Ev / Genel / 8 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

8 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 10.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR Oynanmadı
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR Oynanmadı
ATICILAR 1 13.30 U 17 ELİT ZAFER SPOR NİL.ALTINŞEHİRSPOR 4 2
ATICILAR 1 15.30 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR FETHİYE İD.YURDU 2 2
ATICILAR 2 12.00 U 13 KLASMAN BAHAR SPOR ÇAMLICA SPOR 2 8
ATICILAR 2 13.30 U 17 1.K. ELMASBAHÇE SPOR UMUR SPOR 3 0
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR HAMİTLER SPOR 4 1
VATAN 12.00 U 17 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR MİLLET MH.SPOR Oynanmadı
VATAN 14.00 U 17 1.K. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR CİHAN SPOR 2 2
VATAN 16.00 U 13 1.K ATICILAR SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR 6 1
ALTINOVA 11.30 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR BURSA İDMANOCAĞI 2 2
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK BURSA 19 MAYIS SPOR 4 0
PANAYIR 11.00 U 13 1.K GÖRÜKLE İPEK SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 7
PANAYIR 14.00 U 17 KLASMAN PANAYIR GÜNEŞ SPOR ÇİMEN SPOR 3 3
DEMİRTAŞ 12.00 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR BARBAROS SPOR Oynanmadı
MERİNOS 13.00 U 13 ELİT BURSA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 5 1
SOĞANLI 10.00 U 13 KLASMAN İNANÇ SPOR PANAYIR SPOR Oynanmadı
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR KARAPINAR SPOR 3 2
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN YUNUSELİ SPOR ALTINOVA  GENÇLİK 2 1
SOĞANLI 15.30 U 17 1.K. SIRAMEŞELER SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 1
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 1.K. BOSCH SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 3
BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR KAFKAS SPOR 1 2
HÜRRİYET 11.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 13.30 U 17 ELİT ALTINOK SPOR HÜRRİYET SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR İSMETİYE SPOR 0 2
FETHİYE 10.00 U 13 KLASMAN BURSA 16 SPOR AHMETPAŞA SPOR 10 0
FETHİYE 11.30 U 17 1.K. EMNİYET SPOR İNG.KURTULUŞ SPOR 3 0
FETHİYE 13.30 U 17 1.K. NİLÜFERSPOR 1987 YAVUZSELİM SPOR 0 3
FETHİYE 15.30 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 5
DİKKALDIRIM 10.00 U 17 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR OVAAKÇA SPOR 0 0
DİKKALDIRIM 12.00 U 13 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR ÇİMEN SPOR Oynanmadı
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI İNG.OSMANİYE SPOR 2 0
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR KURTULUŞ SPOR 2 4
EMEK 10.00 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU NİLÜFER FSM SPOR 1 2
EMEK 12.00 U 13 1.K NİL.BEŞEVLER SPOR KARACABEY BLD.SPOR 3 2
EMEK 13.30 U 17 1.K. GÖRÜKLEİPEK SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 4 0
EMEK 15.30 U 17 1.K. EMEK SPOR PANAYIR SPOR 4 1
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 ELİT YOL SPOR GEMLİK BLD.SPOR 4 1
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ÇİRİŞHANE GENÇLİK 3 0
Ş.BAŞOL 15.30 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK HÜD.KARTAL SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 12.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. Oynanmadı
ARABAYATAĞI 14.00 U 17 KLASMAN VAKIF SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 16.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIRIM SPOR BURGAZ SPOR 2 2
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR HÜD.KARTAL SPOR 1 6
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER 5 3
HACIVAT 15.30 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR YENİ KARAMAN SPOR 1 8
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR YOL SPOR 0 0
GEMLİK SUNİ 11.30 U 17 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR ORTABAĞLAR SPOR 0 9
GEMLİK SUNİ 13.30 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR DEMETEVLER SPOR 6 0
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17  ELİT GEMLİK BLD.SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 1
ORHANGAZİ GÖL 15.30 U 13 1.K ORHANGAZİ FUT.KLB. TÜTÜN SPOR 2 3
İZNİK STAD 15.30 SÜPER L. İZNİK SPOR ORHANELİ SPOR 1 0
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR Oynanmadı
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 1.K. GAZİPAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR Oynanmadı
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR ÇAĞLAYAN SPOR Oynanmadı
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. İNG.DOĞAN SPOR İNG.YENİCE SPOR Oynanmadı
İNG.SANAYİ 15.30 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ Oynanmadı
YENİŞEHİR 11.30 U 13 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR ILGAR SPOR Oynanmadı
YENİŞEHİR 13.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR Oynanmadı
GÜZELYALI 11.30 U 17 1.K. BURGAZ SPOR GÜRSU BLD.SPOR 2 0
GÜZELYALI 13.30 U 17 1.K. MUDANYA SPOR GEMLİK ALTINAYAK 3 0
HARMANCIK 15.00 U 17 KLASMAN HARMANCIK SPOR BEYAZIT SPOR 2 3
KARACABEY DIŞ 15.00 U 17 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ BALKAN SPOR 1 0
M.K.PAŞA İLÇE 15.30 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. YAVUZSELİMSPOR 7 0
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 U 17 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. SOĞUKKUYU SPOR 4 3
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 ALTINSABAN SPOR 0 2

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir