Ev / 1. Küme / 8 VE 12 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

8 VE 12 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

8 ŞUBAT CUMARTESİ
ATICILAR 1 10.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR
ATICILAR 1 13.30 U 17 ELİT ZAFER SPOR NİL.ALTINŞEHİRSPOR
ATICILAR 1 15.30 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR FETHİYE İD.YURDU
ATICILAR 2 12.00 U 13 KLASMAN BAHAR SPOR ÇAMLICA SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 17 1.K. ELMASBAHÇE SPOR UMUR SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR HAMİTLER SPOR
VATAN 12.00 U 17 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR MİLLET MH.SPOR
VATAN 14.00 U 17 1.K. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR CİHAN SPOR
VATAN 16.00 U 13 1.K ATICILAR SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
ALTINOVA 11.30 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR BURSA İDMANOCAĞI
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK BURSA 19 MAYIS SPOR
PANAYIR 14.00 U 17 KLASMAN PANAYIR GÜNEŞ SPOR ÇİMEN SPOR
DEMİRTAŞ 12.00 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR BARBAROS SPOR
MERİNOS 13.00 U 13 ELİT BURSA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
SOĞANLI 10.00 U 13 KLASMAN İNANÇ SPOR PANAYIR SPOR
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR KARAPINAR SPOR
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ALTINOVA  GENÇLİK
SOĞANLI 15.30 U 17 1.K. SIRAMEŞELER SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 11.30 U 17 ELİT HAMİTLER SPOR ATICILAR SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 1.K. BOSCH SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR KAFKAS SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 17 ELİT ALTINOK SPOR HÜRRİYET SPOR
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR İSMETİYE SPOR
FETHİYE 10.00 U 13 KLASMAN BURSA 16 SPOR AHMETPAŞA SPOR
FETHİYE 11.30 U 17 1.K. EMNİYET SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR
FETHİYE 13.30 U 17 1.K. NİLÜFERSPOR 1987 YAVUZSELİM SPOR
FETHİYE 15.30 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
DİKKALDIRIM 10.00 U 17 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR OVAAKÇA SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 13 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR ÇİMEN SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI İNG.OSMANİYE SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR KURTULUŞ SPOR
EMEK 10.00 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU NİLÜFER FSM SPOR
EMEK 12.00 U 13 1.K NİL.BEŞEVLER SPOR KARACABEY BLD.SPOR
EMEK 13.30 U 17 1.K. GÖRÜKLEİPEK SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
EMEK 15.30 U 17 1.K. EMEK SPOR PANAYIR SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 ELİT YOL SPOR GEMLİK BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÇİRİŞHANE GENÇLİK
Ş.BAŞOL 15.30 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
ARABAYATAĞI 14.00 U 17 KLASMAN VAKIF SPOR NAMIKKEMAL SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIRIM SPOR BURGAZ SPOR
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR HÜD.KARTAL SPOR
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER
HACIVAT 15.30 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR YENİ KARAMAN SPOR
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR YOL SPOR
GEMLİK SUNİ 11.30 U 17 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR ORTABAĞLAR SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR DEMETEVLER SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17  ELİT GEMLİK BLD.SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
ORHANGAZİ GÖL 15.30 U 13 1.K ORHANGAZİ FUT.KLB. TÜTÜN SPOR
İZNİK STAD 15.30 SÜPER L. İZNİK SPOR ORHANELİ SPOR
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 1.K. GAZİPAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. İNG.DOĞAN SPOR İNG.YENİCE SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
YENİŞEHİR 11.30 U 13 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR ILGAR SPOR
YENİŞEHİR 13.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
GÜZELYALI 11.30 U 17 1.K. BURGAZ SPOR GÜRSU BLD.SPOR
GÜZELYALI 13.30 U 17 1.K. MUDANYA SPOR GEMLİK ALTINAYAK
HARMANCIK 15.00 U 17 KLASMAN HARMANCIK SPOR BEYAZIT SPOR
KARACABEY DIŞ 15.00 U 17 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ BALKAN SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 15.30 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. YAVUZSELİMSPOR
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 U 17 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. SOĞUKKUYU SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ALTINSABAN SPOR
9 ŞUBAT PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. BOZÜYÜK VİTRA
ATICILAR 1 10.00 U 13 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR FATİHGÜCÜ SPOR
ATICLAR 1 11.30 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR YUNUSELİ SPOR
ATCILAR 1 13.30 1.KÜME BARBAROS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ATICILAR 1 15.30 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ELMASBAHÇE SPOR
ATICILAR 2 10.00 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR
ATICLAR 2 11.30 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SELİM SPOR
ATICILAR 2 13.30 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR BAHAR SPOR
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
VATAN 10.00 U 13 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR İSMETİYE SPOR
VATAN 11.30 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK BURSA İPEKYOLU SPOR
VATAN 13.30 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR
VATAN 15.30 2.KÜME VATAN SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
ALTINOVA 10.00 U 13 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK GÜRSU BLD.SPOR
ALTINOVA 11.30 2.KÜME MAKSEM SPOR KUMLUKALAN SPOR
ALTINOVA 13.30 2.KÜME TUNA GENÇLİK NİLÜFER FSM SPOR
ALTINOVA 15.30 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR CUMALIKIZIK SPOR
MERİNOS 13.00 BAYANLAR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER DÜZCE KADIN FUTBOL
PANAYIR 10.00 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR İVAZPAŞA SPOR
PANAYIR 11.30 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR ESENEVLER SPOR
PANAYIR 13.30 2.KÜME ALACAHIRKA SPOR KUMYAKA SPOR
PANAYIR 15.30 2.KÜME KAZIKLI SPOR AHISKA SPOR
SOĞANLI 10.00 U 13 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BORDO SPOR
SOĞANLI 11.30 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK SPOR MUTLULAR SPOR
SOĞANLI 13.30 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
SOĞANLI 15.30 2.KÜME MURADİYE SPOR BATITRAKYA SPOR
HÜRRİYET 11.00 U 13 1.K BURSA GÜVEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
HÜRRİYET 12.30 U 13 1.K HÜRRİYET SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
HÜRRİYET 14.00 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
HÜRRİYET 15.30 1.KÜME ALTINOK SPOR ELBEYLİÜZÜM SPOR
FETHİYE 10.30 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR ÖZLÜCE SPOR
FETHİYE 12.00 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU BURSA 19 MAYIS SPOR
FETHİYE 13.30 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR
FETHİYE 15.30 1.KÜME İHSANİYE SPOR ALTINSABAN SPOR
BAĞLARBAŞI 10.30 U 13 1.K BOSCH SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN HAMİTLER SPOR UMUR SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR TİRİLYE SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. EMEK SPOR DUAÇINAR SPOR
DİKKALDIRIM 10.30 U 13 1.K GENÇ SARAY GENÇLİK YAVUZSELİM SPOR
DİKKALDIRIM 12.00 U 13 1.K NİL.ALTINŞEHİR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
DİKKALDIRIM 13.30 1.KÜME HÜD DİKKALDIRIM SPOR ÇAMLICA SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR UMUR SPOR
EMEK 11.00 U 13 KLASMAN ÇALI SPOR DEMİRCİ SPOR
EMEK 13.00 U 13 ELİT EMEK SPOR GAZİPAŞA SPOR
EMEK 14.30 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR
Ş.BAŞOL 10.00 U 13 1.K YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ BARBAROS SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 2.KÜME SAMANLI SPOR BOYALICA SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME KARTAL SPOR DEMİRCİ SPOR
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR KAFKAS SPOR
ARABAYATAĞI 12.00 U 13 1.K FİDYEKIZIK SPOR VAKIF SPOR
ARABAYATAĞI 13.30 2.KÜME VAKIF SPOR DEMİRYOLU SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 SÜPER L. HACIVAT SPOR KARADENİZ GÜVEN
HACIVAT 10.30 U 13 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ SIRAMEŞELER SPOR
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
HACIVAT 13.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR MERİNOS SPOR 1938
HACIVAT 15.30 2.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR CERRAH SPOR
KESTEL İLÇE 15.30 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN YLDIRIM ERİKLİ SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
KESTEL TOKİ 13.30 U 13 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
KESTEL TOKİ 15.00 U 13 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR SOĞUKKUYU SPOR
GEMLİK SUNİ 12.00 U 13 KLASMAN GEMLİK ALTINAYAKLAR ALTINOK SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR KARAPINAR SPOR
GEMLİK SUNİ 15.00 U 13 1.K KUMLA GENÇLİK GEÇİT SPOR
ORG.GÖL 11.30 2.KÜME KERAMET SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN
ORG.GÖL 13.30 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR OVAAKÇA SPOR
ORG.GÖL 15.30 2.KÜME BAYINDIR SPOR İNANÇ SPOR
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 1.K AKHİSARDEMİR SPOR VATAN SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR SİNANDEDE UFUK SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR FETHİYE İD.YURDU
İNG.SANAYİ 12.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR ALTINSABAN SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK HÜR SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
GÖRÜKLE 13.00 U 13 1.K GÖRÜKLE İPEK SPOR KESTEL BLD.SPOR
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK VEFASPOR
ORHANELİ 13.30 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
ORHANELİ 15.30 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KARINCALI GÜCÜ SPOR
GÜZELYALI 15.30 SÜPER L. BURGAZ SPOR KELES GENÇLİK
KARACABEY SUNİ 13.30 2.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR ULUDAĞ SPOR
KARACABEY SUNİ 15.30 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ İNG.YENİCE SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR PENDİK ÇAMLIK SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 13.30 U 13 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. ÇİLEK SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ZAFER SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR MKP AKAR SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME ROMAN SPOR YALINTAŞ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR
12 ŞUBAT ÇARŞAMBA
DEMİRTAŞ 15.00 U 16 ELİT BARAJ ORHANGAZİ FUT.KLB. BAĞLARBAŞI SPOR
YENİCE 15.00 U 14 ELİT BARAJ KAFKAS SPOR GAZİPAŞA SPOR
ALTINOVA 13.30 U 14 PLAY OF BURSA GÜVEN SPOR ZAFER SPOR
ALTINOVA 15.30 U 14 PLAY OF BURSA 19 MAYIS SPOR KÜÇÜK B.O.K.K.S BAŞAKSPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir