Ev / 1. Küme / 12 VE 19 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

12 VE 19 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA
1 HACIVAT 15.00 1.KÜME YİĞİTLER SPOR MERİNOS 1938 SPOR
2 İNG.SANAYİ 15.00 1.KÜME ALANYURT SPOR HÜR SPOR
3 ŞAHİN BAŞOL 15.00 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR ÇEKİRGE SPOR
 15 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ
1 ATICILAR  3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR GÜLBAHÇE SPOR
2 ATICILAR 1 12.00 U 13 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK ÇALI SPOR
3 ATICILAR 1 13.30 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR EMNİYET SPOR
4 ATICILAR 1 15.30 U 17 1.K. CİHAN SPOR TÜTÜN SPOR
5 ATICILAR 2 11.30 U 17 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
6 ATICILAR 2 13.30 U 17 ELİT ATICILAR SPOR KESTEL BLD.SPOR
7 ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
8 VATAN 13.30 U 17 1.K. GÜRSU BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
9 VATAN 15.30 U 17 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK AKPINAR İDYURDU
10 ALTINOVA 11.30 U 17 ELİT YOL SPOR DEMİRTAŞ SPOR
11 ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
12 ALTINOVA 15.30 U 17 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK DEMİRCİ SPOR
13 PANAYIR 13.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR KARACABEY BLD.SPOR
14 PANAYIR 15.30 U 17 1.K. PANAYIR SPOR İNG.DOĞAN SPOR
15 OVAAKÇA 15.30 U 17 KLASMAN OVAAKÇA SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
16 SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER İNANÇ SPOR
17 SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK M.K.PAŞASPOR BLD.
18 SOĞANLI 15.30 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
19 BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR M.K.PAŞA 2014  SPOR
20 BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 1.K. BAĞLARBAŞI SPOR BURGAZ SPOR
21 BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR TUNA GENÇLİK
22 HÜRRİYET 11.30 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
23 HÜRRİYET 13.30 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR HAMİTLER SPOR
24 HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YİĞİTLER SPOR
25 FETHİYE 11.30 U 17 1.K. BALKAN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
26 FETHİYE 13.30 U 17 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR GEMLİK BLD.SPOR
27 FETHİYE 15.30 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU ALTINOK SPOR
28 DİKKALDIRIM 11.00 U 17 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BURSA GÜVEN SPOR
29 DİKKALDIRIM 13.00 U 13 KLASMAN ÇAMLICA SPOR ORHANELİ SPOR
30 DİKKALDIRIM 14.30 U 13 1.K. HÜD.KARTAL SPOR AKHİSARDEMİR SPOR
31 DİKKALDIRIM 16.30 U 17 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
32 EMEK 10.30 U 13 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR MERİNOS 1938 SPOR
33 EMEK 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BURSA YILDIRIM SPOR
34 Ş.BAŞOL 11.30 U 17 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR ELMASBAHÇE SPOR
35 Ş.BAŞOL 13.30 U 17 KLASMAN MİLLET MH.SPOR HARMANCIK SPOR
36 Ş.BAŞOL 15.30 U 17 1.K. YAVUZSELİM SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
37 ARABAYATAĞI 13.30 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR İVAZPAŞA SPOR
38 ARABAYATAĞI 15.30 U 17 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
39 HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN Ç.MEHMET GENÇLİK ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
40 HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ ÇEKİRGE SPOR
41 HACIVAT 15.30 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK YENİŞEHİR BLD.SPOR
42 KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN KARAPINAR SPOR ÜÇEVLER SPOR
43 KESTEL TOKİ 13.30 U 17 KLASMAN DEMETEVLER SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR
44 KESTEL TOKİ 15.30 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
45 GEMLİK İLÇE 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR HACIVAT SPOR
46 GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 1.K. GEMLİK ALTINAYAKLAR SIRAMEŞELER SPOR
47 UMURBEY 15.30 U 17 1.K. UMUR SPOR MUDANYA SPOR
48 ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ EMEK SPOR
49 İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR EMEK SPOR
50 İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR ILGAR SPOR
51 İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN MİLLET MH.SPOR
52 İNG.SANAYİ 11.30 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA SPOR
53 İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. YENİCE SPOR VAKIF SPOR
54 İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. KAFKAS SPOR K.ÇEŞME KANARYA
55 KARACABEY SUNİ 16.00 U 13 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
56 M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 13 KLASMAN KAVAKLIGÜCÜ SPOR NİLÜFER 16 SPOR
57 M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 17 KLASMAN ÇİMEN SPOR YUNUSELİ SPOR
16 ŞUBAT 2020 PAZAR
1 MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR PAMUKOVA 1968
2 ATICILAR 1 12.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR FETHİYE İD.YURDU
3 ATICILAR 1 13.30 2.KÜME AHISKA SPOR BEYAZIT GENÇLİK
4 ATICILAR 1 15.30 2.KÜME MURADİYE SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
5 ATICILAR 2 11.00 U 13 ELİT ZAFER SPOR ELMASBAHÇE SPOR
6 ATICILAR 2 12.30 U 13 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR HOCA KÖY SPOR
7 ATICILAR 2 14.00 U 13 KLASMAN GÜRSU SPOR ZEYTİN SPOR
8 ATICILAR 2 15.30 2.KÜME İNANÇ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
9 VATAN 12.30 U 13 1.K. GÜRSU BLD.SPOR TUNA GENÇLİK
10 VATAN 14.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENLİKIZIK SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
11 VATAN 15.30 U 13 1.K. BARBAROS SPOR BOSCH SPOR
12 ALTINOVA 11.00 U 13 1.K. K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR
13 ALTINOVA 12.30 U 13 KLASMAN K.ÇEŞME KANARYA SPOR GÜNEŞTEPE SPOR
14 ALTINOVA 14.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR YOL SPOR
15 ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
16 DEMİRTAŞ 11.00 U 13 KLASMAN İSMETİYE SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
17 DEMİRTAŞ 13.00 U 13 1.K. TÜTÜN SPOR FİDYE KIZIK SPOR
18 DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
19 PANAYIR 10.30 U 13 KLASMAN PANAYIR SPOR DEMİRYOLU SPOR
20 PANAYIR 12.00 U 13 1.K. BURSA ÇELTİK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
21 PANAYIR 13.30 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR MAKSEM SPOR
22 PANAYIR 15.30 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ İNG.ORHANİYE SPOR
23 OVAAKÇA 15.30 2.KÜME OVAAKÇA SPOR KERAMET SPOR
24 MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR DEMİRTAŞ SPOR
25 MERİNOS 14.30 U 13 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR ORTABAĞLAR SPOR
26 SOĞANLI 12.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR EMEK SPOR
27 SOĞANLI 13.30 2.KÜME MUTLULAR SPOR ÖRNEKKÖY SPOR
28 SOĞANLI 15.30 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR AKPINAR İD.YURDU
29 BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN BORDO SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
30 BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. HAMİTLER SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
31 BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR BURGAZ SPOR
32 HÜRRİYET 12.00 U 13 KLASMAN ALTINOK SPOR İZNİK SPOR
33 HÜRRİYET 13.30 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR BAHAR SPOR
34 HÜRRİYET 15.30 2.KÜME YUNUSELİ SPOR SELİM SPOR
35 FETHİYE 12.00 U 13 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK HACIVAT G.BİRLİĞİ
36 FETHİYE 13.30 2.KÜME DEMİRCİ SPOR BÜYÜK ORHAN SPOR
37 FETHİYE 15.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR İZNİK SPOR
38 DİKKALDIRIM 11.00 U 13 KLASMAN ODUNLUK SPOR BAHAR SPOR
39 DİKKALDIRIM 12.30 U 13 1.K. HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
40 DİKKALDIRIM 14.00 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR İNEGÖL SPOR
41 DİKKALDIRIM 15.30 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR AHMETPAŞA SPOR
42 EMEK 11.00 U 13 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR HAMİTLER SPOR
43 EMEK 12.30 U 13 KLASMAN YUNUSELİ SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
44 EMEK 14.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR ATICILAR SPOR
45 Ş.BAŞOL 12.00 U 13 1.K. YAVUZSELİM SPOR KUMLA GENÇLİK
46 Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME SİNANDEDE UFUK SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
47 Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR GÜRSU BLD.SPOR
48 ARABAYATAĞI 12.30 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR
49 ARABAYATAĞI 14.00 U 13 1.K. VAKIF SPOR MİLLET MH.SPOR
50 ARABAYATAĞI 15.30 2.KÜME VAKIF SPOR ÇALI SPOR
51 HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN YİĞİTLER SPOR İNANÇ SPOR
52 HACIVAT 13.30 2.KÜME ESENEVLER SPOR ALAACHIRKA SPOR
53 HACIVAT 15.30 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR SIRAMEŞELER SPOR
54 KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER
55 KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLASMAN AĞAKÖY SPOR M.KEMAL PAŞA SPOR BLD.
56 KESTEL TOKİ 15.30 U 13 1.K. KESTEL BLD.SPOR BALKAN SPOR
57 GEMLİK SUNİ 13.30 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR BURSA SPOR
58 GEMLİK SUNİ 15.30 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN BAYINDIR SPOR
59 UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR AKHİSAR DEMİR
60 ORG.GÖL 13.30 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ FUT.KLB
61 ORG.GÖL 15.30 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ZAFER SPOR
62 İZNİK DIŞ 15.00 2.KÜME BOYALICA SPOR KAZIKLI SPOR
63 İNG.KURTULUŞ 12.00 U 13 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR BURSA YILDIZORDU SPOR
64 İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME CERRAH SPOR DEĞİRMENTEPE SPOR
65 İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR HÜRRİYET SPOR
66 İNG.SANAYİ 11.30 U 17 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK
67 İNG.SANAYİ 13.30 U 17 ELİT KAFKAS SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
68 İNG.SANAYİ 15.30 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR İNG.MOBİLYA SPOR
69 YENİCE 13.00 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR KAFKAS SPOR
70 YENİCE 14.30 U 13 KLASMAN İNG.ORHANİYE SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR
71 YENİŞEHİR 13.30 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR SAMANLI SPOR
72 YENİŞEHİR 15.30 2.KÜME SÖYLEMİS BAŞAK SPOR VATAN SPOR
73 MUDANYA 15.30 2.KÜME KUMYAKA SPOR TUNA GENÇLİK
74 GÜZELYALI 13.00 U 13 KLASMAN BURGAZ SPOR NAMIKKEMAL SPOR
75 GÜZELYALI 15.30 2.KÜME TİRİLYE SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR
76 KELES 15.30 SÜPER L. KELES GENÇLİK GÖRÜKLE İPEK SPOR
77 ORHANELİ 13.00 2.KÜME BURSA KARINCALIGÜCÜ NAMIKKEMAL SPOR
78 ORHANELİ 15.30 SÜPER L. ORHANELİ SPOR ODUNLUK SPOR
79 KARACABEY SUNİ 12.00 U 13 1.K. KARACABEY BLD.SPOR HÜRRİYET SPOR
80 KARACABEY SUNİ 13.30 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR ROMAN GENÇLİK
81 KARACABEY SUNİ 15.30 2.KÜME ULUDAĞ SPOR ÇİMEN SPOR
82 M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN ÇİMEN SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR
83 M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME AKAR SPOR KARACABEY ESNAF SPOR
84 M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME YALINTAŞ SPOR ÇIRPANGÜCÜ SPOR
 18 ŞUBAT 2020 SALI
1 ATICILAR 1 15.30 U 17 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR MİLLET MH.SPOR
2 DEMİRTAŞ 15.30 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR BARBAROS SPOR
3 BAĞLARBAŞI 14.00 U 13 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR ÇİMEN SPOR
4 BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
5 HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT ALTINOK SPOR HÜRRİYET SPOR
6 ARABAYATAĞI 15.30 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
7 İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
8 İNG.KURTULUŞ 15.30 U 17 1.K. GAZİPAŞA SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
9 İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. İNG.DOĞAN SPOR İNG.YENİCE SPOR
10 İNG.SANAYİ 15.30 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
11 YENİŞEHİR 12.00 U 13 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR ILGAR SPOR
12 YENİŞEHİR 14.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA
1 ALTINOVA 16.00 U 14 PLAY OF ZAFER SPOR BURSA 19 MAYIS
2 SOĞANLI 16.00 U 14 PLAY OF KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK SPOR BURSA GÜVEN SPOR
3 ATICILAR 1 14.00 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
4 ATICILAR 1 15.30 U 13 KLASMAN DEMİRTAŞ SPOR AĞAKÖY SPOR
5 İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR SİNANDEDE UFUK SPOR
6 İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
7 İNG.SANAYİ 13.30 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
8 İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. AKHİSARDEMİR SPOR FETHİYE İD.YURDU
9 YENİCE 14.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR ALTINSABAN SPOR
10 YENİCE 15.30 U 13 1.K AKHİSARDEMİR SPOR VATAN SPOR
11 ORHANELİ 13.00 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
12 ORHANELİ 15.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KARINCALI GÜCÜ SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİŞEHİR BEYLER GİBİ

Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı İstanbul Beyoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir