Ev / 1. Küme / 1 VE 5 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

1 VE 5 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

1 ŞUBAT CUMARTESİ
ATICILAR 1 13.30 U 17 1.K. CİHAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ATICIALR 1 15.30 U 13 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR BOSCH SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 17 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YUNUSELİ SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR İNG.DOĞAN SPOR
VATAN 12.00 U 13 KLS GÜRSU SPOR İZNİK SPOR
VATAN 13.30 U 17 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR
VATAN 15.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ALTINOVA 11.30 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR AKPINAR İD.YURDU
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK PANAYIR GÜNEŞ SPOR
ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR FETHİYE İD.YURDU
MERİNOS 13.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
MERİNOS 14.30 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ORHANELİ SPOR
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK DEMİRCİ SPOR
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR ÇOTANAK SPOR
SOĞANLI 15.30 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
BAĞLARBAŞI 11.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR TUNA GENÇLİK
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR HARMANCIK SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR GENÇLERGÜCÜ
HÜRRİYET 11.30 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ATICILAR SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR ÇİMEN SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR DEMİRTAŞ SPOR
FETHİYE 11.30 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU KESTEL BLD.SPOR
FETHİYE 13.30 U 17 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR ARABAYATAĞI SPOR
FETHİYE 15.30 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK
DİKKALDIRIM 11.30 U 17 1.K. EMNİYET SPOR VAKIF SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 17 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ZAFER SPOR
EMEK 10.30 U 13 KLS NİLÜFER 16 SPOR GÜNEŞ TEPE SPOR
EMEK 12.00 U 13 KLS BORDO SPOR FATİHGÜCÜ SPOR
EMEK 13.30 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR
EMEK 15.30 U 17 1.K. BALKAN SPOR NİLÜFERSPOR 1987
Ş.BAŞOL 11.30 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK BURGAZ SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 ELİT YOL SPOR HAMİTLER SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 U 13 KLS Ç.MEHMET GENÇLİK BAHAR SPOR
ARABAYATAĞI 12.15 U 13 KLS KARTAL SPOR ZEYTİN SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 1.K. GÜRSU BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR MİLLET MH.SPOR
HACIVAT 10.30 U 13 KLS HACIVAT G.BİRLİĞİ GÜRSU Y.DOĞAN SPOR
HACIVAT 12.00 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR DEMİRYOLU SPOR
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ OVAAKÇA SPOR
HACIVAT 15.30 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR ALTINOK SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR
KESTEL TOKİ 13.30 U 17 KLASMAN DEMETEVLER SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR ORTABAĞLAR SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 1.K. GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR ELMASBAHÇE SPOR
UMURBEY 11.30 U 17 1.K. UMUR SPOR BOSCH SPOR
UMURBEY 13.30 U 13 KLS UMUR SPOR İHSANİYE SPOR
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR BURGAZ SPOR
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ BURSA GÜVEN SPOR
ORG.GÖL 14.00 U 17 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ MUDANYA SPOR
İZNİK DIŞ 15.30 U 17 1.K. İZNİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR BURSA İDMAN OCAĞI SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR ÇEKİRGE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR PANAYIR SPOR
İNG.SANAYİ 11.30 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
İNG.SANAYİ 15.30 U 17 ELİT KAFKAS SPOR GEMLİK BLD.SPOR
YENİCE 13.30 U 17 1.K. İNG.YENİCE SPOR EMEK SPOR
YENİCE 15.30 U 13 KLS İNG.DOĞAN SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
YENİŞEHİR 12.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
YENİŞEHİR 15.30 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR VAKIF SPOR
KELES 15.30 SÜPER L. KELES GENÇLİK KESTEL BLD.SPOR
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK SPOR AKHİSAR DEMİR
KARACABEY SUNİ 15.30 U 17 1.K. KARACABEY BLD.SPOR TÜTÜN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 17 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURSA GÜVEN SPOR
2 ŞUBAT PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR VEFA SPOR
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD.SPOR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ATICILAR 1 10.30 U 13 KLS CİHAN SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLS İVAZPAŞA SPOR İNANÇ SPOR
ATICILAR 1 13.30 2.KÜME BAHAR SPOR TUNA GENÇLİK
ATICILAR 1 15.30 1.KÜME BARBAROS SPOR ELBEYLİÜZÜM SPOR
ATICILAR 2 10.30 U 13 ELİT ZAFER SPOR BURSA SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 13 KLS AHMETPAŞA SPOR BURSA UFUK SPOR
ATICILAR 2 13.30 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR MİLLET MH.SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR EMEK SPOR
VATAN 12.30 U 13 1.K. GÜRSU BLD.SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
VATAN 14.00 U 13 1.K. BARBAROS SPOR HÜRRİYET SPOR
VATAN 15.30 2.KÜME SELİM SPOR NAMIKKEMAL SPOR
ALTINOVA 11.00 U 13 KLS K.ÇEŞME KANARYA SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR
ALTINOVA 12.30 U 13 1.K. K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR KUMLA GENÇLİK
ALTINOVA 14.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ALTINOVA 15.30 1.KÜME CİHAN SPOR ALTINOK SPOR
DEMİRTAŞ 12.00 U 13 KLS İSMETİYE SPOR NAMIKKEMAL SPOR
DEMİRTAŞ 13.30 U 13 1.K. TÜTÜN SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR ODUNLUK SPOR
PANAYIR 12.30 U 13 KLS PANAYIR SPOR ÇEKİRGE SPOR
PANAYIR 14.00 U 13 1.K. BURSA ÇELTİK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
PANAYIR 15.30 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR AKPINAR İD.YURDU
MERİNOS 13.30 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
SOĞANLI 12.00 BAYANLAR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR PENDİK SPOR
SOĞANLI 14.00 U 13 KLS SIRAMEŞELER SPOR AĞAKÖY SPOR
SOĞANLI 15.30 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR ÇALI SPOR
BAĞLARBAŞI 10.30 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR MERİNOSSPOR 1938
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YOL SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. HAMİTLER SPOR YAVUZSELİM SPOR
HÜRRİYET 10.30 U 13 KLS ALTINOK SPOR GÜLBAHÇE SPOR
HÜRRİYET 12.00 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR YİĞİTLER SPOR
HÜRRİYET 13.30 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR UMUR SPOR
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
FETHİYE 10.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU ELMASBAHÇE SPOR
FETHİYE 12.00 U 13 KLS ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK YALINTAŞ SPOR
FETHİYE 13.30 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR ALACAHIRKA SPOR
FETHİYE 15.30 2.KÜME DEMİRCİ SPOR MURADİYE SPOR
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 1.K. HÜD.KARTAL SPOR VATAN SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR YENİ KARMAN SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR MERİNOSSPOR 1938
EMEK 11.00 U 13 1.K. BALKAN SPOR GÖRÜKLE İEPEK SPOR
EMEK 12.30 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
EMEK 14.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK
EMEK 15.30 2.KÜME YUNUSELİ SPOR BÜYÜKORHAN SPOR
Ş.BAŞOL 10.30 U 13 1.K. MİLLET MH.SPOR FİDYEKIZIK SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 KLS YILDIRIM BLD.JİMNASTİK DEMİRCİ SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME FİDYEKIZIK SPOR MAKSEM SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 13 KLS DEĞİRMENLİKIZIK SPOR BURSA YILDIRIM SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 1.K. VAKIF SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
ARABAYATAĞI 15.30 2.KÜME BATI TRAKYA SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR
HACIVAT 10.00 U 13 1.K. BURSA YILDIZORDU SPOR TUNA GENÇLİK
HACIVAT 11.30 2.KÜME ESENEVLER SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
HACIVAT 13.30 2.KÜME KUMLUKALAN SPOR VATAN SPOR
HACIVAT 15.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR ALTINSABAN SPOR
KESTEL İLÇE 12.00 U 13 KLS BURSA İPEKYOLU SPOR HAMİTLER SPOR
KESTEL İLÇE 14.00  U 13 1.K. KESTEL BLD.SPOR ATICILAR SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR DÜZCE KADIN FUTBOL
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLS ÇİLEK SPOR DEMİRTAŞ SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 13 KLS KARAPINAR SPOR ALTINOVA GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 14.30 U 13 KLS KÖRFEZ SPOR ÇOTANAK SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 U 13 KLS GEMLİK ALTINAYAK SPOR ÜÇEVLER SPOR
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ K.ÇEŞME KANARYA
İNG.KURTULUŞ 10.30 U 13 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR İNEGÖL SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK İNG.YENİCE SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR İZNİK SPOR
İNG.SANAYİ 11.00 U 13 KLS İNG.ORHANİYE SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
İNG.SANAYİ 12.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR EMEK SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 U 13 KLS ILGAR SPOR YENİŞEHİR E.DOĞAN SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. KAFKAS SPOR KARADENİZ GÜVEN
YENİCE 16.00 U 13 KLS İNG.YENİCE SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
MUDANYA 15.30 2.KÜME TRİLYE SPOR AHMETPAŞA SPOR
GÜZELYALI 13.00 U 13 KLS BURGAZ SPOR ÇALI SPOR
GÜZELYALI 15.30 2.KÜME KUMYAKA SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR
ORHANELİ 13.00 2.KÜME KARINCALI GÜCÜ SPOR KARTAL SPOR
ORHANELİ 15.30 SÜPER L. ORHANELİ SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
KARACABEY SUNİ 13.30 U 13 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
KARACABEY SUNİ 15.30 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ İHSANİYE SPOR
M.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR İSTANBUL DEFNE SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 13 KLS KAVAKLI GÜCÜ SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR HOCA KÖY SPOR
5 ŞUBAT ÇARŞAMBA
MERİNOS 13.30 1.KÜME MERİNOS SPOR 1938 ALANYURT GENÇLİK
SOĞANLI 15.30 1.KÜME ALTINSABAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
ARABAYATAĞI 15.30 1.KÜME UMUR SPOR FATİHGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 1.KÜME CUMALIKIZIK SPOR BURSA GÜVEN SPOR
UMURBEY 15.30 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR ÇEKİRGE SPOR
ORG.GÖL 15.30 1.KÜME HÜR SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
İZNİK DIŞ 15.30 1.KÜME ELBEYLİ ÜZÜM SPOR CİHAN SPOR
YENİCE 15.30 1.KÜME İNG.YENİCE SPOR YİĞİTLER SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir