Ev / 2. Küme / 1 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

1 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 12.00 U 13 KLS GÜRSU SPOR İZNİK SPOR 3 5
ATICILAR 1 13.30 U 17 1.K. CİHAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 1 3
ATICILAR 2 12.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 3 0
ATICILAR 2 13.30 U 17 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YUNUSELİ SPOR 1 0
ATICILAR 2 15.30 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR İNG.DOĞAN SPOR 4 0
VATAN 13.30 U 17 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR 1 3
VATAN 15.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 2 1
ALTINOVA 11.30 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR AKPINAR İD.YURDU 4 1
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK PANAYIR GÜNEŞ SPOR 0 0
ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR FETHİYE İD.YURDU 1 0
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK AKHİSAR DEMİR 1 3
MERİNOS 13.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 1 5
MERİNOS 14.30 U 13 KLS ÇİFTEHAVUZLAR SPOR ORHANELİ SPOR 1 2
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK DEMİRCİ SPOR 3 2
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR ÇOTANAK SPOR 1 2
SOĞANLI 15.30 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 2 4
BAĞLARBAŞI 11.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR TUNA GENÇLİK 2 5
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR HARMANCIK SPOR 1 3
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR GENÇLERGÜCÜ 1 2
HÜRRİYET 11.30 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ATICILAR SPOR 4 2
HÜRRİYET 13.30 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR ÇİMEN SPOR 2 1
HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR DEMİRTAŞ SPOR 1 4
FETHİYE 11.30 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU KESTEL BLD.SPOR 1 1
FETHİYE 13.30 U 17 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 6
FETHİYE 15.30 U 13 KLS ÇAMLICA SPOR BURSA NİLÜFER GENÇLİK Oynanmadı
DİKKALDIRIM 11.00 U 17 1.K. EMNİYET SPOR VAKIF SPOR 0 1
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR 0 2
DİKKALDIRIM 15.30 U 17 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ZAFER SPOR 3 4
EMEK 10.30 U 13 KLS NİLÜFER 16 SPOR GÜNEŞ TEPE SPOR 9 3
EMEK 12.00 U 13 KLS BORDO SPOR FATİHGÜCÜ SPOR 8 2
EMEK 13.30 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR 1 2
EMEK 15.30 U 17 1.K. BALKAN SPOR NİLÜFERSPOR 1987 1 1
Ş.BAŞOL 11.30 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK BURGAZ SPOR 3 3
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 ELİT YOL SPOR HAMİTLER SPOR 1 5
Ş.BAŞOL 15.30 U 13 KLS Ç.MEHMET GENÇLİK BAHAR SPOR 5 0
ARABAYATAĞI 12.15 U 13 KLS KARTAL SPOR ZEYTİN SPOR 1 5
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 1.K. GÜRSU BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 5
ARABAYATAĞI 15.30 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR MİLLET MH.SPOR 2 2
HACIVAT 10.30 U 13 KLS HACIVAT G.BİRLİĞİ GÜRSU Y.DOĞAN SPOR 3 0
HACIVAT 12.00 U 13 KLS ORTABAĞLAR SPOR DEMİRYOLU SPOR 1 4
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ OVAAKÇA SPOR 5 3
HACIVAT 15.30 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR ALTINOK SPOR 2 1
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLS DEĞİRMENÖNÜ SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR 0 5
KESTEL TOKİ 13.30 U 17 KLASMAN DEMETEVLER SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 0 1
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR ORTABAĞLAR SPOR 1 0
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 1.K. GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR ELMASBAHÇE SPOR 1 2
UMURBEY 11.30 U 17 1.K. UMUR SPOR BOSCH SPOR 0 9
UMURBEY 13.30 U 13 KLS UMUR SPOR İHSANİYE SPOR 0 12
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR BURGAZ SPOR 1 0
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ BURSA GÜVEN SPOR 4 2
ORG.GÖL 14.00 U 17 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ MUDANYA SPOR 2 2
İZNİK DIŞ 15.30 U 17 1.K. İZNİK SPOR SIRAMEŞELER SPOR İPTAL
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR BURSA İDMAN OCAĞI SPOR 1 2
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR ÇEKİRGE SPOR 4 2
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR PANAYIR SPOR 1 4
İNG.SANAYİ 11.30 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 0 1
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 1 2
İNG.SANAYİ 15.30 U 17 ELİT KAFKAS SPOR GEMLİK BLD.SPOR 3 0
YENİCE 13.30 U 17 1.K. İNG.YENİCE SPOR EMEK SPOR 0 5
YENİCE 15.30 U 13 KLS İNG.DOĞAN SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR Oynanmadı
YENİŞEHİR 12.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 1 0
YENİŞEHİR 15.30 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK VAKIF SPOR 0 1
KELES 15.30 SÜPER L. KELES GENÇLİK KESTEL BLD.SPOR 0 2
KARACABEY SUNİ 15.30 U 17 1.K. KARACABEY BLD.SPOR TÜTÜN SPOR 3 1
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 17 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 2

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir