Ev / 1. Küme / 2 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

2 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR VEFA SPOR 6 0
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 2
ATICILAR 1 10.30 U 13 KLS CİHAN SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR 0 2
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLS İVAZPAŞA SPOR İNANÇ SPOR 2 4
ATICILAR 1 13.30 2.KÜME BAHAR SPOR TUNA GENÇLİK 2 3
ATICILAR 1 15.30 1.KÜME BARBAROS SPOR ELBEYLİÜZÜM SPOR 1 4
ATICILAR 2 10.30 U 13 KLS AHMETPAŞA SPOR BURSA UFUK SPOR Oynanmadı
ATICILAR 2 12.00 U 13 ELİT ZAFER SPOR BURSA SPOR 0 7
ATICILAR 2 13.30 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR MİLLET MH.SPOR 4 1
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR EMEK SPOR 0 2
VATAN 12.30 U 13 1.K. GÜRSU BLD.SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 1 3
VATAN 14.00 U 13 1.K. BARBAROS SPOR HÜRRİYET SPOR 8 1
VATAN 15.30 2.KÜME SELİM SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 3
ALTINOVA 11.00 U 13 KLS K.ÇEŞME KANARYA SPOR NİLÜFER ERTUĞRUL SPOR 0 4
ALTINOVA 12.30 U 13 1.K. K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR KUMLA GENÇLİK 4 3
ALTINOVA 14.00 U 13 ELİT 19 MAYIS SPOR GEMLİK BLD.SPOR 2 3
ALTINOVA 15.30 1.KÜME CİHAN SPOR ALTINOK SPOR 2 3
DEMİRTAŞ 12.00 U 13 KLS İSMETİYE SPOR NAMIKKEMAL SPOR 4 2
DEMİRTAŞ 13.30 U 13 1.K. TÜTÜN SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR 4 0
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR ODUNLUK SPOR 2 1
PANAYIR 11.00 U 13 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR BOSCH SPOR 4 0
PANAYIR 12.30 U 13 KLS PANAYIR SPOR ÇEKİRGE SPOR Oynanmadı
PANAYIR 14.00 U 13 1.K. BURSA ÇELTİK SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 1 3
PANAYIR 15.30 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR AKPINAR İD.YURDU 0 5
MERİNOS 13.30 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 4 1
SOĞANLI 12.00 BAYANLAR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR PENDİK SPOR 2 3
SOĞANLI 14.00 U 13 KLS SIRAMEŞELER SPOR AĞAKÖY SPOR 1 1
SOĞANLI 15.30 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR ÇALI SPOR 1 4
BAĞLARBAŞI 10.30 U 13 KLS ÖZLÜCE SPOR MERİNOSSPOR 1938 1 1
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR YOL SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR GÜRSU BLD.SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. HAMİTLER SPOR YAVUZSELİM SPOR 1 4
HÜRRİYET 10.30 U 13 KLS ALTINOK SPOR GÜLBAHÇE SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 12.00 U 13 KLS SOĞUKKUYU SPOR YİĞİTLER SPOR 0 1
HÜRRİYET 13.30 1.KÜME BURSA GÜVEN SPOR UMUR SPOR 2 0
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR M.K.PAŞA BLD. 0 0
FETHİYE 10.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU ELMASBAHÇE SPOR 4 0
FETHİYE 12.00 U 13 KLS ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK YALINTAŞ SPOR 7 0
FETHİYE 13.30 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR ALACAHIRKA SPOR 0 3
FETHİYE 15.30 2.KÜME DEMİRCİ SPOR MURADİYE SPOR 3 0
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 1.K. HÜD.KARTAL SPOR VATAN SPOR 12 0
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 KLS ODUNLUK SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 2 2
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR YENİ KARMAN SPOR 2 2
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME HÜD.DİKKALDIRIM SPOR MERİNOSSPOR 1938 2 3
EMEK 11.00 U 13 1.K. BALKAN SPOR GÖRÜKLE İEPEK SPOR 4 0
EMEK 12.30 U 13 KLS YUNUSELİ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD. 0 5
EMEK 14.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR GENÇ SARAY GENÇLİK 1 3
EMEK 15.30 2.KÜME YUNUSELİ SPOR BÜYÜKORHAN SPOR 0 1
Ş.BAŞOL 10.30 U 13 1.K. MİLLET MH.SPOR FİDYEKIZIK SPOR 7 1
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 KLS YILDIRIM BLD.JİMNASTİK DEMİRCİ SPOR 5 0
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME FİDYEKIZIK SPOR MAKSEM SPOR İPTAL
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 1 0
ARABAYATAĞI 13.00 U 13 KLS DEĞİRMENLİKIZIK SPOR BURSA YILDIRIM SPOR 0 14
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 1.K. VAKIF SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 1 3
ARABAYATAĞI 15.30 2.KÜME BATI TRAKYA SPOR YIL.AYYILDIZ SPOR Oynanmadı
HACIVAT 10.00 U 13 1.K. BURSA YILDIZORDU SPOR TUNA GENÇLİK 1 2
HACIVAT 11.30 2.KÜME ESENEVLER SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 1 5
HACIVAT 13.30 2.KÜME KUMLUKALAN SPOR VATAN SPOR Oynanmadı
HACIVAT 15.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR ALTINSABAN SPOR 2 0
KESTEL İLÇE 12.00 U 13 KLS BURSA İPEKYOLU SPOR HAMİTLER SPOR Oynanmadı
KESTEL İLÇE 14.00  U 13 1.K. KESTEL BLD.SPOR ATICILAR SPOR 3 0
KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR DÜZCE KADIN FUTBOL 4 1
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLS ÇİLEK SPOR DEMİRTAŞ SPOR 3 1
KESTEL TOKİ 15.30 U 13 KLS KARAPINAR SPOR ALTINOVA GENÇLİK 4 0
GEMLİK SUNİ 14.30 U 13 KLS KÖRFEZ SPOR ÇOTANAK SPOR Oynanmadı
GEMLİK SUNİ 16.00 U 13 KLS GEMLİK ALTINAYAK SPOR ÜÇEVLER SPOR 4 0
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ K.ÇEŞME KANARYA 2 4
İNG.KURTULUŞ 10.30 U 13 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR Oynanmadı
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR İNEGÖL SPOR 1 1
İNG.KURTULUŞ 13.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK İNG.YENİCE SPOR 1 0
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR İZNİK SPOR 3 3
İNG.SANAYİ 11.00 U 13 KLS İNG.ORHANİYE SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR Oynanmadı
İNG.SANAYİ 12.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR EMEK SPOR 1 0
İNG.SANAYİ 14.00 U 13 KLS ILGAR SPOR YENİŞEHİR E.DOĞAN SPOR Oynanmadı
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. KAFKAS SPOR KARADENİZ GÜVEN 3 2
YENİCE 16.00 U 13 KLS İNG.YENİCE SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 3 3
MUDANYA 15.30 2.KÜME TRİLYE SPOR AHMETPAŞA SPOR 3 0
GÜZELYALI 12.30 U 13 KLS BURGAZ SPOR ÇALI SPOR 6 0
GÜZELYALI 15.00 2.KÜME KUMYAKA SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR 3 1
ORHANELİ 13.00 2.KÜME KARINCALI GÜCÜ SPOR KARTAL SPOR 1 2
ORHANELİ 15.30 SÜPER L. ORHANELİ SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR 1 0
KARACABEY SUNİ 13.30 U 13 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ NİLÜFER BEŞEVLER SPOR 0 1
KARACABEY SUNİ 15.30 1.KÜME KARACABEY G.BİRLİĞİ İHSANİYE SPOR 2 3
M.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR İSTANBUL DEFNE SPOR 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 14.30 U 13 KLS KAVAKLI GÜCÜ SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR 1 1
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 13 KLS ÇİMEN SPOR HOCA KÖY SPOR 2 0

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir