B.YILDIZORDU SPOR ÇALI SPOR 12 0
KESTEL TOKİ 12.00 U 16 KLASMAN KARAPINAR SPOR İZNİK SPOR Oynanmadı
KESTEL TOKİ 14.00 U 16 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 0 2
KESTEL TOKİ 16.00 U 14 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK ATICILAR SPOR 0 3
GEMLİK SUNİ 11.30 U 16 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR DEMİRTAŞ SPOR 3 1
GEMLİK SUNİ 13.30 U 16 ELİT GEMLİK BLD.SPOR BOSCH SPOR 5 2
GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 1.K. 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR 2 2
ORG.GÖL 12.00 U 16 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. HAMİTLER SPOR Oynanmadı
ORG.GÖL 14.00 U 16 1.KÜME ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ TÜTÜN SPOR 0 5
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 16 ELİT GAZİPAŞA SPOR HÜRRİYET SPOR 6 1
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 0
İNG.SANAYİ 11.30 U 16 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR ILGAR SPOR 5 0
İNG.SANAYİ 13.30 U 16 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 5 2
İNG.SANAYİ 15.30 U 16 ELİT KAFKAS SPOR BURSA GÜVEN SPOR 2 3
YENİCE 13.30 U 16 KLASMAN YENİCE SPOR AĞAKÖY SPOR 1 3
YENİCE 15.30 U 16 KLASMAN KARADENİZGÜVEN SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR 3 1
YENİŞEHİR 13.00 U 16 1.KÜME YENİŞEHİR BLD.SPOR BALKAN SPOR Oynanmadı
YENİŞEHİR 15.30 U 14 1.K. YENİŞEHİR SPOR PANAYIR SPOR 4 0
ORHANELİ 14.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR YAVUZSELİM SPOR 3 2
KARACABEY SUNİ 13.30 U 16 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR 8 3
KARACABEY SUNİ 15.30 U 14 1.K. KARACABEY BLD.SPOR ZAFER SPOR 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 16 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. BURSA 19 MAYIS SPOR 3 4

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir