Ev / 1. Küme / 9 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

9 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI 1 4
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. BOZÜYÜK VİTRA 1 1
ATICILAR 1 10.00 U 13 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR FATİHGÜCÜ SPOR 9 0
ATICLAR 1 11.30 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR YUNUSELİ SPOR 4 2
ATCILAR 1 13.30 1.KÜME BARBAROS SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 1
ATICILAR 1 15.30 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ELMASBAHÇE SPOR 1 3
ATICILAR 2 10.00 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR 2 1
ATICLAR 2 11.30 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SELİM SPOR 1 1
ATICILAR 2 13.30 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR BAHAR SPOR 5 3
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 1 2
VATAN 10.00 U 13 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ İSMETİYE SPOR 5 2
VATAN 11.30 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK BURSA İPEKYOLU SPOR 3 0
VATAN 13.30 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR 0 1
VATAN 15.30 2.KÜME VATAN SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 3 0
ALTINOVA 10.00 U 13 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK GÜRSU SPOR 5 3
ALTINOVA 11.30 2.KÜME MAKSEM SPOR KUMLUKALAN SPOR Oynanmadı
ALTINOVA 13.30 2.KÜME TUNA GENÇLİK NİLÜFER FSM SPOR 1 0
ALTINOVA 15.30 1.KÜME FATİHGÜCÜ SPOR CUMALIKIZIK SPOR Oynanmadı
MERİNOS 13.00 BAYANLAR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER DÜZCE KADIN FUTBOL 6 1
PANAYIR 10.00 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR İVAZPAŞA SPOR 3 3
PANAYIR 11.30 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR ESENEVLER SPOR 1 6
PANAYIR 13.30 2.KÜME ALACAHIRKA SPOR KUMYAKA SPOR 3 0
PANAYIR 15.30 2.KÜME KAZIKLI SPOR AHISKA SPOR 2 1
DEMİRTAŞ 15.00 U 17 ELİT HAMİTLER SPOR ATICILAR SPOR 0 1
SOĞANLI 10.00 U 13 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR BORDO SPOR 0 0
SOĞANLI 11.30 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK SPOR MUTLULAR SPOR 2 5
SOĞANLI 13.30 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR ÇİÇEKLİ SPOR 2 2
SOĞANLI 15.30 2.KÜME MURADİYE SPOR BATITRAKYA SPOR Oynanmadı
HÜRRİYET 11.00 U 13 1.K BURSA GÜVEN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 2 3
HÜRRİYET 12.30 U 13 1.K HÜRRİYET SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 2
HÜRRİYET 14.00 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 2
HÜRRİYET 15.30 1.KÜME ALTINOK SPOR ELBEYLİÜZÜM SPOR 1 2
FETHİYE 10.30 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR ÖZLÜCE SPOR 0 6
FETHİYE 12.00 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU BURSA 19 MAYIS SPOR 6 2
FETHİYE 13.30 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR 1 5
FETHİYE 15.30 1.KÜME İHSANİYE SPOR ALTINSABAN SPOR 1 4
BAĞLARBAŞI 10.30 U 13 1.K BOSCH SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 3 1
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN HAMİTLER SPOR UMUR SPOR 6 1
BAĞLARBAŞI 13.30 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR TİRİLYE SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. EMEK SPOR DUAÇINAR SPOR 0 0
DİKKALDIRIM 10.30 U 13 1.K GENÇ SARAY GENÇLİK YAVUZSELİM SPOR 7 0
DİKKALDIRIM 12.00 U 13 1.K NİL.ALTINŞEHİR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 0 4
DİKKALDIRIM 13.30 1.KÜME HÜD DİKKALDIRIM SPOR ÇAMLICA SPOR 7 4
DİKKALDIRIM 15.30 1.KÜME ÇEKİRGE SPOR UMUR SPOR 2 2
EMEK 11.00 U 13 KLASMAN ÇALI SPOR DEMİRCİ SPOR 1 3
EMEK 13.00 U 13 ELİT EMEK SPOR GAZİPAŞA SPOR 4 0
EMEK 14.30 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR KAVAKLIGÜCÜ SPOR 5 1
Ş.BAŞOL 10.00 U 13 1.K YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ BARBAROS SPOR 1 0
Ş.BAŞOL 11.30 2.KÜME SAMANLI SPOR BOYALICA SPOR 9 1
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME KARTAL SPOR DEMİRCİ SPOR 1 1
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR KAFKAS SPOR 0 1
ARABAYATAĞI 12.00 U 13 1.K FİDYEKIZIK SPOR VAKIF SPOR 1 3
ARABAYATAĞI 13.30 2.KÜME VAKIF SPOR DEMİRYOLU SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 15.30 SÜPER L. HACIVAT SPOR KARADENİZ GÜVEN 3 2
HACIVAT 10.30 U 13 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ SIRAMEŞELER SPOR 3 1
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ YILDIRIM BLD.JİMNASTİK 0 4
HACIVAT 13.30 1.KÜME YİĞİTLER SPOR MERİNOS SPOR 1938 Oynanmadı
HACIVAT 15.30 2.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR CERRAH SPOR 0 2
KESTEL İLÇE 15.30 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 2 0
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN YLDIRIM ERİKLİ SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR 0 4
KESTEL TOKİ 13.30 U 13 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 3
KESTEL TOKİ 15.00 U 13 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR SOĞUKKUYU SPOR 1 0
GEMLİK SUNİ 12.00 U 13 KLASMAN GEMLİK ALTINAYAKLAR ALTINOK SPOR 4 1
GEMLİK SUNİ 13.30 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR KARAPINAR SPOR 1 4
GEMLİK SUNİ 15.00 U 13 1.K KUMLA GENÇLİK GEÇİT SPOR 1 0
ORG.GÖL 11.30 2.KÜME KERAMET SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN 0 11
ORG.GÖL 13.30 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR OVAAKÇA SPOR 1 3
ORG.GÖL 15.30 2.KÜME BAYINDIR SPOR İNANÇ SPOR 0 5
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 1.K AKHİSARDEMİR SPOR VATAN SPOR TEHİR
İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR SİNANDEDE UFUK SPOR TEHİR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR FETHİYE İD.YURDU TEHİR
İNG.SANAYİ 12.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR ALTINSABAN SPOR TEHİR
İNG.SANAYİ 13.30 1.KÜME ALANYURT GENÇLİK HÜR SPOR TEHİR
İNG.SANAYİ 15.30 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR TEHİR
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK VEFA SPOR 1 1
ORHANELİ 13.30 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK TEHİR
ORHANELİ 15.30 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KARINCALI GÜCÜ SPOR TEHİR
GÜZELYALI 15.30 SÜPER L. BURGAZ SPOR KELES GENÇLİK 2 0
KARACABEY SUNİ 13.30 2.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR ULUDAĞ SPOR 6 2
KARACABEY SUNİ 15.30 1.KÜME K.BEY G.BİRLİĞİ İNG.YENİCE SPOR Oynanmadı
M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR PENDİK ÇAMLIK SPOR 0 13
ŞÜKRÜ ERDEM 13.30 U 13 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. ÇİLEK SPOR 1 2
ŞÜKRÜ ERDEM 15.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ZAFER SPOR 2 1
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR MKP AKAR SPOR 6 1
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME ROMAN SPOR YALINTAŞ SPOR 8 1
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME ÇİMEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 2

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir