Ev / 1. Küme / 25 VE 30 OCAK FUTBOL PROGRAMI

25 VE 30 OCAK FUTBOL PROGRAMI

25 OCAK CUMARTESİ
ATICILAR 1 13.30 U 14 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 1 15.30 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA DUAÇINAR SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR GEMLİK SPOR
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN SAMANLI SPOR KARAPINAR SPOR
VATAN 15.30 U 14 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR KESTEL BLD.SPOR
DEMİRTAŞ 15.00 U 14 1.KÜME TÜTÜN SPOR KARACABEY BLD.SPOR
SOĞANLI 14.00 U 14 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR BARBAROS SPOR
SOĞANLI 15.30 U 14 ELİT ALTINSABAN SPOR GAZİPAŞA SPOR
BAĞLARBAŞI 12.30 U 14 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLASMAN HAMİTLER SPOR ÜÇEVLER SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 KLASMAN YUNUSELİ SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 14 KLASMAN NİLÜFER 16 SPOR ORHANELİ SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 14 ELİT YENİ KARAMAN SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
FETHİYE 14.00 U 14 KLASMAN ÇALI SPOR İZNİK SPOR
FETHİYE 15.30 U 14 KLASMAN İNANÇ SPOR BURGAZ SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 14 KLASMAN DEMİRCİ SPOR TUNA GENÇLİK
DİKKALDIRIM 14.00 U 14 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
DİKKALDIRIM 15.30 U 14 KLASMAN BAHAR SPOR YALINTAŞ SPOR
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
EMEK 15.30 U 14 ELİT EMEK SPOR KAFKAS SPOR
Ş.BAŞOL 12.30 U 14 KLASMAN MİLLET MH.SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÇAMLICA SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ARABAYATAĞI 12.30 U 14 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 14 ELİT ARABAYATAĞI SPOR NİLÜFERSPOR 1987
ARABAYATAĞI 15.30 SÜPER L. HACIVAT SPOR KAFKAS SPOR
HACIVAT 12.30 U 14 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
HACIVAT 14.00 U 14 KLASMAN YİĞİTLER SPOR ALTINOVA SPOR
HACIVAT 15.30 U 14 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YIL BLD.JİMNASTİK SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLASMAN B.YILDIZORDU SPOR YAVUZSELİM SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 14 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR YUNUSELİ G.BİRLİĞİ
GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 KLASMAN ZEYTİN SPOR KARTAL SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 14 1.KÜME KARADENİZ GÜVEN SPOR BALKAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN ELMASBAHÇE
İNG.SANAYİ 14.00 U 14 ELİT İNEGÖL SPOR GEMLİK BLD.SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 14 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
KARACABEY SUNİ 15.00 U 14 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ YOL SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 14 1.KÜME ÇİMEN SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
26 OCAK PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR BOZÜYÜK VİTRA
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR HENDEK SPOR
ATICILAR 1 13.30 1.KÜME AĞAKÖY SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
ATICILAR 1 15.30 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR ORHANELİ SPOR
VATAN 13.30 1.KÜME DEMETEVLER SPOR 1922 MÜTAREKE SPOR
PANAYIR 13.30 1.KÜME PANAYIR GÜNEŞ SPOR İNG.DOĞAN SPOR
PANAYIR 15.30 1.KÜME PANAYIR SPOR DEMİRTAŞ SPOR
SOĞANLI 15.30 1.KÜME ALTINSABAN SPOR ALANYURT GENÇLİK
HÜRRİYET 13.00 1.KÜME ALTINOK SPOR BARBAROS SPOR
FETHİYE 13.30 1.KÜME İHSANİYE SPOR YİĞİTLER SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 1.KÜME 1947 ÇEKİRGE İD.YURDU BALKAN SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR HÜRRİYET SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 1.KÜME MİMARSİNAN GENÇLİK ÇAKIRLI SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 1.KÜME ERİKLİGÜCÜ SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 1.KÜME İSABEY SPOR ÇOTANAK SPOR
HACIVAT 13.30 1.KÜME Ç.MEHMET GENÇLİK YENİ KARAMAN SPOR
HACIVAT 15.30 1.KÜME DEĞİRMENLİKIZIK SPOR KÖRFEZ SPOR
KESTEL İLÇE 15.30 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR VEFA SPOR
UMURBEY 15.30 1.KÜME UMUR SPOR CUMALIKIZIK SPOR
ORHANGAZİ GÖL 13.30 1.KÜME HÜR SPOR ÇAMLICA SPOR
İZNİK İLÇE 15.30 SÜPER L. İZNİK SPOR İSMETİYE SPOR
İZNİK DIŞ 13.00 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR ÇEKİRGE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR KURTULUŞ SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ KELES GENÇLİK
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR 19 MAYIS SPOR
YENİCE 13.30 1.KÜME İNG.YENİCE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
YENİŞEHİR 15.30 1.KÜME G.YENİDOĞAN SPOR TÜTÜN SPOR
HARMANCIK 14.00 1.KÜME HARMANCIK SPOR NİLÜFERSPOR 1987
GÜZELYALI 15.30 SÜPER L. BURGAZ SPOR GÖRÜKLE İPEK
MUDANYA 13.30 1.KÜME MUDANYA SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 15.30 SÜPER L. M.K.PAŞASPOR BLD. HAMİTLER SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 1.KÜME M.K.PAŞA 2014 SPOR ATICILAR SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 14 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ELMASBAHÇE SPOR
27 OCAK PAZARTESİ
ATICILAR 1 13.30 U 16 KLASMAN BAHAR SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 16 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ÇOTANAK SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 16 KLASMAN CİHAN SPOR ILGAR SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 16 ELİT ATICILAR SPOR HÜRRİYET SPOR
VATAN 13.30 U 16 KLASMAN YIL.AYYILDIZ SPOR EMNİYET SPOR
VATAN 15.30 U 16 1.KÜME VATAN SPOR TÜTÜ SPOR
EMEK 15.30 U 16 ELİT EMEK SPOR ARABAYATAĞI SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 16 ELİT HAMİTLER SPOR KESTEL BLD.SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 16 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR GAZİPAŞA SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 16 ELİT YENİ KARAMAN SPOR KAFKAS SPOR
FETHİYE 13.30 U 16 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR VAKIF SPOR
FETHİYE 15.30 U 16 ELİT FETHİYE İD.YURDU BOSCH SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 16 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR GEMLİK BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 16 ELİT E.GAZİ MESKEN SPOR BURSA GÜVEN SPOR
HACİVAT 15.30 U 16 1.KÜME ORTABALAR SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
GEMLİK SUNİ 15.30 U 16 1.KÜME GEMLİK ALTINAYAK SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ORHANGAZİ GÖL 15.30 U 16 ELİT ORHANGAZİ FUT.KUL. ZAFER SPOR
28 OCAK SALI
ATICILAR 1 14.00 U 14 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR G.YENİDOĞAN SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 14 ELİT ELMASBAHÇE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 14 KLASMAN KARTAL SPOR SOĞUKKUYU SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 14 1.KÜME ZAFER SPOR ÇİMEN SPOR
VATAN 12.30 U 14 KLASMAN YIL.AYYILDIZ SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
VATAN 14.00 U 14 KLASMAN BARBAROS SPOR BAHAR SPOR
VATAN 15.30 U 14 1.KÜME GÜRSU BLD.SPOR KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK
ALTINOVA 14.00 U 14 KLASMAN TUNA GENÇLİK SIRAMEŞELER SPOR
ALTINOVA 15.30 U 14 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR
EMEK 14.00 U 14 KLASMAN GEÇİT SPOR ORTABAĞLAR SPOR
EMEK 15.30 U 14 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR ÖZLÜCE SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 14 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR NİLÜFER 16 SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 14 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR EMEK SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 14 KLASMAN YUNUSELİ G.BİRLİĞİ ÇALI SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 14 1.KÜME HÜRRİYET SPOR TÜTÜN SPOR
FETHİYE 12.30 U 14 KLASMAN GÖRÜKLE İPEK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
FETHİYE 14.00 U 14 ELİT NİLÜFERSPOR 1987 M.KEMAL PAŞA 2014
FETHİYE 15.30 U 14 ELİT FETHİYE İD.YURDU ALTINSABAN SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 14 KLASMAN ÇAMLICA SPOR HAMİTLER SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 14 ELİT GENÇ SARAY GENÇLİK İNEGÖL SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 14 KLASMAN DUAÇINARI SPOR DEMİRCİ SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 14 1.KÜME K.KAYA KÜLTÜR SPOR ILGAR SPOR
HACİVAT 14.00 U 14 KLASMAN YIL.BLD.JİMNASTİK MİLLET MH.SPOR
HACİVAT 15.30 U 14 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR YUNUSELİ SPOR
KESTEL TOKİ 12.30 U 14 KLASMAN KARAPINAR SPOR YİĞİTLER SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 14 KLASMAN BURSA İPEKYOLU SPOR CİHAN SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 14 ELİT KESTEL BLD.SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 14 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN ZEYTİN SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 14 ELİT GEMLİK BD.SPOR BURSA İNG.GENÇ YILDIZ
İNG.SANAYİ 14.00 U 14 ELİT GAZİPAŞA SPOR ARABAYATAĞI SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 14 ELİT KAFKAS SPOR YENİ KARAMAN SPOR
YENİCE 14.00 U 14 KLASMAN AKHİSAR DEMİR SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
YENİCE 15.30 U 14 KLASMAN YENİCE SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR
İZNİK SUNİ 15.00 U 14 KLASMAN İZNİK SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR
KARACABEY SUNİ 15.00 U 14 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 14 KLASMAN YALINTAŞ SPOR İNANÇ SPOR
29 OCAK ÇARŞAMBA
ATICILAR 1 13.30 U 17 ELİT ZAFER SPOR KAFKAS SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR YİĞİTLER SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 17 1.KÜME ELMASBAHÇE SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
ATICILAR 2 15.30  U 17 ELİT ATICILAR SPOR YOL SPOR
VATAN 13.30 U 17 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR NİLÜFER FSM SPOR
VATAN 15.30 U 17 1.KÜME YIL.AYYILDIZ SPOR KARACABEY BLD.SPOR
PANAYIR 15.30 U 17 1.KÜME PANAYIR SPOR YENİCE SPOR
PANAYIR 15.30 U 17 KLASMAN PANAYIR GÜNEŞ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
OVAAKÇA 15.30 U 17 KLASMAN OVAAKÇA SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK ERİKLİ GÜCÜ
SOĞANLI 15.30 U 17 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER
EMEK 13.30 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU ÇAĞLAYAN SPOR
EMEK 15.30 U 17 1.KÜME EMEK SPOR NAMIKKEMAL SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 1.KÜME BAĞLARBAŞI SPOR GÜRSU BLD.SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 ELİT HAMİTLER SPOR FETHİYE İD.YURDU
HÜRRİYET 11.30 U 17 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
HÜRRİYET 13.30 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ALTINSABAN SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT ALTINOK SPOR YENİ KARAMAN SPOR
FETHİYE 11.30 U 17 1.KÜME NİLÜFERSPOR 1987 CİHAN SPOR
FETHİYE 13.30 U 17 1.KÜME GÖRÜKLE İPEK SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
FETHİYE 15.30 U 17 1.KÜME BOSCH SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 17 KLASMAN BURSA İDMAN OCAĞI HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR M.KEMALPAŞASPOR BLD.
DİKKALDIRIM 15.30 U 17 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR HÜD.KARTAL SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SOĞUKKUYU SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 KLASMAN MİLLET MH.SPOR BEYAZIT SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 17 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR BALKAN SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR UMUR SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
HACİVAT 11.30 U 17 KLASMAN BURSA YILDIZORDU KARAPINAR SPOR
HACİVAT 13.30 U 17 1.KÜME VAKIF SPOR KURTULUŞ SPOR
HACİVAT 15.30 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK ILGAR SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR HÜRRİYET SPOR
GEMLİK SUNİ 11.30 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR İNANÇ SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 17 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN DEMETEVLER SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 ELİT GEMLİK BD.SPOR M.KEMAL PAŞA 2014
ORHANGAZİ GÖL 15.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KUL. NİL.ALTINŞEHİR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 17 1.KÜME GAZİPAŞA SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
İNG.SANAYİ 15.00 U 17 1.KÜME İNG.DOĞAN SPOR EMNİYET SPOR
HARMANCIK 15.00 U 17 KLASMAN HARMANCIK SPOR BURSA 19 MAYIS
GÜZELYALI 13.00 U 17 1.KÜME BURGAZ SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
GÜZELYALI 15.00 U 17 1.KÜME MUDANYA SPOR İZNİK SPOR
KARACABEY SUNİ 15.00 U 17 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ BARBAROS SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.00 U 17 KLASMAN ÇİMEN SPOR ALTINOVA GENÇLİK
30 OCAK PERŞEMBE
ATICILAR 1 12.30 U 13 KLASMAN GÜLBAHÇE SPOR GÜRSU SPOR
ATICILAR 1 14.00 U 13 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR ÇAMLICA SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR BURSA 19 MAYIS
ATICILAR 2 11.00 U 13 KLASMAN BAHAR SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
ATICILAR 2 12.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 13 KLASMAN DEMİRTAŞ SPOR YUNUSELİ SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 13 1.KÜME ATICILAR SPOR BALKAN SPOR
VATAN 12.30 U 13 KLASMAN YIL.AYYILDIZ SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
VATAN 14.00 U 13 1.KÜME VATAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR
VATAN 15.30 U 13 ELİT BURSA İNG.GENÇ YILDIZ GAZİPAŞA SPOR
ALTINOVA 12.30 U 13 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK KARTAL SPOR
ALTINOVA 14.00 U 13 1.KÜME TUNA GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR
ALTINOVA 15.30 U 13 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR ODUNLUK SPOR
SOĞANLI 12.30 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR SOĞUKKUYU SPOR
SOĞANLI 14.00 U 13 KLASMAN İNANÇ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
SOĞANLI 15.30 U 13 KLASMAN BURSA UFUK SPOR ÇİMEN SPOR
MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN MERİNOS 1938 SPOR UMUR SPOR
MERİNOS 14.30 U 13 ELİT BURSA SPOR K.KAYA KÜLTÜR SPOR
EMEK 11.00 U 13 KLASMAN BURSA NİLÜFER GENÇLİK Ç.MEHMET GENÇLİK
EMEK 12.30 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR AHMETPAŞA SPOR
EMEK 14.00 U 13 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR KÖRFEZ SPOR
EMEK 15.30 U 13 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR ALTINOK SPOR
BAĞLARBAŞI 12.30 U 13 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BURGAZ SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 13 KLASMAN HAMİTLER SPOR CİHAN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 13 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR TÜTÜN SPOR
HÜRRİYET 12.30 U 13 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 13 1.KÜME HÜRRİYET SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ALTINSABAN SPOR
FETHİYE 11.00 U 13 KLASMAN ÇALI SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
FETHİYE 12.30 U 13 1.KÜME NİL.BEŞEVLER SPOR BARBAROS SPOR
FETHİYE 14.00 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
FETHİYE 15.30 U 13 1.KÜME NİL.ALTINŞEHİR VAKIF SPOR
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR İVAZPAŞA SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 KLASMAN HOCAKÖY SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 13 1.KÜME GENÇ SARAY GENÇLİK KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK
Ş.BAŞOL 12.30 U 13 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ E.GAZİ MESKEN SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 13 1.KÜME YAVUZSELİM SPOR GEÇİT SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 13 ELİT YOL SPOR ZAFER SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIRIM SPOR İSMETİYE SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BURSA İDMAN OCAĞI
HACİVAT 14.00 U 13 KLASMAN YİĞİTLER SPOR PANAYIR SPOR
HACİVAT 15.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM ERİKLİ SPOR NİLÜFER 16 SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLASMAN G.YENİDOĞAN SPOR SIRAMEŞELER SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 13 KLASMAN AĞAKÖY SPOR ÇİLEK SPOR
GEMLİK SUNİ 11.00 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR
GEMLİK SUNİ 12.30  U 13 KLASMAN ÇOTANAK SPOR ÖZLÜCE SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 1.KÜME KUMLA GENÇLİK SPOR KESTEL BLD.SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 13 ELİT GEMLİK BD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
ORHANGAZİ GÖL 15.00 U 13 1.KÜME ORHANGAZİ FUT.KUL. MİLLET MH.SPOR
İZNİK SUNİ 15.00 U 13 KLASMAN İZNİK SPOR KARAPINAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 13 1.KÜME KARADENİZ GÜVEN SPOR BURSA YILDIZORDU
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR KAFKAS SPOR
İNG.SANAYİ 12.30 U 13 1.KÜME AKHİSARDEMİR SPOR KURTULUŞ SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 U 13 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR ILGAR SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 13 KLASMAN GENÇLERGÜCÜ SPOR İNG.ORHANİYE SPOR
YENİŞEHİR 14.00 U 13 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR YENİCE SPOR
YENİŞEHİR 15.30 U 13 KLASMAN YENİEHİR ESNAF DOĞAN İNG.DOĞAN SPOR
ORHANELİ 15.00 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR BORDO SPOR
KARACABEY SUNİ 15.30 U 13 1.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
M.VAHAP ÇEKİ 12.30 U 13 KLASMAN YALINTAŞ SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 13 KLASMAN M.KEMAL PAŞASPOR BLD. ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR FETHİYE İD.YURDU

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir